piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

Wystarczy na początek jak Janosik albo Robin Hood albo jak Lenin albo jak Bolek i Lolek albo jak kapłani rzymskokatoliccy to już bez znaczenia.

Z reguły zabiera się tym co mają i wsadza tym co nie mają żeby mieli lepiej.

Można też zrobić strajk który przejdzie w książkach do historii i trafi do mediów na całym świecie przynosząc wstyd łomżyńskim Światowcom w kurii i ratuszu budząc lęk i respekt publiczny.

Robienie demonstracji pociągnie koszty zbrojeń funkcjonariuszy policyjnych a może by ich na początek zasypać korespondencją od niezadowolonych ludzi z pogróżkami wskazującymi na uzasadniony brak zaufania i przyśpieszenie nowych wyborów ?

" Folwark zwierzęcy " na "religijnej" Ziemi Łomżyńskiej trawa a my razem w nim trwamy jak Amen w pacierzu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

Umówił sie Pan Maruda i to nie raz :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

W odniesieniu jak wyżej.

Kim jest chrześcijanin zaszczuty przez chrześcijan ?

Kim jest ten który przyszedł do swoich a swoi go nie przyjęli - i zaszczuli ?

Kim jest katolik zepchnięty przez Bogatych katolików na krawędź życia w Kościele Rzymskokatolickim na krawędź życia w ogóle nie tylko na margines społeczny ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

wes sie do pracy,a nie o glupotach myslisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

i ja zabiorę tu głos....

30+
Nie mogę akurat nigdzie odszukać pewnej opowieści ale postaram się to krótko Ci streścić, chociaż może nie zabrzmi to tak barwnie jak w tej opowieści.Wiem że jesteś dobrą OSOBĄ bo zazwyczaj tylko dobre OSOBY spotykają złe "rzeczy". Ale jeśli spotykają nas same złe chwile w życiu to tylko dlatego że Te złe i dobre chwile się muszą kiedyś zrównoważyć by przyszły te dobre. Ja w to wierzę i nawet mam ku temu dowody :) Tak jak napisały Ci Dziadka_Kalesony zawsze wychodzi słońce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

Nie do M ale też list :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=FL2kcA2X_CQ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

ops nie sformatowałem

http://www.youtube.com/watch?v=fwpuV2W49vE

MirRobDer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

A gdzie tam ostatni :):)

Jeszcze jeden :)

http://www.youtube.com/watch?v=iwl6ZGTtMzE

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

racja to trzeba przyznac miasto nasze jest jakoś dziwnie nastawione antyiwestycyjnie , tu wszystko trafia na mur nie do przebicia. Jedyne akceptowane jest tylko rozmodlone trwanie i lizanie tylnej częsci ciała biskupa.

MirRobDer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

A jaka szkole trzeba miec zeby dostac sie do strazy pozarnej w Lomzy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

Wiem ile jest samochodów :) z mojego postu nie wynika, że każdy musi być kierowcą, tylko że każdy samochód musi być obsadzony kierowcą x 3 zmiany, więc policz sobie heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

wyjazd ok 6:00 mam wolne miejsca gg 8236220

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna debata za nami , teraz czekamy na samouwielbienie redaktora krasomówcy p.Derewońko - pewnie znów wygrał debatę :)))

Jeżeli zacząłeś czytać biblię, ale samodzielnie, to może być już prosta droga do, nawet, ateizmu. Poczytaj coś więcej na temat chrześcijaństwa np. "Opowieści Biblijne" Kosidowskiego, albo np. jakąś pozycję tego księdza:
Andrew M. Greeley
Jest księdzem katolickim, duszpasterzem w archidiecezji chicagowskiej, socjologiem, profesorem University of Arizona, jednym z dyrektorów Krajowego Centrum Badania Opinii Publicznej w Chicago.
I pisarzem, którego książki zajmują czołowe miejsca amerykańskich list bestsellerów.

Krytycznie spoglądając na sprawy Kościoła, opisuje środowisko, które zna doskonale, ukazuje człowieczą stronę kapłaństwa i obraz kościelnej rzeczywistości niekiedy odległy od tego, jaki istnieje w powszechnej świadomości.
1994 "Błogosławieni cisi"
1994 "Pokusa"
"Biały dym"
"Grzechy"
"Grzechy kardynalne"
"Irlandzkie złoto"
"Pan tańca"
"Piekłowstąpienie"
"Wrześniowe anioły"
http://ksiazki.wp.pl/aid,336,nazwisko,Andrew-M-Greeley,autor.html?ticaid=1d85a



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org