piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polexit

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Rzal dupe ściska, jak czytam tak poje pane tematy. Niech rzyją napifki ;)
,,Ortografia''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

no to wiesz zawsze idzie sie dogadac co do ceny, a ile bys chciał za cała przyczepkę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

519170009



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Mam problem z telefonem czy może mi ktoś podpowiedzieć jaki to model i jak można zdjąć simlock ....oraz czy karta z Tmobile będzie w nim działać pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Ja polecam pana Dzielnickiego z Przykoszarowej. Prowadzi zakład ponad 20 lat. Moi rodzice brali od niego sypialnie. Meble solidne a nie jak od innych ze tylko ladnie wygladaja a po paru miesiacach cos sie odkleja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Zdjęcie suni




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

debil jesteś chyba mi się tak wydaje ze się tym chwalisz, to że zostawiasz napiwki to oki normalka jak jesteś dobrze obsłużony spoko 20% napiwku należne dla obsługującego, pewnie IQ masz niższe od kury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Szkoda, że dziś to zamieściliście. Chętnie bym przyszedł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

vs

Do Jednaczewa nie wiem, czy będzie kurs bo tam wójt robi problemy i nie chce oddać terenów zaplanowanych tam pod te lokalne lotnisko, tylko krowy tam wypasa. Pewna jest linia do Czarnocina, Warszawy, Białystoku, Berlina i Singapuru.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

JA TAKIEGO PIESKA WIDZIAŁAM NA UL LEGIONÓW KOŁO STOKROTKI WE CZWARTEK W POŁUDNIE CHCIAŁAM GO PRZYGARNĄĆ NA TEN CZAS AŻ ZNALAZŁ BY SIE WŁASCICIEL ALE JAK WRACAŁAM JUZ GO NIE BYŁO SZKODA PSINKI BIORĄC POD UWAGĘ POGODĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

pod baterią jest tylko WP-S1 i AMOI 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Tak, nie kupuj. Wtedy uswiadomi sobie jaka to jestes chamska i samolubna i napewno Cie po jakims czasie zostawi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

pewnie był u Matysiaków 1 zł zostawił
rozumiem to był ból

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Czemu wy od razu na niego wjezdzacie ze nie rowno ma pod sufitem itd..?
Nie ma chlopak NIKOGO znajomego wiec z tej samotnosci leje zale na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

A co jest z nia tylko dla preznetu na święta? Jak nie dostanie to zostawi? Pfffff



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

sztuczną vaginę i będzie zadowolony pokocha ją i będziesz miała spokój z prezentami ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

3 zł da pewnie za siku za kopę 6 dobry człowiek z niego podziwiam takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

najlepij zetnij do zera i juz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

A ja polecam cale Remedium. Wszystkie mile panie tam pracuja. Nie znajdziesz nigdzie indziej lepszych waronkow. Ze skierowaniami nie ma najmniejszego problemu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Nie lenić się, a szukać naprawdę. A to tylko na zachętę: http://www.youtube.com/watch?v=v_p3uY5YUic

A wątpliwości są potrzebne, bo to one napędzają ciekawość. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Suczka niedawno została nakarmiona i napojona ciepłą wodą. Do domu zabrać się nie pozwoliła, woli zostać na dworze, więc zabezpieczyłam ja odpowiednio, ma cieplutko, dostęp do jedzonka i picia.
Mała miała problem z utrzymaniem się na nogach podczas siusiania, trzeba było jej pomóc, ale wydaje mi się, że ma już wiele więcej siły, bo rusza łapkami.
Wydaje mi się, że jest po prostu wycieńczona, musiała przebyć bardzo długą drogę, bo ma leciutko opuchnięte i zaróżowione łapki.
Wygląda na kilka lat i niestety... pochodzącą z pseudohodowli - musiała rodzić kilka razy. Obawiam się, że "zużyła się" w produkcji i mnożyciel się jej pozbył.

