piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Minister Jurgiel podał się do dymisji

Witam witam...dzien doberek znowu we wtorek grrr..
dzis jakos humor mi nie dopisuje i wstalam z gigantycznym bolem glowy..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister Jurgiel podał się do dymisji

ten bilet to bilet podróżnika i kosztuje 65 zł i obowiazuje na liniach TLK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister Jurgiel podał się do dymisji

Jak zaczniemy pisać to powstaną płotki bo ja znam jedną wersję a ktoś inny inną. Lepiej nic nie pisać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister Jurgiel podał się do dymisji

Green ,a ten tatuaż jest jakiś zboczony lub makabryczny ? Jak nie ,to już go zostaw,bo jak zaczniesz kombinować,to później może Cię czekać przeszczep skóry .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister Jurgiel podał się do dymisji

W Łomży przecież jest DHL i GLS, ale z tego co słyszałem bardziej opłaca się DPD (Ostrołęka). Sam nie wysyłałem więc nie wiem, ale na stronach firm kurierskich można sprawdzić cenę w zależności od kraju docelowego, wymiarów, wagi itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister Jurgiel podał się do dymisji

Marlen nie, nie jest zboczony ani makabryczny tylko przestał mi się podobać i z wiekiem zaczęłam uważać że mnie nie zdobi tylko szpeci....no ale w sumie nie jest w bardzo widocznym miejscu to moze niech zostanie, trudno..;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org