sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy podbijanie tematów ewidentnie promujących kandydatów, któregokolwiek KWW nie jest przypadkiem złamaniem ciszy wyborczej ?

nie tyle lokalizacja, ale samo pierwotne przeznaczenie budynkow, w ktorych sie wszyscy bawia.. Byly stawiane do hodowli trzody chlewnej haha
nie bylem i nie bede, nie dla mnie taka "zabawa"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy podbijanie tematów ewidentnie promujących kandydatów, któregokolwiek KWW nie jest przypadkiem złamaniem ciszy wyborczej ?

Jak bedziesz szukal na sile to nie znajdziesz. Mysl o sobie i nie szukaj, wtedy wasze drogi sie zejda.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy podbijanie tematów ewidentnie promujących kandydatów, któregokolwiek KWW nie jest przypadkiem złamaniem ciszy wyborczej ?

zazwyczaj koszt to ok 50zl namiary na kogoś znajdziesz np koło tele pizzy na skłodowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy podbijanie tematów ewidentnie promujących kandydatów, któregokolwiek KWW nie jest przypadkiem złamaniem ciszy wyborczej ?

Autor: Legendarny_Obywatel (82.139.184.---)
Data: 12-12-11 21:02

to się nadaje do gazety, już zaczynam pisać artykuł




w sensie, że dodajesz ogłoszenie na 4lomza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy podbijanie tematów ewidentnie promujących kandydatów, któregokolwiek KWW nie jest przypadkiem złamaniem ciszy wyborczej ?

Jak tu zyc Panie Premierze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy podbijanie tematów ewidentnie promujących kandydatów, któregokolwiek KWW nie jest przypadkiem złamaniem ciszy wyborczej ?

...tak jak w temacie :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy podbijanie tematów ewidentnie promujących kandydatów, któregokolwiek KWW nie jest przypadkiem złamaniem ciszy wyborczej ?

To nie jest żadna reklama, ale chciałam pochwalić tą restauracje.
Zamówiłam pizze, którą miałam otrzymać w przeciągu 20-25 minut, ale pizza dotarła do mnie dopiero po 40 minut, jednak w ramach rekompensaty dostałam gratis spagetti bolonese i napój litrowy :) gratuluje dobrych początków i kompetentnej obsługi (Pan z pizzeri był naprawdę uroczy przez telefon)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy podbijanie tematów ewidentnie promujących kandydatów, któregokolwiek KWW nie jest przypadkiem złamaniem ciszy wyborczej ?

...do drugiego utworku również :-)

http://www.youtube.com/watch?v=XUgdaXBhUKQ



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org