czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

hello my darlings....dzien dobry....
dzieki za wszystko.....
btw chodzi mi o tatuaz niepowtarzalny unikalny i musi miec to cos co mi sie spodoba...ciezko okreslic co to ale cos...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Adapter
Normalnie składaj papiery. Bo jak tylko rozpocznie się rekrutacja to zadzwonią.
Nie wiem jak jest u was. Bo w radomskim ja musiałem cały czas dzwonić. Po rozmowie wstępnej na której otrzymałem kartkę z nr kandydata i terminem TWO TSF. Po testach sam musiałem dzwonić i umawiać się na MS.

A po Rozmowie Wstępnej dzwoniłem 2 razy. Bo za pierwszym razem nie rozpatrzono mojego podania. A za drugim dopiero się udało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Witaj Martuchno,dzień dobry ludziska zyczę Wam dobrego dnia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

A to można jakieś dary dostać? A kto kwalifikuje do darów i jakie trzeba spełniać wymagania? To w temacie tej meliny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Buractwo naoglądało się południowo-amerykańskich seriali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

kobieto wujek google wszystko ci pokaze tylko poszukaj, szukasz wzorow tatuazy na ogolnym forum? Taka duza baba a z interbnetu korzystac nie umie wejdz na stronki tatuazystow, wszyscy maja swoje galerie i cos znajdziesz, dobrze zrobiony tatuaz to nie wstyd...sama mam 2 i chcialabym jeszcze jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

uuuuuppppppppppppppp!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

najwiecej wydasz na lazienke i kuchnie.

natomiast w pokojach to mozna samemu poszpachlowac i pomalowac, panele polozy. zadna filozofia, trzeba tylko sie starac.

natomiast ukladanie glazur i terakoty to juz jest robota dla specjalisty, wiem co mowie. bo akurat remont lazienki robilem niedawno. a ceny sa kosmiczne za plytki.

jedna rada, wystrzegac sie tanich fachowcow!!! bo ci zepsuje material i bedzie klops.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

..a ja już nie chce więcej..
myślę o wybarwieniu..ale to podobno boli jeszcze bardziej....:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Cześć Wam . A ja mam dziś wyśmienity humor .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Dogadaj się z kierowcą autokaru i już.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Kto z Torunia lub Bydgoszczy ma TWO i TSF na 21 stycznia do słupska ????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

A spałuj tę dziurę ,a nóż-widelec ,może weźmie przestanie strajkować na środku ulicy i pójdzie na chodnik :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Marlen
Dzień dobry
Dzisiaj mam taki nastrój ;)
To wrzuć coś Fryderyka Chopina ,chętnie posłucham Twojej propozycji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Paplik wklej zdjęcie tego krzyża :) a nawet jeśli, to żaden z niego katolik. Bardziej przychyla się do ateistycznej wizji świata, gdzie żadne prawa ani moralność nie obowiązuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Pewnie zaoszczędzoną na pracownikach kasę rzucał w niedzielę na tacę, siedząc w pierwszym rzędzie w kościółku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

algeroth nie chodzi o cene -ale o szybkosc.zaraz zajrze na strone DPD -dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski


"
... i powiedział Pan " a gdyby pytali o mnie ateiści - mnie nie ma"







"Stary, dobry" ateizm odchodzi do lamusa. Jego miejsce zajmuje agresywny marketing połączony z irracjonalnym szyderstwem. W Polsce ten model uosabia pewien członek partii ludzi rozumnych inaczej.
http://idzpodprad.salon24.pl/238800,wspolczesny-ateizm-palikotyzm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Taki sam z niego katolik jak kustosz katedralny ks. Marian Mieczkowski* wypasający katedralny Świątynny interes a nie rząd dusz które w kościołku nie widzą już Kościoła z ludzką twarzą na obraz i podobieństwo Boże.

Na ale przykład/rozkaz* idzie z góry od arcykapłanów z Rzymskokatolickiego Sanhedrynu.

