piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

jak dobrze,że mieszkam wśród ludzi,a nie plebsu;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Kto w Łomży i Białym stoku napełnia butle CO2 proszę o Firmę i nr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Tak --kursują.To oznaczenie tyczy się świąt,które w/w



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

,,Prawo do śmierci,,--stary,ale za każdym razem doprowadza do łez



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Polecam " Seven pounds' bądź też w polskim tlumaczeniu " Siedem dusz". Interesujacy i naprawdę wzruszający film :) Zagraniczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

SU-POŻ na Senatorskiej tel. 2151077 lub 2151078 lub 696425988.
Tak z ciekawości butla do akwarystyki czy też spożywka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Algeroth to ty nie chrzań ,że nie dają.Znam z 10 przypadków gdzie tylko zachęcali do benefitów."Masz dziecko w Polsce?Ok wypełnij ten dokument ,a dostaniesz benefity na dzieci." <-- Słowa urzędnika w Londynie.
Więc nie pitol mi tu.

Problem Psitka jest taki ,że to mały zawistny tchórzliwy typek.Nigdy pewnie noska nie wychylił poza Łomże ,a udaje światowego człowieka.Wie więcej o muzułmanach niż panna ,która mieszka z takim całe życie.

Koleś pisze bajki ,a reszta klakierów przyklaskuje bo są tacy sami jak on.
Moim zdaniem żeby kogoś oceniać to trzeba go chociaż poznać ,a nie piepszyć bo gdzieś w internecie był jakiś artykuł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Kto wie jak się skończyła historia "oszukanej przez laparis"??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Co do murzynów i arabów.
Mieszkam u murzyna katolika.Zajebisty koleś.We wszystkim stara się pomagać.Rent placę mu najniższy jaki znalazłem w okolicach Londynu.

Ciapatych poznałem w pracy i na osiedlu.Co prawda są bardzo leniwi i czasami wkurwiają ,ale nie atakują pod przykrywką islamu.Ba nigdy mi o islamie nie wspominali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Oddam małego szczeniaczka biały w czarne łatki ma ok 7-8 tyg chętni pisać na 515840806



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Wsadz go sobie w d....

To jest forum, nie dzial ogloszen.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

Mi też się zdarza że chwilę przed wyjściem wiążę worek ze śmieciami i wystawiam je koło SWOICH drzwi na klatce. Dlaczego tak robię..? Jest jedna główna przyczyna - ciągle zapominam je wynieść jak gdzieś wychodzę a jak je tuż przed wyjściem wystawię - to wychodzę, łapię je po drodze i wyrzucam do śmietnika.. Nie widzę w tym nac złego.

Myślę że nie powinno to przeszkadzać moim sąsiadom..ja też muszę znosić szczekającego psa sąsiadki która mieszka nade mną - kilka razy dziennie wychodzi z nim przed klatkę i robi mu przy niej wychodek..sąsiedzi pode mną palą pety na balkonie od wiosny do jesieni i zasmradzają mi pranie...i też muszę to znosić..więc jak moja śmieci chwilę poczekają na wyrzucenie pod moimi drzwiami to nic się nikomu nie stanie :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim



Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes PiS w samych superlatywach o Chrzanowskim

bardzo dobrze że został tu poruszony ten temat - ku przestrodze dla innych. Kazdy kto będzie chciał kupić tam suknię na najważniejszy dzień swojego życia - sto razy najpierw się zastanowi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org