sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dlaczego tu dziś tak cicho...?

Witam .
Jestem właścicielem sklepu na ul.Długiej o nazwie Verona i chętnie odpowiem na pytania dotyczące naszej działalności. Jeśli chodzi o ceny biżuterii w Łomży i Białym- stoku wydaje mi się że są podobne natomiast salony w supermarketach pomimo proponowanych rabatów i promocji są droższe ze względu na koszty które ponoszą.
Odnośnie gwarancji to na biżuterię i upominki jest jeden rok a na zegarki 12 lub 24 miesiące w zależności od firmy . Bardzo często po gwarancji reperujemy biżuterię na nasz koszt jeśli są to wady wynikające z wad produkcyjnych oraz jedne dopasowanie rozmiaru jest gratis . Więcej informacji na www.JUBILERPIECIAK.PL


pozdrawiam Zbyszekp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego tu dziś tak cicho...?

W OSK Borawski ostatnio sie zapisałem i cena obecnie to 900zł (z placem,materiałami) mają biuro vis a vis Parku na Legionów (32 chyba)...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego tu dziś tak cicho...?

Polej podłogę wodą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego tu dziś tak cicho...?

Jak napisałem - szukam kogoś(!) kto mi uciszy podłogi.

Wprawdzie chodzi mi o rozwiązanie tymczasowe (do całkowitej wymiany w przyszłym roku) ale polanie wodą odpada

Wojtek - Może przyjdź do mnie i polej podłogę wodą, a ja założę sprawę o zniszczenie mienia:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego tu dziś tak cicho...?

mały jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to się nie udzielaj
nie każdy nie ma serca tak jak Ty i stara się pomagać.
nie tylko ludzie głodują i marzną. i powiem więcej- zwierzęta niejednokrotnie potrafią być bardziej wdzięczni za pomoc jak co niektórzy ludzie.
nikt Cię do klikania nie namawia.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego tu dziś tak cicho...?

997 ZGLOS SIE do GUSTAVA BO HOKUS POKUS COS WAM WYCZARUJE BUHA HA BUHA HA jak mozesz to pomoz idioto bo angielski nie ma tu nic do rzeczy a kazdy glupi wie co to znaczy missing you are crazy i tyle ci powiem i pisz sobie co chcesz na zaden glupi post nie odpisuje wiecej bo sensu nie ma baw sie sam w swym gownie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego tu dziś tak cicho...?

Jest jeszcze jakiś wariat poza nami kilkoma?? :):):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org