* Marian Mieczkowski to podkomendny Biskupa Łomżyńskiego S.S.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Z muzyki klasycznej dzisiaj proponuję Jana Sebastiana Bacha ;)

Bach - Cello Suite No. 1

http://www.youtube.com/watch?v=DwHpDOWhkGk

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

''interes a nie rząd dusz które w kościołku nie widzą już Kościoła z ludzką twarzą na obraz i podobieństwo Boże''

i tu się niestety zgodzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Np . http://www.youtube.com/watch?v=Llni1Dn-f4U

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Andy C do dziś pamiętam jak Pali kot składał przysięgę: " Tak mi dopomóż Bóg''

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Który system i dlaczego jest dla was lepszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Palikot pcha mopa(Robert Leszczyński) w t...k Biedronia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Zależy do czego chcesz go używać? Symbian jest przestarzały, Android ciągle się rozwija ale nie ma na niego np automapy jeśli chcesz korzystać z nawigacji, Windows Mobile jest wolniejszy ale za to ma możliwość zainstalowania automapy. Z punktu widzenia kierowcy wziąłbym coś z WM, a z punktu gadżeciarza wziąłbym coś z androidem. Póki co to android chyba najlepiej się rozwija więc pewnie za jakiś czas i na androidzie zagości automapa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

hmm...Chopina zdecydowanie lepiej się słucha na koncercie na żywo, leżąc na trawie w słoneczny dzień w Łazienkach ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

" no nie "
piszesz cytuję:
"bo wszystkim to na rękę ..nawet tym poszkodowanym którzy pracują bez niektórych świadczeń -pocieszeniem jest fakt ze w ogóle maja prace ....pierd..rzady"

Zgadzam się z podzielam Twoje zdanie a nawed je uzupełnię dodając mały trzy lirerowy szczegulik NIE

bo NIE wszystkim to na rękę ..nawet tym poszkodowanym którzy pracują bez niektórych świadczeń -pocieszeniem jest fakt ze w ogóle maja prace ....pierd..rzady

Tu nie chodzi o pracę ale o godność a raczej odbieranie środków do godnego życia rodzinom na których inne rodziny budują " kanibalski " kapitalizm pozostając z krzywdzonymi w " kanibalskiej " Komunii Kościoła Katolickiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

To zależy,czy chcesz tel ,czy jakiś mini komputerek . Jeśli bardziej tel,to tylko symbian.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Oprócz Chopina polecam słuchać Bethovena ,np.jego wspaniałe symfonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Władysław Gomułka - Antysyjonizm

http://www.youtube.com/watch?v=livaHrj2kg4&NR=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Jak jestem na łonie natury,to staram się nie włączać muzyki. Czasem jakaś kukułka coś tam kuka,dzięcioł ostro puka ,wróbelek poćwirka .. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Szanowny przedmówco
Zmieniasz temat który tobie nie pasuje. Sam go ze mną zaczynasz a potem przed nim uciekasz. Przyślij na rozmowę ze mną swojego ojca (duchownego) bo Tobie jak widzę rozumu brakuje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Piszesz o najstarszej wersji symbiana . Symbian jest najbezpieczniejszym systemem i jest odpowiedni na tel . Android jest pełen dziur i nie można czuć się w nim bezpiecznie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Marlen, a jaki jest najnowszy i jakie sąjego możliwości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Poszukaj w necie . Wszystko zależy od tego do czego ma Tobie służyć produkt. Jeśli przede wszystkim do dzwonienia coś na symbianie,jeśli do internetu ,to też symbian lub coś z androida. Ale jak pisałem android nie jest bezpiecznym systemem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