Jutro będzie dokładnie obejrzana, a w poniedziałek zostanie powiadomiony Urząd Miasta, bo ja niestety nie mogę kolejnego psiaka przygarnąć :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Najlepsza przychodnia to ta tylko nie wiem czy jeszcze są zapisy.http://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/3301



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

To dlaczego uważasz że inni to robią tylko w jakimś niegodnym celu?Może Mieciu przyjaciół nowych szuka?a Ty zaraz o konfrontacje go podejrzewasz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Ja zawsze maluję w salonie na dworcu, sporo taniej i fryzjerka potrafi dobrze doradzić kolor.
Można również w domu samej, z tym, że w Łomży nie ma gdzie kupić dobrej farby.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

widzialem ją na roksa.pl o fuj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

lae vagina musi być podgrzewana na 24V bo inaczej nie bedzie zadowolony skojarzy mu sie z nekrofilią



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Kupić Ci ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

witam wszystkich imprezowiczów.czy wie ktoś może o jakieś dyskotece w sylwestra.chodzi mi aby tylko potańczyć.serdeczne dzięki za info



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

Zapomniałam napisać, że chodzi o to, by napisać list w sprawie uwolnienia tzw. więźnia sumienia, można poczytać na stronie Amnesty International itp. To naprawdę daje efekt, więc warto pójść!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

gdzie te CHlopy? siedzą w mc ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

ja maluje włosy sama jezeli chce kolor odswiezyc ale jezeli chce cos zmienic to ide do pani doroty w piatnicy za włosy do talii płace 45zł wiec mysle ze to sa grosze przy stawkach łomżyńskich salon twoj styl na stawiskowskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

wladima:):)

Życie jest zbyt cenne żeby oddawać go za jakąś śmieszna pierdółkę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

2400, faktura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

A co w tej Noki C3 jest takiego wyjątkowego że chcesz go kupić ??

Jest na Symbianie i często się zawiesza:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

W odniesieniu do wypowiedzi której autorem jest osoba podpisująca się tu kobieta za kółkiem.

Obejrzałem filmik w zaproponowanym przez Ciebie linku to co o tym myślę jest tu dobrze sprecyzowane

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_k%C5%82amcy

Kościół jet pełen paradoksalnie absurdalnych wypowiedzi jak u zaplątanego we własne kłamstwa oszusta który czasem już gubiąc wątek sam się w nich nie odnajduje a nawet sam się oszukuje jak chory żyjący w paranoi w której fałsz czasem staje się prawdą a prawda fałszem.


Podobnie jest w przedstawionym przez Ciebie przykładzie.
Człowiek który na tym filmie prowadzi swój wywód na temat stereotypów z prawdy faktów czyni prawdę mitów którą następnie odrzuca jako nieprawdziwą oczyszczając w ten sposób przestrzeń z niewygodnego kontrastu w którym jest sprzeczność idealizowanej przez niego religijnej rzeczywistości.

Czyni to działanie tym łatwiej, że prawda którą zaprzecza jest dla wszystkich trwających w tej religijnej rzeczywistości również dla niego nie oczywista ponieważ jej do siebie w originale wprost nie dopuszcza.
Dlatego też bardzo łatwo dokonuje usprawiedliwienia i oczyszczenia religijnego obszaru na którym zaistniała religijna sprzeczność nie tylko z jego osobistym tokiem religijnego myślenia i "religijnie logicznego rozumowania"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

SYLWESTER BARBADOS (ATLANTIK)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polexit

http://www.ocalenie.org.pl/?page_id=5262 - ktoś może chciałby skorzystać? O nie! Nie dla Polaków. Nur fur Muslims!

Czy to nie dyskryminacja? Z naszych podatków te zajęcia są finansowane (rządowe dotacje, dotacje z Unii). Czy takie zajęcia nie przydałyby się bardziej zapracowanym Polakom, stresującym się za co wyżywić rodzinę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org