piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Ja też mam luźną gotówkę 37,54 zł bo wczoraj piwa nie piłem ;-)
Z chęcią teraz w coś zainwestuję. Jakieś propozycje ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

rzepicha firma DPD najtaniej i naprawde jest fast....3 dni i masz na miejscu a ceny tez maja super.Zamawiasz na necie kuriera i podskakuje do domu i odbiera...Sprawdzone....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Paplika do gomułki porównujesz? Władek przewraca się w grobie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Najlepszy masaż dla stopek kobiecych,to chodzenie po wilgotnej trawce w ciepły dzień ..dla męskich wielkich stóp zresztą też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

iOS. Tylko i wylacznie. Android to jedna wielka kradziez. Na dodatek slabo ze stabilnoscia, deweloperzy oprogramowania tez nie zostawiaja na Androidzie suchej nitki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

To były dopiero anomalia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

niema i nie bedzie kiedys dylizansami wozili i nikt nie narzekal a teraz to sie ludziom w glowach poprzewracalo ja patrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Gomółki do dziś mają zastosowanie w Kościele
utrudniając zobaczenie ludziom tego co znajduje się za murami wierzy (wiary) budowanego przez nich Kościołka.
Alegoryczne porównanie do Gomułki i okna w Polskim domu jego władzy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gom%C3%B3%C5%82ki


Gomółki – niewielkie, najczęściej okrągłe szybki stosowane do szklenia okien, łączone ołowiem. Mają charakterystyczny kształt krążków o koncentrycznych nierównościach i zgrubieniu pośrodku, zwanym pępkiem. Były już znane w średniowieczu, w Polsce powszechne od drugiej połowy XV i w ciągu XVI w. Stosowane do dzisiaj w celach dekoracyjnych (np. jako element witraży).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

iOS jest tylko na ugryzionych jabłuszkach i jego stabilność raczej wiąże się z tym, że jest przeznaczony tylko dla 1 urządzenia ;) i raczej do zabawy dla pięknych i modnych dzieci a nie poważnego użytkowania :)

pozostałe systemy miałem i moje wnioski:

Symbian (8.1 2nd Edition) - system o bardzo dużych ograniczeniach, każda zmiana ustawień wiąże się z restartem telefonu (sic!), poza tym wolny i zamulony, zdecydowanie nie polecam, ciężko z aplikacjami, a obecnie trup bo nawet nokia przestaje wypuszczać z nim telefony - lepszy już jest telefon z systemem producenta

Windows Mobile (miałem 6.5) - system raczej o charakterze biznesowym ale jeżeli już to tylko dla telefonów qwerty i dla kogoś kto korzysta z aplikacji biurowych :) poza tym faktycznie można wgrać dowolną mapkę na niego bo nawigacje też działają na WM

Android (najnowszą wersję) - dla dotykowców, największe możliwości, dużo darmowych aplikacji na Android Market itd, jeśli telefon z qwerty to też aplikacje biurowe itp., jest też dużo aplikacji z mapami do nawigacji także nie widzę tu problemu z GPSem, obecnie najpopularniejszy i najszybciej rozwijający się system :) zdecydowanie brałbym Androida



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Witam,
czy może ktoś korzystał z usług DEMED-u mnie interesują licówki i nie wiem czy oni dobrze robią takie rzeczy czy warto do nich iść. Może ktoś miał jakieś doświadczenia z tymi stomatologami. Proszę o odpowiedź.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Też mi się wydaje, że rok temu widziałem tam coś takiego. Chociaż mnie to szczerze mówiąc nie przekonuje. Wolę tradycyjne czapki, które chronią całą głowę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Jeszcze pan tu tego nie wkleił na politycznym Pana Trollowań naliczyłem co najmniej 5

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 23-10-11 12:40

Szanowni Państwo widzę że na trudne sprawy nie jesteście Państwo obojętni zapraszam do tematu w refleksji nad źródłem kryzysu w Łomży związanym z wiara i ateizmem aktywnymi nie tylko na łożu śmierci
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=176897&t=176897

?!;+)><>






Dlaczego jestem ateistą?



