niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

on nigdy nie był normalny (czy nawet normalnieszy) To jakiś przygłup. Ciągle na forum siedzi i ciągle to durne obrazki klei. Kto normalny ma na to czas? On chyba jest troszkę upośledzony. Rodzice idą do pracy i go na klucz w domu zostawiają. On ma 16 lat. Do szkoły nie chodzi tylko ciągle przed kompem siedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

proszę o opinie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

oooo, bylbym zapomnial :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

faceci to jak dzieci tylko im zabawki drożeją, a kobiety mamusie... muszą mieć dziecko ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

Witaj Kasia :) Ale tu się nie zgodzę . Ty Usia nie mozesz być niczyją lalusią . Chociaż mówi się na kobiety - O jaka lalusia ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

Mrauu ? Przepraszam,nie zrozumiałem tego na wewnątrz i zewnątrz. Chodzi o wewnętrzne uzależnienie od mężczyzny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

Jest np.chór w katedrze ,nie wiem ,kto go prowadzi,ale organista-pan prof.świetnie gra i śpiewa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

Mam jeszcze ostatnią próbę . Możesz mieć też na imię Krystyna lub Katarzyna,ew. Klementyna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

To teraz muszę pomyśleć jak ten talent wykorzystać hehe ps.na razie zmykam w świat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Mariusz Chrzanowski jak wystartuje ze swojego komitetu to wygrane ma w kieszeni

Który sklep polecacie?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org