piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

mam takie samo zdanie jak zalozyciel tematu, jednak ja juz przestalam wierzyc...Kosciol zaprzecza sam sobie...jesli faktycznie istenieje niebo i pieklo i trafie do piekla to pocieszam sie tym, ze bede sie smalic w mniej nagrzanym kotle niz te pozal sie ksiezulki, bo ksiadz to nie powolanie, ksiadz to zawod i to kurna jaki, nieopodatkowany, zdemoralizowany, bo przeciez z ksiedzem to nie grzech, ale z narzeczona przed slubem to juz grzech ciezki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

To działa w obie strony;-)Sprzedawca gdyby był pewny że dostał 50 zł to na pewno nie oddał by drugich pięciu dych!I **** z raportu dziennego,bo co z tego co tam wyjdzie kiedy sprzedawca jest albo do przodu albo do tyłu i klient nawet o tym nie wie.Aczkolwiek nie bronię sprzedawcy.Bo różni są ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

Ooo To może i ja bym się wybrał ?
W troje raźniej i weselej :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

Mądrość religijna - mądrość teologiczna kapłanów - religijna paranoja to głupota z punktu widzenia najwyższego punktu widzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

wpm jak nie masz pojecia czym jest praca z dziecmi to sie lepiej nie udzielaj... Za 3-4zl to mozesz w du.pe kogos pocalowac. Opiekunka do dziecka to praca jak kazda inna i wcale nie latwa. To, ze dostaniesz 8zl na budowie o niczym nie swiadczy. Opiekunce na pelen etat placi sie jak za normalna prace z poszanowaniem wszelkich praw pracownika. Jak chce sie kombinowac po kosztach itd mozna szukac starszej osoby dorabiajacej do emerytury, czy nastolatke, ktora odklada sobie na jakies ciuchy, ale jezeli ktos opieke nad dziecmi traktuje jako prace i zrodlo dochodu po prostu Ciebie wysmieje. Lomza niestety jest zacofana, jezeli chodzi o rozumienie i place w zawodzie opiekunki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

stolarz Edwal z Konarzyc, polecam, namiarów nie posiadam już, ale są w necie
remontówka 504 80 63 87, współpracują z hydraulikiem
do posadzek , wylewek mixbet



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

W odniesieniu jak wyżej.

hahaha

Na stare śmieci ciągnie śmieciarzy.

Ja bym nie oceniał innych względem siebie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

To tylko mam nadzieje, że nie jesteś obłudny i do kościoła nie chodzisz jak tak nadajesz.
Nie podoba się? To Było się uczyć i sam byś się na ten stołek wspiął. Najlepiej na każdego gadać siedząc i nic nie robiąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

A Ty znów o tym Paetzie... i aferach. weź się nie spinaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

Jest to czas pojednania , a PISlamiści chcieli by przyjść i jątrzyć tą ich brudną pseudo polityką . won!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

albo masz na górze taki przycisk menu, przytrzymaj dłuzej i powinna sie uruchomić kalibracja. jak sie nie uruchomi to serwis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

Ja polecam warsztat w Jarnutach,pojezdzij po watsztatach i zapytaj się o cenę i jekie elementy wchodzą w skład instalacji jakie wtryski jaki reduktor i jaki sterownik,jeśli zaproponują ci reduktor Alaska to im podziękuj bo ten reduktor realnie nadaje się max do 90km a fachmany montują go nawet do 150km.
Ja proponuję ci taki zestaw

Sterownik STAG 300 ISA2
Reduktor Zavoli Zeta N
Wtryski Hana H2000
Filtr Czaja FL-03

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podobieństwa i różnice kontrkandydatów na prezydenta Łomży

A mało to deweloperów a raczej ich klientów,pracowników i dostawców poszło z torbami. hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org