piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

w Galerii w sklepie z bielizną też tak było na jeden dzień na próbę przyjmują i co dzień inną osobę widać hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

Marlen. Jaka inna niby miała być ta sytuacja? I w Libii iw Iraku panował totalitaryzm? Powiedz mi na czym polega różnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

Ja też hi hi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

Von Chrupka ,Ty to omijaj mężatki z mężami obok .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

ok, wierzysz czy nie wierzysz to Twoja sprawa. Niech tworzą spelunarnie. Na szczęście moje dzieci już dorosły i wyjechały z tego miasta. Zresztą, nawet jak przyjeżdżają nie zachodzą tam chociaż mają kilkanaście kroków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

Witam!
Potrzebuje ksiazki oraz cwiczen Market Leader - intermediate 3rd ediotion. Sa to podreczniki do jezyka angielskiego. Czy ma ktos moze takowe ksiazki w formacie pdf? Moga byc rowniez normalne podreczniki, a nawet jakies skany.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

Marlen, ludzie trzeźwi też zabijają. Patologia zdarza się również w bogatych rodzinach tzw. dobrych domach, nie tylko z powodu alkoholu, ale również nudy.
Zabójstwa zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. Ludzie to mają w genach.
Jak ktoś będzie chciał wypić to i 100 km przejdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

Akurat. Swoi mieli go dosyć. Jakby go dorwali, skończyłby dokładnie tak jak Kaddafi. Presja ludu też zrobiłaby swoje.
Wystarczy tylko wrócić do relacji z powieszenia Hussajna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jadą goście jadą, koło mego sadu - do mnie nie zajadą, bo ja już tu długo nie pomieszkam :))) 600 lat ...

..ja też tak mówiłam a teraz się wstydzę..
mówiłam tak mając 18 lat kiedy se zrobiłam
jak skończyłam studia, wyszłam za mąż ..to robię wszystko żeby nikt się nie dopatrzył ani z męża rodziny ani w pracy...
u lekarza zawsze mam obciach...:/ patrzy na mnie jak na...hmm...osobę lekkich obyczajów...a przecież ja tak naprawdę jestem bardzo poważną osobą...
;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org