sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI : spór sympatyków i zwolenników p. Agnieszki vs p. Mariusza :)

Wiadomo na co poszły podwyżki przedszkoli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI : spór sympatyków i zwolenników p. Agnieszki vs p. Mariusza :)

Berenike święta racja! społeczności internetowa - na impreze ludzi poznawać! :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI : spór sympatyków i zwolenników p. Agnieszki vs p. Mariusza :)

prezes prowokator!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI : spór sympatyków i zwolenników p. Agnieszki vs p. Mariusza :)

haha - zbychu drugi pacanie, myślisz, że jak użyłeś Caps Locka to jesteś mądrzejszy? Błąd! To ty masz czytać to co ja piszę, to ty masz wchodzić na posty, które ja zakładam.
Nie licz, że przeczytam więcej jak jedno zdanie twojego bełkotu.
Doczytałem do tej opłaty za neta. HaHa - tym mnie naprawdę rozbawiłeś. Przypomniały mi się czasy z wczesnej podstawówki, gdy licytowaliśmy się z kolegami "a ja mam rower z przerzutkami" "a ja mam klocki lego" . Jak widać ty nie wyrosłeś z tego wieku. Jak każde dziecko starasz się przyciągnąć uwagę ludzi, którzy ci imponują.

Ja wiem, że ty spijasz z ekranu każde słowo, które napisze. Dni, kiedy nie pojawię się na 4lomza są dla ciebie stracone.
A reszta dzisiejszego dnia będzie dla ciebie piekłem! Dlaczego? Bo na dziś wyłączam kompa. Nie błagaj, nie proś! Zachowaj resztki godności.

Być może jutro założe jakiś temat by nakarmić was nędzne trole. Na dziś zostawiam was samych sobie żałosne istoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org