sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No więc druga tura w Łomży

Tak odsyłam do bardzo krótkich i nieskomplikowanych oryginalnych relacji Ewangelistów.

Nie będę tu się za nimi powtarzał wystarczy ich oryginał powtórzyć sobie we własnym domowym zaciszu na przykład przy swojej ulubionej formie relaksu.

Tekst jest dosłownie wszędzie i na każdym kroku ogólnie jest dostępny również w sklepach na całym bożym świecie.

Proszę wybaczyć moją niechęć do kopiowania i wklejania ale raczej to nie lenistwo - to pragmatyka.

Kto konkretnie pyta nie błądzi konkretnie - konkretnie szukajcie a znajdziecie konkretnie to czego konkretnie szukacie.

Nie trzeba się domyślać wydumywać, wymyślać i budować tej całej fikcji literackiej religijnej literatury pięknej zawartej w komentarzach do komentarzy wiecznie rozbudowywanych kapłańskich teologicznych przemyśleń.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No więc druga tura w Łomży

Poppy widać że byłeś tylko poza granicami Łomży ale najdalej w Jednaczewie.
Pojeździj troszkę po świecie poznaj kulturę i obyczaje innych państw i będziemy w tedy dyskutować. OK ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No więc druga tura w Łomży

Wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No więc druga tura w Łomży

Może i tak ale moim zdaniem i tak warto to zobaczyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No więc druga tura w Łomży

> Dajcie namiary na tego geodetę, bo sąsiad będzie się budować i mi widok z okna chce zasłonić ;)

ten Brzeziński ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No więc druga tura w Łomży

Jasiu drugiemu klientowi też wysłałem w trakcie rozmowy na Skype ha ha ha
A on jest trochę tępy na kompie ledwo wie jak odebrać rozmowę Skype, i nie umiał zamknąć tego wrzasku ha ha ale miałem ubaw ale później on też się z tego śmiał.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No więc druga tura w Łomży

hehe najlepiej to w nocy i na skype gadac cicho zeby podglosil na maksa ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org