wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

Hahaha tak myślałem szuka rynków zbytu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

Masz buziaka . Starczy ?? hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

Kitka ,no właśnie . Andy,ok .jak chcesz to możemy się umówić na randez-vous ? Tylko potem nie ganiaj mnie z młotkiem ,z nożem ,czy z siekierką ! haha ps.gdzieś ostatnio czytałem tragiczny przypadek chłopaka,który w internecie podszył się pod kobietę ,zaczął podrywać mężczyzn i gdy doszło do spotkania z jednym z nich ,tamten dźgnął go nożem i zabił za oszustwo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

Drop jaki rozmiar ? bo mi trzeba 165

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

Oj kogo moje oczęta widzą:)

WITAJ kittka701 :)))))
A ja właśnie o TOBIE myślę i pisze do Ciebie;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

przedia,czy tylna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

Marlen ty nie czytaj tych gazet typu pudelek pl czy innych bzdur;)
Tam same głupoty piszą:)
I porzuć te wstrętne świerszczyki :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

Witam wszystkich chciałem się zapytać kiedy wróci na swoje miejsce kapliczka od wilków zbudowana przez naszych przodków na krańcach ówczesnej Łomży (Polowa , Giełczyńska) za kwiaciarnią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek potrzebował wielu głosowań by przekonać do siebie radnych województwa

Jak telefon ,to telefon,a nie gadżet. Miałem nokie i nie narzekałem . Miałem androida i narzekałem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org