niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

oj tam oj tam
jeżeli o mnie chodzi to wszystkich można chować w katedrze

ale z skąd się wzięło powiedzenie że o zmarłym się źle nie mówi czy tam w ogóle się nie mówi to niepaniemaju

jest w łomży jakiś cmentarz na którym nie położyli łapy panowie w czarnych szlafrokach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Nauczyłaś się właśnie wklejać, ale nie zatanawiasz sie kiedy to dodać- znajdz teraz słowo hejter... i pomnóż x2



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

O nie ! Nie lubię jeździć na tylnym miejscu motoru ! :) ps.zboczeniec !!! :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

A po co tam włazić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

zbychu na sto pro jestes elektrykiem, ktory ma tak szerokie ego, dzieki ktoremu nie widzi nikogo innego i liczy sie tylko jego opinia... wez czlowieku daj jakis wklad w swoje czlowieczenstwo tam gdzie zyjesz a nie wyrazasz to publicznie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

A ja to lubię byle głośno było..........Ronix, Graffit, Joker, Boss, no i mojego wójka polecam - ponoć mojej cioci na nerwach niezle gra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Kara śmierci niczego nie załatwi. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wysłanie do ciężkich robót takich ludzi. A wtedy może żałowaliby tak naprawdę tego co zrobili. Jednego w życiu jesteśmy pewni http://smierc.org.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Kara Śmierci i po śmieciach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Melina jest meliną , ludzie są ludźmi a bydlaki są bydlakami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Czytając wasze wypowiedzi, mam odczucia wszechogarniającej nienawiści, zawiści, głupoty, warcholstwa, głupiego cwaniactwa, wulgarności i mógłbym wymieniać znacznie dłużej...
Uszanujcie pamięć tego człowieka i jego rodziny, tak zwyczajnie po ludzku. Mieszanie polityki do tego to szczyt absolutny chamstwa i robią to idioci
To mogło się wydarzyć za różnych rządów.


P.S Jeszcze jest jedna skretyniała warstwa która przeżywa swoją "dewolucję" zaprzeczenie ewolucji (cofa się do stadium małpy) tzw. element JP na 100%.
Dziś boją się wyjść na ulicę "bo niebezpiecznie", wychwalają działania Policji, a wczoraj bawili się chodząc w bluzach po całej długości chodnika nie pozwalając przejść starszym ludziom przez chodnik i słuchając gównianej muzyki z komórki na cały głos... TAK - NAUCZKA Z TEGO TAKA ŻE DO POLICJI TRZEBA MIEĆ SZACUNEK KOCHANE DZIECI... szkoda że tak późno to zrozumieliście bo ja to już w podstawówce wiedziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Mobilny_Łomżanin pisz o sobie bo mnie teraz obraziłeś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

mamusia nie wiem czy zauważyłaś, ale doczepiłam się do twojego stwierdzenia "Łomżyniacy powinni sami powinni wymierzyc sprawiedliwość".
Idź i wymierz. Śmiało, ale nie namawiaj do tego innych. Ja nie zamierzam psuć sobie kartoteki wymierzając sprawiedliwość takiej hołocie. Od tego są stróże prawa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Zbychu.. nie widzę konkretnego odniesienia do Twojej osoby. Wymieniłem najczęściej spotykane negatywne cechy, jeśli taką posiadasz i poczułeś się urażony.. wybacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Gorsze od zabójstwa fizycznego ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Przecież go zamordowali,a nie ,że on zginął w walce. Dranie tacy sami jak on sam . ps.w żadnym razie nie bronię Kadafiego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Pisząc chłopcze odebrałem Tobie ileś tam nerwów ,czyli zdrowia,czyli życia ..czyli zabiłem Cię słowem w jakimś tam stopniu ..ech .. Marcin? żyjesz jeszcze ? To nie gniewaj się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Powinni go sprawiedliwie osądzić przed normalnym sądem . Tylko tyle .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

trzeba było wezwać policję po wgięciu tej maski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Marlen:

O ZMARŁYM NALEŻY MÓWIĆ DOBRZE ALBO WCALE !

wiec dlaczego wcale o nim nie mowiono?????????? wpis ziama byla reakcja na akcje mitologizowania czlowieka ktorego dzialalnosc byla oceniana jednoznacznie za zycia. Riposta ma racje.

lauracrow1:

ciekawa jestem chick jak bys zareagowal wchodzac na forum w dniu smierci czy pogrzebu swojej matki czy ojca

chyba nikt normalny tego by nie zrobil akurat w tym dniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

bam bam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Marlen, to prawda. Niektóre słowa sprawiają, że nie chciałbyś żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Czy na kochanym forum bardzo duży procent forumowiczów musi tylko p.......ć o kimś kogo nie musieli wszyscy znać a tym bardziej lubić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

No stary,skoro tak jak napisales w tytule tematu z OBECUJESZ to na pewno bedzie wesolo.
Pewno masz kontakt do tej z parlamentu Basi co tam w szatni swiatlo gasi?
Tez ja znam ino nie myslalem ze laska miewa takie chody!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Czy mało jest rodzin ,w których najczęściej mąż-mężczyzna znęca się psychicznie nad swą żoną-kobietą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Niech w piersi uderzą się również miejscowi księża którzy zaopatrują tą melinę w zakąski.Po co pracować jak jest zaciapa...?
Takie postępowanie księży prowadzi do demoralizacji... ,a jak brakuje na wódę to komuś w czapę na ulicy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Ale są też kobiety,które swym gadulstwem odbierają męzczyźnie chęć dalszego ,wspólnego życia ! hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Re: robciu
Przy Legionów będzie carrefour.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

wydaje mi się, że już drugi raz ogłaszasz sensacje a tu ... nic. Tak naprawdę to całe to pisanie nie jest jasne, tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi.... "ale o co chodzi?":)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Daj temat ! Zainteresuj nim innych !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Ale niektórzy są postrzeleni . Hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

nie dobre propozycje????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Za jakieś 3-5 lat będą płakać za Kadafim.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

A ktoś coś pisał z mojej strony o samogwałcie ? Uważam ,ze wszelkie gwałty powinny być karane dożywotnim pobytem w kamieniołomach. :) ps.następny maniak seksu czepia się mnie,bezbronnej kobiety ! hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

I dobrze a tego ziaaam do Choroszczy trzeba zgłosić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Marlen gdyby nie alkohol to by Cię na świecie nie było :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

i przede wszystkim baj baj Czeczencom, dla swoich robotnych mieszkancowvmiasto pomocy nie ma ale dla obcych darmozjadow az nad to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

1. zmniejszyć bezrobocie, dalej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk podobno rozdawała kiełbaski

martuchnam
Co to za argument, że gdzieś ktoś coś ma? Żyjemy tu i teraz. Wcale się ludziom nie dziwię, bo coraz trudniej żyć w tym poronionym kraju. Co 5 dziecko w Polsce jest niedożywione. Ludzie ledwo wiążą koniec z końcem. Tu nie ma miejsca na tolerancję bo niedługo to będzie walka o przetrwanie. Prawda jest taka, że nie stać nas na uchodźców. Niech sobie jadą do bogatej europy a jak chcą zostać to do roboty!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org