piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

@wads sex na budowie super...wyprobowane sprawdzone..polecam :P
a poza tym wlasnie juz zamowilam stronke po pl i po english i kilku innych wiec mam nadzieje ze to cos da w tym kraju a jesli juz zrobie reklamowke napewno was poinformuje...na razie czekam na jakies dobre pomysly moi kochani



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

@ Mr Andrzej mi nie chodzi tylko o lomze...zamierzam wejsc na ogolnopolski rynek od razu...niestety lomza................pozostawie to bez komentarza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

frozen pisz na gg 26612158 coś poradzimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

Myśliwi stojąc na swoich myśliwskich ambonach na oczy wilków mówią " Lampy " a tu proszę człowiek człowiekowi wilkiem w tym cywilizacyjnym wyjściu na ostatnią prostą - wyścigu szczurów do coraz większych zysków materialnych jak w podstępnej kulturze religijnych kanibali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

Fartlandia i Bajka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

tych akurat tzn zadowolonych klientow poza granicami polski mam full...ale jak wspomnialam moj maz marzy o powrocie do kraju...nie za bardzo podoba mi sie ten pomysl ale jednak chce mu w tym pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

wads o to chodzi ze jest..nawet z lomzy...i naprawde nie rozumiem co go ciagnie tutaj...ale coz....


https://www.facebook.com/pages/MJ-construction-and-renovation/252040074855186

------------------------------------------------------
Lubię MUZYKE a jaka jest wasza MUZYKA
traktuj wpis i MUZYKĘ dosłownie
GŁOSUJ na listy przebojów. MUZYKA łagodzi obyczaje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

I Kurpianki hahaha "laleczki" - zdrowie Bronakowskeigo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

rok temu była taka noc, istny pic.

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

pisząc kurpie myślałam o Ostrołęce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

Za to były nocne czuwania modlitewne w rzymskokatolickich muzeach ( kościołkach)

Czasem się zastanawiam nad czym i po co Oni czuwają komu i czemu to służy komu i do czego to takie czuwania potrzebne ?

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agnieszka Muzyk przekonuje się że wyborów nie wygrywa się tylko szyldem partii

W odniesieniu jak wyżej.

W Wielkopolskim Poznaniu należy wyróżnić miasto takie jak Poznań i samo słowo poznanie których brakuje rozłożonym na łopatki powolnych krzyżem Łomżanom

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org