czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
na kogo będzie głosował Borysewicz

chodzi mi o jednoosobową salę porodową a nie poporodową :) pierwsze dziecko rodziłam na pojednczej i bardzo sie cieszyłam że nie słyszę tak donośnie oznak cierpienia innych kobiet, przerażały mnie one wystarczajaco w drodze do toalety :( wiadomo że tak wlasnie wygląda poród ale to na pewno nie pomaga w momencie kiedy człowiek próbuje sam siebie zebrać do kupy i nie panikować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Polecam gra super zespół Non-Stop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Co się dzieję z tą poje paną. kablówką? Sygnał zanika co 5 minut na niewiadomo ile! Za co jak im KUR!!! płacę? Może jakieś wyjaśnienie notable i przeprosiny??? + Bonus???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Zbiorowo iść do nich i ostro pojechać!!! Tylko kasę wiedzą jak ściągać szmaciarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

w końcu cały miesiąc na to pracował ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Prosze pisac co Pan/Pani che zrobic oddzwonimy
vectra505@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

mam tylko nr tel 504806387, mail zapomniałem , tak czy siak polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Swego czasu moją sprawę (z sukcesem i za całkiem przyzwoitą cenę) prowadził adwokat z Białegostoku, po aplikacji prokuratorskiej, doktorat z prawa karnego, chętnie bierze sprawy z innych miast ogólnie bardzo przejmuje się sprawą i cały czas ręka na pulsie. Tel. 604287157

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

dzwoniłem dzisiaj do nich w tej sprawie. Nie wiedzą o co chodzi. Nie mają żadnych awarii, ale ich technicy pracują nad przywróceniem odpowiedniego sygnału he

Nie ma awarii, która właśnie jest naprawiana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Gosk rzetelny? dobry żart.
Tani ?- jeszcze większy żart.

Proponuję najpierw sprawdzić ceny u innych zanim się postawi auto do roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Czyli co za grudzień nie płacimy!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

dla tych co przyjda sprzedawać płody rolne czyli miejscowych rolników to winny być tylko miejsca pod wiatami ale z dostepem do wody , prądu natomiast inni jak mają takie potrzeby moga miec boksy. Naprawde nie ma tużadnego problemu tylko skończyc trzeba z cwaniactwem i tym syfem co przypomina indyjskie slamsy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

to nie pierwsze potrącenie osoby pieszej w tym miejscu . Mamy mnogo hamstwa i zwyczajnych nieuków za kierownicami pojazdów . Policja nad tym kompletnie nie panuje. Widzimy ją w miejscach i z radarem w ręku gdzie ich obecnośc nie jest tak potrzebna natomiast tam gdzie na codzień zwyczajni ludzie przezywają gehennę z powodu piractwa drogowego ich zwyczajnie nie ma. Dopiero gdy dojdzie do poważnego wypadku ,śmiertelnego. Gdy starsza osoba zginie pojawią sie ze strony policji gorące deklaracje i zainteresowanie. Tylko to zainteresowanie przypomina słomiany zapał by po chwili gdy sprawa pojdzie w zapomienie zamienić w zwyczajną bezczynność. Ile ludzi musi jeszcze zginąc na ulicach miasta aby było widac jakać inicjatywe w tym zakresie ze strony policji?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Polecam usługi prawnicze e-prawnik.pl
portal prawniczy, szybko i w miare tanio
korzystałem przy rozwodzie sowim, odpowiadała mi ich pomoc.
tutaj daje ci linka od ich formularza https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

temat wyssany z palca -dla sensacji i zwrócenia na siebie uwagi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

hahahaha
10 minut na akcję... Obejrzyj ststystyki po jakimkolwiek meczu Barcy i zobacz liczbę oddanych strzałów, tyle w temacie.

0-5



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Chodzi mi o taką firmę która wykonała by przebudowę i nadbudowę domu parterowego.Może mi kogoś polecicie solidnego i godnego zaufania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

https://www.facebook.com/pages/MJ-construction-and-renovation/252040074855186



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

A piesi przechodzący w miejscach niedozwolonych? Przejazd przez miasto i dwóch takich delikwentów po drodze. Grzechy popełniają i piesi i kierowcy. Ja boję się jeździć wieczorem, gdy panuje półmrok lub podczas opadów. W jesienne i zimowe wieczory trzeba szczególnie uważać, bo piesi zazwyczaj są ubrani w ciemne ubrania, a z daleka nie da się ich dostrzec. Trzeba zachować szczególną ostrożność, bo zwłaszcza w czasie opadów samochód nie hamuje z miejsca, lecz sobie jedzie na hamulcach. Życzę wyobraźni za kierownicą w tych trudnych warunkach pogodowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

czemu masz nadzieję,ze nie ksiądz ? brałaś ślub kościelny ,czy cywilniak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

tak co niby teraz będą tam brylanty ********* markowa odzież
z księżyca spadliście rynek sam w sobie upada
gówno wiecie

MirRobDer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Witam! poszukuję drewna na opał - do kominka z dowozem 20 km od Łomży może być nieporąbane. proszę o kontakt 664-598-489 .

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Zajebisty ! Też z chęcią bym z tego skorzystał ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

W takim razie apel do łomżyńskich gabinetów świadczących usługi typowo kobiece:
WYDAJCIE SWOJE BONY PODARUNKOWE I ZGŁOŚCIE OFERTY W TYM MIEJSCU.

Myślę, że wiele osób skorzysta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Ty w jeziorku, a Ty w Lomzy. A nastepny ma 50 lat i podaje sie za mlodego wysportowanego bruneta :]

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

jak widac również rozumem nie grzeszysz.....cymbale:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

https://apps.facebook.com/polubiszto/pages/link.php?user_id=100001570057871

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Przynajmniej na mylomza cos pisza konkretnego, a nie tak jak tu ten sam syf.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

będą galerie, będzie narzekanie na galerie, bo za drogo... tam czynsze są bardzo wysokie i to jest przekładane na klientów, nie widziałem żeby sklepy w galeriach w białym czy wawie miały niższe ceny na markowe ubrania niż w łomży, a wręcz odwrotnie... A biedronki konkurują z sklepami spożywczymi a nie z odzieżowymi i to bym odgraniczył. Nawet gdyby galerie powstały wcześniej, to i tak nie zatrzymało by w rozwoju ekspansywnej biedronki, największej sieci handlowej w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Andy C masz rację,ostatnio przekonałam się na własnej skórze,maskara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Zgłoś się do krawcowej to Ci zmniejszy i będzie dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

Ja też to widzialem, ugieła sie i zaram chrumchnela pod nosem ,, że też taki plebs musze obslugiwac"

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na kogo będzie głosował Borysewicz

no trudny orzech do zgryzienia, mam nadzieje że nie jest dla was za późno. Tyle teraz rozwodów...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org