sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

Z co słyszałem to łamanie jest przeprowadzane w znieczuleniu ogólnym. Usypiają cię i wkładają kończynę w specjalną maszynę która ostrożnie łamie kość po czym ją nastawiają. Tak przynajmniej jest z takimi kośćmi jak np. piszczel.. Nie wiem jak to jest w przypadku złamanego nadgarstka. Zapytaj lekarza, on ci dokładnie wytłumaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

Złamanie było dość skomplikowane bo zostały też uszkodzone ścięgna ale ze ścięgnami wszystko już ok jednak ta kość niestety źle nastawiona i źle zrośnięta w efekcie. Ja nie zastanawiam się czy iść na zabieg bo nie mam wyboru tylko łamanie kości bez narkozy to na pewno nie przyjemne uczucie, znieczulenie miejscowe może nie wystarczyć tak mi się wydaje, to dobre na leczenie zęba ale nie łamanie kości nadgarstka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

Witam Wszystkich.
Serdecznie dziękuję Tym, którzy rzetelnie podeszli do tematu. Wszystkie te informacje dotyczące miejsc pogrzebania niemieckich żołnierzy są bardzo istotne. Przepraszam językoznawców i „gramatyków” za błędy językowe, ale przypominam, że temat ten nie jest panelem dyskusyjnym nie związanym z jego tytułem, ani też opiniotwórczym. Błądzić i popełniać błędy, to rzecz ludzka i nie mając żalu do „poprawiaczy” językowych i „gramatyków” proszę ich o zabieranie zdania w temacie jeżeli takowe posiadają, lub o poszukanie forum bliższego ich zainteresowaniom.
Przypomnę, że poszukuję konkretnej osoby, żołnierz niemiecki, nazywa się Renaud Zind, starszy szeregowy, 232 Pułk Grenadierów w 102 Dywizji Piechoty. Poległ prawdopodobnie jesienią 1944 roku wzdłuż trasy Ostrołęka-Łomża.
Otrzymałem bardzo ciekawego meila od Pana, który opisuje przeżycia swojego taty z września 1944 roku mające miejsce w Laskowcu. To o czym ten Pan napisał było dla mnie do tej pory niewiadome.
Jeżeli ktokolwiek z Was ma jakieś informacje na temat potyczek wojsk niemieckich i sowieckich wzdłuż trasy Ostrołęka-Łomża i próby przedostania się Niemców na prawy brzeg Narwi, a być może posiadacie wiedzę na temat konkretnych jednostek niemieckich, to proszę o kontakt meilowy.
Pozdrawiam raz jeszcze, a za ewentualne błędy przepraszam.
Wojciechowski Rafał
polplastoka@poczta.fm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

santreo - jak wytłumaczysz prześladowanie ateistów? Poczytaj o muslimach - u nich jest taka hierarchia wartości:
1. muzułmanin
2. nic
3. nic
.
.
.
.
.
49. chrześcijanin
50. buddysta
.
.
.
.100 ateista
.
.
.
.150 muzułmanin, który zdradził swoją wiarę

Co muzułmanom zrobili ateiści lub ci, którzy zrezygnowali z islamu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

A teraz wygooglaj sobie moj podpis i trolluj jak należy ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

Mam takie pytanie czy w Łomży lub okolicach malują gdzieś skutery? Jaki jest koszt malowania ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

https://apps.facebook.com/polubiszto/pages/link.php?user_id=100001570057871

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

Mnie tylko ciekawi,skąd ta skłonność do oszukiwania siebie.Przecież nie ubliżam wam drogie panie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

Autor: 30+ (---.139.184.11.introlan.pl)
Data: 07-12-11 15:34

Bardzo dobrze że dbamy o siebie,bo jak nie my to kto ma o nas dbać-Wy facecie ,matko kochana proszę ,spójrzcie na siebie - jesteście grubi , zaniedbani , pijecie na umór, a o swoich kobietach przypominacie sobie jak chcecie żreć albo nie macie czystej koszuli do pracy.Więc lepiej trochę dbać o siebie niż nie dbać wcale.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

O moja droga !!!!!!!!!!!!!
wypraszam to sobie !!!!!
Ja jestem doskonały :):):)
nie jestem gruby , pije kiedy mam na to ochotę , ,,żrę " kiedy sam sobie cos przygotuję ,koszule prasuje sobie sam .

Jestem cudem męskiej osobowości moja droga :):):):):):):):)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

https://apps.facebook.com/polubiszto/pages/link.php?user_id=100001570057871

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

https://apps.facebook.com/polubiszto/pages/link.php?user_id=100001570057871

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

Aaaaa więc nie zrozumieliśmy się a właściwie ja nie zrozumiałem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

patrze, ze nie ja jeden zauwazam "problem" kobiet. Ale co jak co, produkowac sie tutaj mozemy, a zadna kobieta, panowie, nie przyzna nam racji. Mysle, ze duzy wplyw maja tez na to kompleksy wynikajace z tego, co wspolczesnie kobietom, narzuca telewizja, gazety, internet. Jakies dziwne proby gonienia za trendami i moda, ktora nie oszukujac sie, jest niejednokrotnie smieszna i chyba tylko kobietom podobaja sie takie kombinacje. Co nie zmienia faktu, ze bez kobiet byloby nudno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

a WIDZIELIŚCIE OFERTĘ Z ZACISZA PIĄTNICY JEST PO 250 ZL NA STRONIE PISZE, mYSLE ZE CIEKAWA OFERTA :) JAK ZA TYLE TYLKO :) I WIEM OD ZNAJOMYCH ZE JEST W TYM 5 GORĄCYCH DAŃ :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

A ja myślę że to przez Tuska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

To ja żelu przed świętami kupować nie będę w takim razie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

W każdym sklepie większym ( w Rossmanie chyba też) są czytniki cen. Dla pewności można zawsze sprawdzić jaka cena wyskakuje po wczytaniu kodem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak dla PISU i Muzyk od całej Łomży solidarnie!

Ma się zapasy z lat młodości :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org