niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

trudno się spodziewać o kasjerki w lidlu żeby znała przepisy prawa., a prawo mówi, że do sprzedaży wystarczy zweryfikowanie osobę po dowolnym dokumencie. Buractwo, wieśniactwo.

Nadgorliwość gorsza od komunizmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

scn@wp.pl




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

gt.pd - odpowiedz twierdzi jednoznacznie ze jestes pracownikiem Strazy Miejskiej. Otoz chce Ci zakomunikowac, gdy bedziesz mi pisal mandat (o ile dostane) to spale go na Twoich oczach. Kazdy pracownik Strazy Miejskiej ktory bedzie mi pisal mandat - zobaczy jak pale go na jego oczach.
Jak dla mnie Straz Miejska to jakies ciupki bubki. Dla mnie mandat pisac moze tylko policjant, ale nie Straz Miejska. Kto wogole wymysli Straz Miejska.? TO JAKAS PORAZKA.


Rząd okrada Państwo Polskie, A WY ŁATACIE DZIURĘ BUDŻETOWĄ MANDATAMI.?

Nie jestem sciagalny, nie mam nic na siebie. Ze mnie nie sciagniecie zadnych pieniedzy :)


Pozdrawiam. Torro

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

Przestańcie kupować tam alkochol to za jakiś czas będą wam sprzedawać nawet na kartę rowerową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

A JA NIE PÓJDĘ :)
MAM TO W DUPIE :)
ŻYJĘ JAK PĄCZEK W MASLE :):):)




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

No ale trudno, kaza pasa zaciskac to i biedne lampki na choince.




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

Mnie najbardziej rażą te wielokropki w każdym tytule... Nie wiem co autor chce w ten sposób osiągnąć - zainteresować, czy pokazać że nie jest do końca pewny swoich informacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

polemizowałbym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

No dobra wydałas mnie :-((





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

Witam,

nie wiem czy ktoś już się na to natknął lub miał z tym do czynienia, konkretnie chodzi mi o sztuczki, zagrania, jak tak to można nazwać, sieci handlowych w okresie przed świątecznym. Idą święta, więc chcąc trochę przyoszczędzić kasy specjalnie wybiera się produkty dobrych firm (może nie najlepszych) ale na promocji. Sklepy tak się wycwaniły, że doklejają etykiety z promocją pod jakimś produktem, gdzie naprawde jest spora promocja i nie da się tego nie zauważyć, jednak najczęściej promocja dotyczy produktu obok lub w sąsiednim regale lub którego w ogóle nawet nie ma. Dopiszą tylko małym druczkiem, że chodzi o żel a nie krem lub na odwrót, a cena naprawdę zachęca do zakupu produktu. Czyli naprzykład żel kosztuje 8 zł, na starej cenie żelu (lub trochę obok) jest naklejona promocja np.3,99, firma się zgadza, wszystko się zgadza, tylko gdzieś dopisane jest małym druczkiem, że chodzi o krem (którego nawet nie ma, lub stoi gdzieś dalej). Cwaniaki wiedzą, że idą święta to nikt nie będzie chciał się kłócić przy kasie ,gdzie jest mnóstwo ludzi i robić zamieszania, każdemu klientowi się śpieszy i chce jak najszybciej być już w domu, a na głupiej nieuwadze naiwnych klientów można zarobić kaski. Nie wierze, że to przypadek, bo na 6 produktów jakie dziś kupiłem w ROSSMANIE, w 5 nie zgadzała się cena i tak chcąc przyoszczędzić, jestem jeszcze bardziej w plecy (jakieś 3-4 zł na produkcie). Specjalnie wróciłem się do nich, żeby to sprawdzić i opierdolić, ale nie mam nic do powiedzenia, bo to oni będą mieli przecież racje. Nie piszę tego, żeby nie wiem robić jakąś pseudo reklamę albo coś, chcę tylko żebyście uważali na cwaniaków, którzy chcą sobie zarobić na przedświątecznym zamotaniu klientów i nieostrożności, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

każda kobieta chce być atrakcyjna dla samej siebie czy tez dla swojego faceta,

pytanie odwrotne: Czy facet nie chce mieć ładnej kobiety ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

Ok jest wiele rodzaji organizerów

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

Ja naprawdę wolę naturalne kobiety bez szpachli, zawsze prawdziwe piękno mojej kobiety doceniałem rano, gdy budziła się bez tego tzw. makijażu. Jeden woli piwo drugi żyto tak już jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

był baner na 4lomza chyba w bodent jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

informował ktos o tym fakcie policje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

30+ nie czytaj docinek małych chłopców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

po co tyle szumu z jakimś tam jednym wieczorem szkoda zachodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

Chata, Kryształowy Dwór, albo Belfort.
A jak nie to u szwagra :)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

masz na gwarancji napisany adres serwisu.
Musisz sama wysłac :(

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

dziadka_kalesony , tak jak było w tym dowcipie...
Czemu pije Pan tak dużo?
Bo te smutki nauczyły się pływać....
A tak już w pełni poważnie , zazwyczaj rozmowa pomaga , chociaż z drugiej strony jak ktoś nie ma osoby , na którą może liczyć , to nawet niewielki problem potrafi być przytłaczający. Jeden ucieka do alkoholu , drugi popada w pracoholizm , trzeci ma koszmarne myśli - co człowiek , to inne spojrzenie na problem i próby związane z jego rozwiązaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

Unikat;-D,Pomyśleć że jeszcze coś takiego jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

oczywiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto w Łomży wrogiem ojczyzny i kościoła..?

to do roboty!!!!Bo spać mi się chce!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org