poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

czy dziś jest noc wyprzedaży? w jakich sklepach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

To dopiero powinno sie zaczynac o 22 :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

Podobnie jest/było z nocą muzeów-w całej Polsce było tylko u nas nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

też myślałem o jakimś alternatywnym portalu łomżyńskim. Jak większość tam przejdzie w ramach protestu to może programiści wezmą się szybciej do roboty i coś tu zmienią, bo całkiem pracę stracą jak nie będzie użytkowników:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

w "najlepszym" markecie budowlanym MASTOR wojska polskiego 51

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

Dobrze robią na Polowej 6. Wątpię żebyś za 30 faktur zapłacił 50 zł, chyba że zajmie się tym amator, po którym trzeba szukać kogoś, kto zrobi poprawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

a co ci szkodzi kupic zabawke dla psa i dac dziecku. tylko wyparz ja i juz. sa fajne piszczalki itp. rzadko da sie spotkac fajne gumowe zabawki dla dzieci. sprawdz na allegro moze? powodzenia:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

Poleciłam wcześniej porodówkę w Klinice w Białymstoku ze względu na stosowanie znieczulenia na życzenie pacjentki (bezpłatnie)... no i może lepsze warunki jeśli chodzi o oddzielne sale dla każdej rodzącej. Położne sympatyczne ale też przy takim porodzie pacjentki nie mają powodu do skarg bo po prostu nie boli. Współczuję położnym w Łomży bo tyle krytyki na nie się sypie. Kochani kobieta rodząca cierpi ból bo to jest naturalne podczas porodu. Od niedawna stosuje się znieczulenie i robią to tylko niektóre szpitale. Wcześniej zawsze poród wiązał się z bólem i położna nic tu nie pomoże. Może zdarzają się przypadki zaniedbań tak jak w każdej pracy i może wydaje się Wam, że położne są nieczułe. One na codzień pracują przy cierpiących kobietach więc to normalne że nie jest to osobiste przeżycie każdej z nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

super że wrócił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

Tak je wbijali geodeci z Łomży.
http://www.youtube.com/watch?v=pdVGiclMhBo&feature=player_embedded#!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Łomży bratobójcza walka trojga kandydatów wywodzących swoje korzenie z koalicji PełO i PZPR

ufffff :):)
W porę się ogarnąłem i zareagowałem bo coś mi chodzi po kościach że kiepsko by ze mną było :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org