piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Agnieszka Muzyk nie ma poparcia społecznego. Ktoś celowo pisze bzdury na tym forum

Tak do bombek, dziekuje pojde do pasmanterii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk nie ma poparcia społecznego. Ktoś celowo pisze bzdury na tym forum

Ja też robię takie bombki :) Powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk nie ma poparcia społecznego. Ktoś celowo pisze bzdury na tym forum

Jesli interesuje Cie pralka frania moge oddac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk nie ma poparcia społecznego. Ktoś celowo pisze bzdury na tym forum

W pasmanterii za wstążki zapłacisz coś chyba ok. 1 zł/metr, na Allegro ok. 6-7 zł/ 32 m. Różnica kolosalna, także na pewno się opłaca na Allegro. Chyba, że potrzebujesz naprawdę dużo mniejszych ilości. A jak już byś kupowała wstążki na Alle, to zazwyczaj Ci sami sprzedający mają tez kule, więc raz płacisz za przesyłkę. Tylko szpilek się nie opłaca przez Alle, bo zazwyczaj chca po ok. 2,2-2,8 zł za paczkę, a w sklepie po 1,30 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk nie ma poparcia społecznego. Ktoś celowo pisze bzdury na tym forum

"Zawsze robię tam zakupy,/.../ a powiem,że chodzę aż z centrum /.../ sklep jest b.brudny--Panie przy kasach mają bajzel."

niektorzy to maja dziwne upodobania
_____________________________________





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk nie ma poparcia społecznego. Ktoś celowo pisze bzdury na tym forum

zbychu masz u mnie ogromnego plusa za wrzute linku :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk nie ma poparcia społecznego. Ktoś celowo pisze bzdury na tym forum

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org