piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

chyba brak poczucia swojej wartości :). Ja bym taką propozycję wyśmiał, zawsze przed robotą trzeba ustalić, ile za h i tego domagać się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

No ja jestem Kasia, jak się składa..! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

Kasia,szukam koniecznie K Asi ,B Asi itd co ma w imieniu TO COŚ . . :) wiesz,ze aby się zakochać ,to musi być TO COŚ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

papapaappapapapapapa do nastepnego :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

zainstalować wszystko jeszcze raz na partycji domyślnej czyli C:\Program Files

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

ps.Kasia,to bardzo sympatyczne imię ..mam nawet do niego troszkę sentymentu..tak jak do imienia Marty,Joli,Beaty,Ali,Moniki ,czy Tereni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

Marlen o czym ty mówisz. Alkoholu typu wódka piwo nie piję, ale na lampkę dobrego czewonego wina wina, szczególnie jak jestem w kazimierzu czy Krakowie a czasami i w domu z rodzinką mam ochotę. O jakim piciu Ty mówisz.
Tacy jak Ty i tak myślący, z tego miasta robią zaścianek. Wychowanie jak pić, gdzie i ile wynosi się z rodzimy, jak również jakim człowiekiem się jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

Mamuska,jakby co to siwy bedzie ci mandarynki do celi nosil.Nie ma problemu,sezon na nie idzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

No proszę uparciuchu :-) A czy na pewno nie będziesz żałowała ???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

Jak masz czas to rób samemu.
A ceny to wachają się w granicach:
szpachlowanie od 12 do 18 zł za m2
glazura 30 do 50 zł za m2
a panele to nie wiem ale przypuszczam ze też pewnie ok 20 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na hasło wyborcze dla Chrzanowskiego, jakby jakimś cudem miał wystartować w wyścigu do stolca :)

@No nie

o czym ty pierdzielisz? Zbychu wyraxnie napisał, że przyszli żebrać o 2 złote. Tu dwa, tam dwa i się nazbiera na flaszkę, po co pracować. To popierasz??? Jak zaproponował uczciwe zapracowanie na 50zł ( to 25 lokali "ożebranych" na 2 zł) to im się nie chciało. Nie widzisz różnicy????



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org