środa, 17 października 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: pseudo sondaże takie jak Borysewicz wygrywa bo chodziłem pytałem- bzdura!!!!!!!!!!

Tak?
to może podaj nam tu link do źródła tego sondażu .

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: pseudo sondaże takie jak Borysewicz wygrywa bo chodziłem pytałem- bzdura!!!!!!!!!!

był przytaczany na tym forum w którymś wątku ale linka nie dostałam- był ponoć zakaz publikacji i odesłano mnie bezpośrednio do agencji która robiła badania- Global Consulting Group- z nimi się kontaktuj po szczegóły

... podobno i ponoć Chrzanowski już tam ma 130% :))))))

Nie siej popeliny i nie powielaj plotek !

Przestań pieprzyć te głodne kawałki, naiwniaków tu szukasz?

Kasia..

Głównym siewcą bzdur i zamętu jesteś tu Ty Kasia, nawet już słynny paplik przycichł bo nie mógł Ciebie słuchać

Anielcio zbłąkana owieczko ja w przeciwieństwie do ciebie nigdy nie wklejałam bzdur odnośnie sondaży czy pewnej 100% wygranej obecnego prezydenta. A wy z Antkiem z uporem maniaka piszecie idiotyzmy. Jak można znać opinię wszystkich ludzi którzy pójdą głosować i mieć już wynik wyborów kieszeni? Skoro jest tak cudnie to już dawno powinniście nie mieć tu nic do roboty, skoro wszyscy już przekonani. To tylko sukces opijać i się byczyć. Ale wy guzik wiecie i trzęsiecie się niczym osika. Wasze robienie dobrej miny do złej gry to jest to co jest w was w środku. Można coś przypuszczać, mieć nadzieję, czegoś oczekiwać, podejrzewać,a nie bredzić o 100%....

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.
181010092959.png

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

180921103922.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0