może ktoś doceni;) Sia - Breathe Me
http://www.youtube.com/watch?v=539lIBy7QXs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Co : ?
Uśmiechnąć się nie można..? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Android bądź WM. Symbian to porażka. Zero wydajności, ciągłe zwiechy, nie wielka ilość aplikacji w porównaniu do konkurencji. Sam po ładnych paru latach przesiadłem się z Symbiana na Androida i w życiu nie chcę już mieć Nokii z symbianem w ręku. Niebo a ziemia. No, ale nie jest tak różowo. Android ze względu na to, że jest dostępny dla każdego producenta jest mocno pofragmentowany. HTC, Samsung i reszta producentów, każdy ma własną nakładkę na ten system i w związku z tym aktualizacje systemu często gęsto są opóźnione bądź nie ma ich wcale.
Jak ktoś wyżej napisał jeśli interesuje Cię sprawny internet w telefonie oraz wygodne jego przeglądanie to Android, jeżeli ta wspomniana Automapa ma dla Ciebie znaczenie to na tą chwilę WM. Choć na andka jest masa aplikacji do nawigacji.
Marlen, podaj przykład takiej dziury w Androidzie? Wiesz ile robaków było i wciąż jest na Symbiana? Jakby nie było jest to jeden z systemów najstarszych na rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Doceniłam.Wzamian polecam Judast priest i ich" Before the dawn."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Endorfiny szczytują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

mi tez z kfc ?xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Mr_Andrzej oj pokerek na plebani Panu nie wyszedł i stąd te żale;)
Czy mikrofon Panu siłą wyrwali i stad te żale:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

;)

http://wystap.pl/programy-do-obslugi-parafii/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

W odniesieniu jak wyżej.
Szanowni Państwo

Każdy "głupi"* ma swój rozum i z każdym można rozmawiać na równym poziomie jeśli jest taka wola dążących do dialogu niekoniecznie ale na przykład ekumenicznego. Ludzie tacy jak ukrywający się na tym forum człowiek pod kryptonimem który osoba "Cleric" nazywa naszym forumowym chochlikiem są szczególnie cenni ale tylko dla tych którzy słuchając potrafią usłyszeć człowieka który stoi za wypowiadanymi słowami. Tacy ludzie jak On potrafią wygenerować sprzężenie zwrotne z którego skorzystają wszyscy uczestnicy dialogu. Dlatego też wasz/nasz Bóg daje pierwszeństwo nie dojrzałym "głupim"* dzieciom.

* cudzysłów ponieważ uważam że niema głupich ludzi tak samo jak Nadzieja nie jest matką głupich. Uważam że są nieuczciwi ludzie robiący z innych (np.uczciwych) ludzi głupków a cnotę Nadziei uważają za ich matkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

adres konkretny jakis podasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

W tym czasie kim Pan był katolikiem ?
W tym czasie Pan nie wałczył z czarno mafia!
Teraz jak wykopali z interesu tyłek boli i stad te żale.

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)

Data: 24-10-11 14:08

Pracowałem kilka lat temu u Podbielskich w składzie budowlanym na poznańskiej.

Zatrudniali tam na tydzień lub dwa tygodnie człowieka którego brali na " próbę i do przyuczenia " taki człowiek pracował jak osioł albo kozioł ofiarny a potem był zwalniany bez kasy i na jego miejsce przychodził następny uczciwy człowiek mający nadzieję z którego robiono frajera.

Pani Podbielska robiąc z uczciwych ludzi naiwnych frajerów ludzkim kosztem przez ponad rok na moich oczach miała więcej niż pełny etat pracownika pracującego za darmo przy czym pracownik dokonywał też inwestycji w Podbielskich wykorzystując własne auto i paliwo na wożenie nie tylko ich ulotek pracując na ich dobrobyt i swoją biedę średnio 10 godzin dziennie.

Znam przypadek kiedy inna firma zatrudniała ludzi na umowy o dzieło a potem nie płaciła grożąc pracownikowi sprawą za nie wywiązanie się pracownika z postanowień umowy której najzwyczajniej nie umożliwili pracownikowi wypełnić stosując podstępny plan wykorzystania człowieka.

jest wiele innych ciekawych przykładów ale nie chce mi się tu tego gówna katolickiej fałszywości roztrząsać.

