środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem

mrau - zobacz kto kogo obraził pierwszy.

martuchna - zauważ jaką hipokrytką jesteś . Twierdzisz, ze ja mam odpowiadać za jakichś tam Polaków? Dlaczego mam za nich odpowiadać? To moje dzieci są czy co? Czemu mam odpowiadać za zasiłkowców? Przeszkadzają ci oni? To z nimi walcz. Nie od dziś widzę, że nienawidzisz Polaków. Walcz z nimi. Bądź na tyle odważna, żeby im to w oczy powiedzieć a nie chowasz się na forum i obrażasz ludzi.

Odważnie - walcz z tymi Polakami, którzy ci przeszkadzają. Sama przecież zachęcasz do otwartej konfrontacji - zrób to o czym piszesz - walcz z nimi.

Mnie Polacy nie przeszkadzają. Oni z moich pieniędzy nie żyją. Daleki też jestem od takich postaw jak twoja - jawnie nawołujesz do nienawiści - nawołujesz do działań przeciw czeczenom. To jest karalne.

Ja nie potrzebuję organizować nocy kryształowej - to politycznie poprawni durnie nawołują tutaj do przemocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem

sluchaj ty siebie obrazasz inne rasy religie itd ale nie widzisz tego co robia twoi za granica...i tu sie mylisz polacy zyja z twoich pieniedzy i sa z tego powodu szczesliwi ze taki loch jak ty napierdala na ich przyjemnosci
i niestety to ty pierwszy mnie obraziles....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem

a poza tym zawsze mowie w oczy i niewazne czy to kogos boli czy nie...choc na real to uslyszysz jakim tepym palantem jestes



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem

Martuchna I TAK TRZYMAJ:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem

Odpisałeś w trakcie mojego pisania, co do twojego podejścia do Polaków. Rozumiem, że w takim razi nie płacisz podatków, bo stwierdzasz, że ich nie utrzymujesz. Nie są to twoje dzieci itd, w takim razie po co odzywasz się w sprawie innych narodowości? To tym bardziej ciebie nie dotyczy. To jest właśnie ta hipokryzja, która zarzucasz innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem

ewentualnie wyjazd 12.11.2011 rano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rafałek już tylko z niespełna dwoma punktami przewagi na Patrykiem

Burmistrz Oleśnicy (woj. dolnośląskie), wykorzystując aparat państwa, ściga internautów zamieszczających nieprzychylne komentarze na jego temat. Na autorów wpisów w internecie nasłał prokuraturę. I choć prokurator umorzył postępowanie, nie dopatrując się znamion przestępstwa, ujawnił burmistrzowi dane osobowe autorów niepochlebnych wpisów. Mamy więc podwójny skandal - burmistrza wykorzystującego prokuraturę do prywatnej wojny i prokuraturę ujawniającą dane prywatnych osób.



Podobnie nasi strażnicy teksasu są opisywani na forum i idą na policję że się ich obraża :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org