sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sympatykom , fanatykom i trolom pana Chrzanowskiego

Od kilku ładnych lat jeżdżę do Pana Waldka Gontarskiego (przy rondzie obok ''ziemniaków". Dwa lata temu zmieniłam na innego(z polecenia).Więcej już tego nie zrobię, bo mnie po prostU nacieli. Wróciłam ponownie do Pana Waldka i nie narzekam. Wydaje mi się, że solidnie robi i niedrogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sympatykom , fanatykom i trolom pana Chrzanowskiego

end-o - to jednak twój idol, bo ja o nim nie słyszałem. Andy troll jak zwykle na posterunku. Czy ty nawet do kibla nie chodzisz? A moze z kompem na klopie siedzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sympatykom , fanatykom i trolom pana Chrzanowskiego

Witam wszystkich,
Wiem, żę w sieci jest dużo tematów odnośnie założenia firmy. Dostarczyły mi podstawowych informacji. Jednak chciełbym wiedzieć, na co uważać przy zakładaniu dg ..kruczki itp. Proszę o pomoc osoby, które mają własne firmy. Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sympatykom , fanatykom i trolom pana Chrzanowskiego

Nie jestem "Młody wykształcony"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org