Bo mam
+ 5 do charyzmy
+ 5 do inteligencji
+ 5 do wiedzy
Mogę rzucić:
- Radość życia
- Wkurzenie teisty
- Zauroczenie lachona
a od 10 poziomu:
+ 10 do wszystkich atrybutów i czar: Przywołanie Nietzschego
od 15 poziomu:
Zauroczenie lachona działa cały czas i mogę rzucić: Kisiel w majtkach
od 20 poziomu:
+ 15 do atrybutów, Kisiel w majtkach działa cały czas i mogę rzucić: Ognisty Bąk Bezbożnej Destrukcji
Od 25 poziomu: święcona ziemia dymi się pod stopami, święcone przedmioty tracą świętość po dotknięciu, święci ludzie padają na ziemię i płaczą z przerażenia, mogę rzucić piłką do kosza
od 30 poziomu: postać ateisty goreje żywym ogniem i mogę rzucić dyskiem
od 35 poziomu: święcona ziemia drży kiedy stawiam kroki, pękają mury świątyń, święci ludzie w promieniu 30 metrów zamieniają się w ateistów
od 40 poziomu: mogę przejąć umysł papieża
od 45 poziomu: mogę tworzyć własne wszechświaty
od 50 poziomu: mam na stałe atrybuty: wszechwiedza, wszechmoc, mogę rzucić wszystko w cholerę.
Jeszcze są czary:
- Prawdziwe widzenie - zabija wszystkie niewidzialne istoty w promieniu 30 metrów
- Sceptycyzm - działa jak dispell, tylko nie może być skontrowane
Ale są i ujemne fakty:
- Ateista nie uzyskuje uzdrowienia odwiedzając świątynie
- Ma permanentną klątwę ’ekskomunika’
- Niektórzy podczas rozmowy z ateistą zakrywają uszy i powtarzają w kółko ’nie nie nie nie nie nie’ co blokuje sporo możliwości dialogowych
- Ateista nie może się przyłączyć do kilku gildii, np. ’Liga Polskich Rodzin’ itp.
- Nie może używać pewnych magicznych przedmiotów, np. ’woda święcona’ czy też ’święty krzyż’
Za to może używać Kondoma Laickości, dzięki któremu do twojej drużyny nie dołączą niechciani NPC

Dlatego właśnie wybrałem bycie Ateistą

http://www.gadu-gadu.pl/katolicy-zatrzymali-ateistow




Typowym przykładem uczonej głupoty jest pani Senyszyn, której profesorskiego tytułu nie traktowałbym serio choć muszę przyznać, że za komuny dawano go jeszcze większym idiotom byleby byli zaangażowani w krzewienie nowej, świeckiej tradycji.
http://kobieta.onet.pl/1,437761222,adamkuz.blog.onet.pl,blogi.html

W końcu trafiłem do domu. Do drużyny, której szukałem przez połowę mojego życia. Biedroń


Niezbędnik ateisty
Niezwykle osobiste rozmowy o ateizmie z kluczowymi postaciami polskiego życia publicznego. Piotr Szumlewicz zadaje pytania o najbardziej intymne aspekty duchowości, odpowiadają pisarze, filozofowie, dziennikarze, politycy, naukowcy i działacze społeczni, m.in Robert Biedroń

Niewierzący są nie tylko bardziej zadowoleni ze swoich seksualnych doświadczeń, ale jak zauważają badacze, są również bardziej otwarci na rozmowy o swoich pragnieniach i fantazjach.

http://nauka.newsweek.pl/seks-katolikow-z-poczuciem-winy,77172,1,1.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Szanowny Przedmówco
ukrywający się pod kryptonimem " Andy C "
piszesz do mnie cytat:
"Mr_Andrzej idź Pan do cholery do burdelu wykupi Pan sobie stały abonament prostytutka chętnie wysłucha Pana gorzkich żali ...
Lepiej dać parę groszy dla kobiety niż na tace."

Prawdę Powiadasz.
Prawdę powiadasz i to prawdę potwierdzoną w Ewangelii Twojego Kościoła.
Biblijna prostytutka była bliższa Twojemu pierwowzorowi krzyża jaki przed sobą bałwochwalczo stawiasz i w ten sposób bliższa prawdzie którą tym krzyżem zaszczuli ludzie zachowujący się podobnie do Ciebie. A może się mylę (?) jeśli tak to przepraszam!

Gorzkie żale to raczej powinni wzbudzić u katolickich złoczyńcow ich ojcowie duchowni którzy czerpią tacowe korzyści dając im obecnie błogosławieństwo bezwiednego rozgrzeszenia budując kościół za przysłowiowe 30 srebrników własny świątynny interes.

To prawda lepiej dać parę groszy dla potrzebującej kobiety niż na bałwochwalczą tacę.

Dlatego też "biblijna" prostytutka bliższa sercu bożemu niż działający w imię Boże arcy kapłani i uczeni w piśmie nie tylko Świętym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Mr_Andrzej
Szkoda czasu na dyskusję z naszym forumowym chochlikiem. Z jego strony możesz spodziewać się co najwyżej "śmiesznego" obrazka bądź ambitnego wierszyka...no jeszcze zdania , których znaczenia zapewne on sam nie rozumie. W jego przypadku prawdą jest, że niewiedza to błogosławieństwo. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Ratuszu odpowiadał za przygotowania i organizację uroczystości obchodów 600 lecia Łomży ? Czyja to była działka ? Chrzanowski podziękował organizatorom ?

Android w 100% Najlepszy system! ponad 500 tys. aplikacji do pobrania z marketu! suuper sprawa, polecam ;))) Obecnie mam Bade, wczesniej mialam Androida i powiem szczerze, że Bada sie umywa... ;]


pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org