sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem

mrau - zobacz kto kogo obraził pierwszy.

martuchna - zauważ jaką hipokrytką jesteś . Twierdzisz, ze ja mam odpowiadać za jakichś tam Polaków? Dlaczego mam za nich odpowiadać? To moje dzieci są czy co? Czemu mam odpowiadać za zasiłkowców? Przeszkadzają ci oni? To z nimi walcz. Nie od dziś widzę, że nienawidzisz Polaków. Walcz z nimi. Bądź na tyle odważna, żeby im to w oczy powiedzieć a nie chowasz się na forum i obrażasz ludzi.

Odważnie - walcz z tymi Polakami, którzy ci przeszkadzają. Sama przecież zachęcasz do otwartej konfrontacji - zrób to o czym piszesz - walcz z nimi.

Mnie Polacy nie przeszkadzają. Oni z moich pieniędzy nie żyją. Daleki też jestem od takich postaw jak twoja - jawnie nawołujesz do nienawiści - nawołujesz do działań przeciw czeczenom. To jest karalne.

Ja nie potrzebuję organizować nocy kryształowej - to politycznie poprawni durnie nawołują tutaj do przemocy.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem   
zzzaaaccc99 16-08-18 17:42 
 Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem   
jeniec 16-08-18 17:47 
 Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem   
-speech 16-08-18 17:55 
 Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem   
-speech 16-08-18 18:03 
 Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem   
ziomex 16-08-18 19:54 
 Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem   
ziomex 16-08-18 20:04 
 Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem   
Hrabia John 16-08-18 20:31 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org