czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żądamy wyjaśnienia na co konkretnie zostaną przeznaczone środki publiczne (250 000 zł) z kasy miasta na ŁKS

koksik .. a co ma sie opychac az brzuch rozboli?? taka twoja rada?? na cholere komuś jest dieta?? Zdrowy człwoiek powinien jeść wszystko w odpowiednich ilosciach..
widzisz zacytuje Twoje ostatnie zdanie "jedz mniej a czesciej" to samo powiedzialam tylko innym zdaniem...
O wodzie tez wspomniałam więc o co Ci chodzi? bo nierozumiem ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądamy wyjaśnienia na co konkretnie zostaną przeznaczone środki publiczne (250 000 zł) z kasy miasta na ŁKS

ale co, tzn ze koleś ma miesieczny, nie przyłoży jednak do kasownika i co bedzie płacił mandat??? co to za gapowicz który kupił bilet miesieczny???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądamy wyjaśnienia na co konkretnie zostaną przeznaczone środki publiczne (250 000 zł) z kasy miasta na ŁKS

co tam bylo o sniadowie bo ogladalem i chyba mi umkło ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądamy wyjaśnienia na co konkretnie zostaną przeznaczone środki publiczne (250 000 zł) z kasy miasta na ŁKS

czyzby po moim skromnym poscie odbyl sie ten marsz?? a jednak nie ma takiej zniaczulicy jak by nie ktorzy sadzili...
czekac teraz jak to sie potoczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądamy wyjaśnienia na co konkretnie zostaną przeznaczone środki publiczne (250 000 zł) z kasy miasta na ŁKS

ja posiadam Lidę ,ten sam skład. Mogę napisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądamy wyjaśnienia na co konkretnie zostaną przeznaczone środki publiczne (250 000 zł) z kasy miasta na ŁKS

Rózia wcale mądrze napisała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądamy wyjaśnienia na co konkretnie zostaną przeznaczone środki publiczne (250 000 zł) z kasy miasta na ŁKS

rene23 ale tu chodzi tez o to ze Globus to buc kur... chu.... na co dzień lecą rzygać się chce jak tylko gęmbe otworzy a co do płatności to każdy wie swoje znam kilku przedstawicieli co nie mogą sie doprosić
a tak na marginesie rene23 może powinieneś się zalogować jako Globus a nie ukrywać sie pod innym nickiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org