piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

Marlen :)
Zauroczyły cię czerwone gacie Abp.:):):):)

W takim przypadku antykoncepcja nie jest potrzebna :)
Tobie wystarczy tylko głębokie gardło:):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

protogóras to chyba ty jesteś we własnej osobie:))))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

http://www.radiownet.pl/publikacje/stop-trollom - andy - ściągnąłem zdjęcie z twojego profilu na nk.

Jak zwykle na posterunku, jak zwykle tylko czeka aż coś napiszę, jak zwykle nie zapozna się z treścią, nie napisze nic na temat. Co zroby trol andy? Oczywiście wklei obrazek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

http://www.youtube.com/watch?v=rU0YRwmlYe0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

to nie marsz tylko piknik xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

Odcinek drogi od Jeżewa do Białegostoku przejechałam z prędkością średnio 55 do 60 km/hm ( sobota w godzinach rannych). Nie sprawdzałam w jakim czasie, możesz sobie wyliczyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

Ostatnio brałem ślub robił mi Serafiński czekałem wieki na zdjęcia owszem ma duzo pracy ale co mnie to jak chce mieć ludzi niech w ciagu tygodnia nie bierze 3 wesel jak sie kasą nie może nachlac!!druga sprawa jego pomysly ze zdjęciami sa ściągane z innych portali fotografów juz to przepatrzyłem a ze Serafiński tylko w domu pracuje to ma na to czas zreszta mamy zdjęcia jak inne pary w jego albumach czyli juz sie powtarza!!druga rzecz wszystko to taki retusz, ze aż nienaturalne niektóre foty i dla tego tak kobiety sie zachwycają jak je przerobi bez skazy to kazda sie zakocha w jego fotach dla mnie za sztuczne!!!Zdjęcia nie były wcale rewelacyjne dobrze ze ma sprzęt dobry to to go ratuje w wielu przypadkach!!Ciężko sie z nim dogadywać racja ma problemy z wyslawianiem się zapomina wyrazów ale to nie usprawiedliwienie jak sie mówi co innego a robi co innego!!P.Serafiński wie o co mi teraz chodzi.....
Nie polecam jestem zniesmaczony zreszta cena zbyt wygórowana żaluje ze nie zrobilem jak znajomi wziąść kogos innego mniej wyslawionego i takie same mają foty za polowe tego co ja dalem!!
A co do promocji MAKIJAŻ ZA DARMO U JEGO ŻONY niezła ściema zapłaciła żonka 110zł za tapete rety przegięcie wyglądała staro nie mówiąć żonie:O:Omi sie nie podobało juz na plener poszła gdzieś inndziej i dała 60zł i to lepiej jej zrobiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

Ja też :):)
Ale po drugiej stronie:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

Pani Iza ma swoj salon na AL. Pilsudskiego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

oprócz tvn turbo:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy powstanie komisja do zbadania prawidłowości sprzedaży dworca PKS i zakupu budynku przy ul. Wesołej ?

szybko tanio oprócz tego z legionów bylem... bez komentarza.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org