To są wszystko Curva Katolicy* budujący/wspierający łomżyńskie kościoły.
* curva należy czytać i rozumieć w języku ojczystym/urzędowym Kościoła Katolickiego

?!;+)><>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Jesień to każdego roku okres niespodzianek po letniej festiwalowej gorączce. Tym razem nie będzie inaczej. Legendarny projekt INDEPENDANCE zostaje reaktywowany. Niepodległość muzyczna powraca w wielkim stylu. Organizatorzy zapowiadają więcej scenicznych gadżetów, więcej gwiazd i szeroki wachlarz gatunków muzycznych. Tegoroczna edycja odbędzie się w bydgoskiej hali Łuczniczka w sobotę, 19 listopada. Gwiazdą eventu będzie EDDIE HALLIWELL.



ED-IT to unikalny projekt stworzony przez wielkiego dj-a, który działa jak magnes dla fanów tanecznej elektroniki (przykład, Sunrise Festival 2011, szaleństwa w deszczu). Konsekwentne działanie artysty i jego zespołu w celu realizacji i rozwoju własnej marki, przyniosły pożadany efekt. ED-IT jest projektem, który znacznie różni się od zwykłego setu dj-skiego w jego wykonaniu. Impreza będzie połączona z mnóstwem ciekawostek scenicznych, takich jak pokazy multimedialne czy pirotechniczne. Muzycznie profesor Halliwell, nigdy nie miał problemów z rozruszaniem nawet kosmicznie zamulonej publiki. Zatem połączenie profesorskiego miksu, tanecznych utworów oraz sceniczych dodatków odzwierciedli nam czym jest „ED-IT“ (link poglądowy załączony poniżej).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KoXY1nP7ukA&hd=1[/youtube]


Główną gwiazdą imprezy będzie wspomniany EDDIE HALLIWELL oraz goście specjalni. Zarówno artyści transowi jak i housowi. Obok gwiazdy wieczoru, wystąpią również Funkagenda, Jochen Miller, Ben Gold, Claudia Cazacu, Diabllo vs @lex, Skytech, Jay Bae i MdK. Ogromna dawka poczucia humoru, olbrzymiego talentu i dystansu do siebie, pozwolily zjednoczyć Halliwella z imprezowiczami całego globu bez względu na ich zainteresowania i światopogląd (!). Bez dwóch zdań Halliwell jest jak guru i doskonały wzór kariery światowej dj-a z krwi i kości dla najmłodszych adeptów tej sztuki. To jeden z tych artystów, który zdobył szacunek zróżnicowanej publiczności oraz wielkie wsparcie u największych promotorów, producentów i dj-ów. Tysiące ludzi z całej Polski, jedno miejsce, jeden czas, szaleństwo z Eddiem i innymi artystami. Nie możecie tego przegapić. Taneczna niepodległość muzyczna nadchodzi i nie ma mowy, żeby was zabrakło 19 listopada w bydgoskiej Łuczniczce.

BILETY DOSTĘPNE NA:

http://www.BileteriaMDT.pl
http://www.FamilyCard.pl

INDEPENDANCE
19/11/2011
BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

http://www.MDT-Agency.pl
http://www.MDTAgency.info
http://www.FamilyCard.pl
http://www.BileteriaMDT.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Składał ktoś dokumenty na uzyskanie emerytury za pracę w stanach?
Długo się czeka na rozpatrzenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na koniec obchodów 600 - lecia I garnitór wykopnawców Brawo Prez Chrzanowski

Mr_Andrzej Pan się szczyci że ma tyle kasy było uszczuplić swój wieki majątek są ludzie co znają się narzeczy ustalili by co i jak.
No ale lepiej marzyc się i wylewać gorzkie żale.

Tak to Pana wielka wojenka o prawdę. Dla chcącego nic trudnego a dla bogacza tym bardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org