niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

czy może ktoś polecić notariusza który nie tylko spisze umowe i weżmie kase ale wszystko wyjaśni ,doradzi odnośnie spraw podatkowych,jaka umowa lepsza taka czy owaka itp.
Byłem kiedyś u Poredy która niestety nie potrafi nic pomóc tylko spisać umowę a ty martw się sam co dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

do lochu takie qrwy, racja...

taki cieć co napada na starsza kobietę jest zwykłą szmatą i tyle. mam nadzieje że to czytasz typie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

jak czyta..to może ma odwagę wyjść do osiłka:{sam na sam:}desperat jeb....;]
Parę latek temu na Senatorskiej moja mama się nie dała,a było ich 3-ech,waliła drewniakiem gdzie się dało,no i uratowała swoją torebkę i pierścionki:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

Witam osoby które zajmują się sprzedazą produktów FM. Czy ktos z Was ma na stanie perfumki nr. 81 ?? bardzo pilnie potrzebuje. (również jestem dystrybutorem)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

adamos :)
A ty przestań majtami trząchac i wyjdź do miasta z dumnie podniesiona głową a ja gwarantuje ci że żaden wyborca donka nawet nie spojrzy w twoja strone :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

Autor: Riposta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-10-11 09:32


Deklaracje zwiększenia nakładów na wspomaganie policji czy rozbudowę monitoringu to bezsensowne propozycje. Do chwili obecnej kupa kasy poszła na dodatkowe patrolE policji na terenie miasta , podobnie na rozbudowę monitoringu - i co nic. Co z tego ,że wydamy kolejne pieniadzę jak ci którzy je dostanĄ nie mają pojęcia jak je dobrze wykorzystać lub im się zwyczajnie nie chce. Pieniądze dla policji na dodatkowe patrole stały sie dodatkowym żrodłem zarobkowania dla policjantów ale nie przełozyły się na wyraznie widoczny wzrost prewencyjnych patroli policji na terenie miasta.


----------

O czym ty gadasz? Jakie źródło zarobkowania? Doinformuj się kolego najpierw, a potem rzucaj hasłami, które wszyscy wokoło chwytają, bo są lotne i pasują do obecnej polityki. Z tego co ja wiem, a mam bardzo dobrego znajomego właśnie w policji, to "zarobkują" - jak ty to nazwałeś - w ten sposób na swoim wolnym. Czyli poświęcają czas własny i zycie rodzinne, aby strzec bezpieczeństwa mojego i twojego także. Rozumiesz? Mają za darmo robić na twoje bezpieczeństwo po godzinach? Na wolnym są, kosztem odpoczynku również. Więc to są te twoje płatne patrole, bez których niestety, ale policji jest na ulicy mniej. A uwierz mi, że nie raz nie ma kiedy się na piwko z gościem umówić, bo ciągle w robocie siedzi! Chociaż nie musi. Ale Chce najwidoczniej, ich dobra wola, której skutkiem jest to że policję widać. Często zdarza mi się wracać z delegacji dość późno w nocy, zgadnij kogo można spotkac w Łomży w późnych godzinach nocnych na ulicach? Taksówki i policyjne furgony. Pomyśl więc, zanim będziesz gadał rzeczy mające na celu oczernienie kogoś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

Dupki,niedość,że pijaki ,to klną jak szewc . ps .zna ktoś klnącego szewca ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

ja to takiego, który kogoś katuje, żeby 10 złotych wymusić wsadziłabym do jakiegoś opakowania.. klatki ... i naraziłabym go na wyśmianie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

Na Kazańskiej, nieopodal apteki można sobie zamówić.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

a i jeszcze jedno nie szafuj pojęciem oczerniania bo to jest zasłona za którą usiłujesz ukryć niewygodne fakty - to jest zwyczajna ocena sytuacji z punktu widzenia mieszkańca miasta. Jeżeli sie z nią nie zgadzasz to jak sądze jako policjant zrób wszystko aby to zmienić a co najważniejsze weź ją pod uwagę w planowaniu swoich działań i weryfikacji wyników i efektów swojej pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

Kto Ci buty ukradł? To są efekty interwencji!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

Można zdjęcie zrobić i pomóc znaleźć mu dom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

więc dzis zajrze do perfumerii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

Witam!

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie w naszych okolicach można kupić buty Vans?

Z góry dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

CZYTA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak teraz CHRZANOWSKI i jego forumowa klaka wytłumaczą brak nominacji PiSu ?

to piwo właśnie dla vipów,jak na zdjęciu



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org