piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

hehe w neta puścić i znowu będzie śmiech z naszego "miasteczka"... He kiedyś słyszałem na radyjku w okolicy Katowic jak doświadczeni kierowcy TIR-ów się naśmiewali właśnie z tego typa, czyli musi być już dobrze dla nich znany... Podobno, że w Szczytnie mają podobny problem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

ulica Śniadeckiego profesjonalny serwis - przyjeżdża do domu -

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

sklep jest w sumie niezły ale personel dośc specyficzny - kasjerki na kasach poruszają się jak w matrixie i kolejki do kasy sa kosmiczne. Jak powstana galerie to takie sklepy pojda w piz du z takim personelem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

dobrze że nie podają mięsa przez szmatę do mycia podłogi :D
Zawsze można zadzwonić po straż miejską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

Moja żona jest wolontariuszem. Powiem wam ze sytuacja niektórych rodzin jest naprawdę ciężka.. Darczyńca jej rodziny już się znalazł, ale my też jeszcze się do paczki dorzucimy.. Oddajemy swoją pralkę właśnie i jakieś mniejsze rzeczy które się przydadzą na co dzień. Jedna rodzinę musieli jej odrzucić bo właśnie alko i fajki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

Na Al. legionów miedzy dawnym 7 kier ,a oświetleniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

Taki sam zapach poczujesz otwierając waniliowy zapach do ciasta.
Świetny na komary :)
Ja tam się cieszę, że zniknął.
Jak weszła do autobusu wyperfumowana tym "luksusowa" babka, to wychodziłam z niego z bólem głowy.
Lubię słodkie nuty ale bez przesady.

Oznaka luksusu..hmm..chyba na łomżyńskim rynku kiedy to ten zapach byl niemalże jedynym jaki można było dostać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

Wyjdą z tego przemiłe szczeniaczki, ale tylko kundelki i na nich nie zarobisz. Gdybyś matkę pokrył tą samą rasą miałbyś nie zły pieniądz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżynianie kochają Muzykę a tylko nielicznym jest nie wsmak ale to margines którym nie warto się przejmować

...kultura naszego miasta i poziom wypowiedzi oraz reakcja na informację aż mnie przeraża...

jak ktoś mi powiedział pewną anegdotę:
Pewien człowiek ma krowę, która daje dużo mleka. Za granicą jego sąsiad się modli, aby mieć taką krowę, a w Polsce sąsiad się modli, aby mu zdechła....

....niestety kolejny raz widać tego przykład.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org