niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziwne podniecenie, a sprawa jest prosta dr Muzyk kandydatką PiS na prezydenta Łomży.

ew włącz telewizję Trwam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne podniecenie, a sprawa jest prosta dr Muzyk kandydatką PiS na prezydenta Łomży.

znajdz mi tyre za 15 w lomzy jeszcze w sklepie to czlowieku oddam ci ta 2 z godziny i sam na tym jeszcze dobrze zarobie nie robiac nic bo opierdalac sie trzeba umiec :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne podniecenie, a sprawa jest prosta dr Muzyk kandydatką PiS na prezydenta Łomży.

Zgaga, no i co z tego że piszą 900? Nikt nie wynajmuje po tyle. To tak jak ze sprzedażą działek i domów. Kosmiczne ceny i działki od kilku lat nie sprzedane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne podniecenie, a sprawa jest prosta dr Muzyk kandydatką PiS na prezydenta Łomży.

Otwieram sklep ze zdrową żywnością w galerii Veneda
zatrudnię dwie pracownice na pełen etat (8h) oraz osobę ucząca się na pół etatu.

cv/oferty proszę zgłaszać na mail :

veneda@mailplus.pl

zastrzegam prawo do nie odpowiadania na maile zawierające oferty handlowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne podniecenie, a sprawa jest prosta dr Muzyk kandydatką PiS na prezydenta Łomży.

Co tam młynek,ważne żeby działał dopiero po wrzuceniu żetonu,albo monety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne podniecenie, a sprawa jest prosta dr Muzyk kandydatką PiS na prezydenta Łomży.

Ja mogę Ci towarzystwa dotrzymać (wirtualnie) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne podniecenie, a sprawa jest prosta dr Muzyk kandydatką PiS na prezydenta Łomży.

nie dalej sobie lata po osiedlu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org