piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
piłkarze grają dla PiSlamistów

Pierwszą z styczność z pc miałem z z 20 lat temu internet mam też już kilka lat . Dla kogoś google to wyszukiwarka a dla mnie to szpieg który zbiera informacje o użytkowniku . Trzeba dużo czasu poświecić żeby do jakiegoś poziomu wiedzy dość. A w Polsce na wszystko trzeba mieć papierek żeby gdziekolwiek być zatrudnionym. Miałem propozycje pracy w firmie jako admin ale interes nie wypalił:( Gotówka by się znalazła ale pomysłów brak:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Czy był by ktoś zainteresowany spotkaniami edukacyjnymi w tym zakresie i jaki jest wasz sposób na bycie dobrym rodzicem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Palikot to cwaniak łączący cechy Tymińskiego, Leppera i Rydzyka.

Jest inteligentny - potrafi kierować tępą gawiedzią.

Poglądy zmienia w zależności od potrzeby - był katolikiem, teraz jest antklerykałem i już rozsiewa plotki, że zmienił płeć.

Byle o nim gadali.

Może narobić niezłego bajzlu - da przywileje dewiantom, da kasę leniom i pasożytom (oczywiście z kieszeni uczciwych ludzi).

O dziwo - czasem na niego głosują ludzie nie do końca zidiociali - złapali się na tani chłyt maketinowy , że opodatkuje kościół i wprowadzi liberalizm do gospodarki. Ja jestem pewien, że nic pożytecznego nie zrobi.

Taki pajac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Skontaktuj się z kancelarią Pana Dubienieckiego i poproś o kontakt do "Matuchy" :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Bycie dobrym rodzicem wymaga jednego podstawowego warunku -miłości do dziecka . Jak ktoś to rozumie jako dogadzanie i rozpieszczanie,to jest w błędzie ,a jeśli uważą,ze tylko ostra dyscyplina,też jest w błędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Marlen zgadzam się, trzeba te dwie opcje rozgraniczyć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Kindersztuba o Tobie by się przydała widać jej braki na każdym kroku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Ja tam nie narzekam , a wręcz przeciwnie jestem zadowolona,
mam pakiet Komfort 24Mb i działa bez zarzutów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Tak,też bym go porównał do śp. Andrzeja Leppera-ciekawe,czy tak samo skończy. Już ma kłopoty z prawem ,chciał bardzo dostać się do sejmu ,to był głośny w głośnych,chodliwych tematach. Chytry i niepoważny polityk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Yomanda,albo pogodzić :) nick kojarzy mi się z miłym imieniem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

prezentami nie zastąpimy miłości a agresją i krzykiem nie zmienimy dziecka na lepsze rozmawiajmy z dziećmi rozwiązujmy problemy razem to my jesteśmy odpowiedzialni za następne pokolenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Mądre słowa :) Twoje dzieci dobrze wychowują i są napewno dumne z mądrej,dobrej mamy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Tak ,są też latające kleszcze . Taka ciekawostka i przestroga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

znacie jakies fajne stronki z ta muzyka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Być dobrym rodzicem znaczy ,co znaczy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Kasiu1986 powiedz tak szczerze,masz dzieci?Bo to co napisałaś brzmi tak książkowo a nie praktycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

np.teraz,znowu sie zamulil, i to nie wina kompa, zero wirów,bledow itp.natomiast rano bylo ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

http://www.youtube.com/watch?v=2_BRyvTu_2M&feature=related,jak myślicie odpowiedni utwór??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Zaśpiewaj babci jakąś miłą piosenkę z jej lat panieńskich .napewno się ucieszy. Albo "200 lat ,200 lat niech żyje w Łomży nam .."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Czyli nie zdarzają Ci się chwile słabości,zdenerwowania,braku konsekwencji,ustępliwości wobec dziecka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

maślanka123 tak mam dziecko i te teorie książkowe wdrażam w życie i muszę przyznać że to dobry pomysł aczkolwiek jak każdy czasami popełniam błędy ale umiem się przyznać i przeprosić każdy chce jak najlepiej dla swojego dziecka i każdy ma inne metody wychowawcze dla tego po to ten temat żeby każdy napisał swoje zdanie,metody jak również i błędy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

Polecam zespoły Raggafaya, Kacezet, Nefre, Ras Luta, EWR, Bob One, Vavamuffin, Habakuk, ReaggeMan:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

a ja polecam REGGAE NA LODZIE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

100 lat 100lat :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

oczywiście że również miałam chwile słabości ważnie by umieć radzić sobie z emocjami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze grają dla PiSlamistów

"Słowa uczą,przykłady pociągają " Do dziecka można dużo mówić pięknych,mądrych słów,ale dziecko obserwuje rodziców od urodzenia i bierze przykłady z ich życia,a także z życia innych(także ze świata gier i tv)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org