poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Popieram coponiektorych kara smierci albo kamieniolomy nie mieli nawet deka litosci a oni teraz bedo mieli wygody nie ktorzy takich warunkow w domach nie maja co w pierdlu.Nikt z nas by niechcial konac w takich mekach i dozywocie nie jest adekwatne do tej zbrodni a stryczek lub ciezkie prace moze by byly przestroga dla innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

MileczenieZłotem
Głosowałem na nową prawicę Korwina, ale to też z braku laku. Nie zgadzam się ze wszystkimi jego poglądami. Chociaż spośród tych wszystkich świń żądnych żłoba wydali mi się najmniej szkodliwą opcją. Chociaż wciąż nie wiem co ma piernik do wiatraka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Nawiązałem do wątku politycznego, gdyż RPP wykreował nową modę, zwłaszcza wśród młodych ludzi, choć nie tylko; modę na plucie jadem w Kościół i podejrzewałem, że być może uległeś temu w związku ze swoją krytyką, ale jak widać nie, skoro głosowałeś na Nową Prawicę - to ma piernik do wiatraka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Nie jestem już ani taki młody, ani nieświadomy. Nie tak łatwo na mnie wpłynąć, bo chyba to sugerujesz. Znam historię kościoła jak i jego nauki dlatego tym bardziej boli mnie postawa dzisiejszych duchownych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

wybaczcie ale nie trzeba byc zbyt bystrym żeby skończyć pielęgniarstwo więc skąd ten lament w początkowych postach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Jackiem Nicholsonem by być chciał bo można robić wszycho;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

ciekawa jestem chick jak bys zareagowal wchodzac na forum w dniu smierci czy pogrzebu swojej matki czy ojca i przeczytal, ze dobrze ze ich juz nie ma. Jakbys zareagowal? przybilbys zapewne piatke wszystim piszacym, bo przeciez tylko wyrazili swoje zdanie w wolnym kraju, jak ci matke zwyzywaja od najgorszych to tez bedzie przeciez tyko wyrazenie swoijego wolnego zdania, bo przeciez nikt jej nie pobil tylko slownie sie wyrazil. Jesli jestes na tyle opanowana osoba aby taka sytuacje przyjac ze stoickim spokojem to klaniam ci sie po same stopy z podziwu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Spoko Dziadkowa . Kalisony są fajne ale Dziadkowa jest żeńskie hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Dziadkowa ,Andy to na pewno Andzia ,tylko nie ma jak tu tego sprawdzić haha ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Andy'zia ,spoko . haha . Na drugi raz nie wierz wujowi Gogle hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

dokładnie , jak w to wleść ???????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Raczej odstraszam amantów bo jestem niedostępna ;P
Imię mam zwyczajne , zależy czy się komuś podoba ;)

Dla mnie takim imieniem żeńskim tajemniczym i magicznym jest JULIA , NATALIA

Zresztą z imionami jest tak ,albo się nam dobrze kojarzą , bo znamy fajną osobę o tym imieniu ,albo źle , jeśli kogoś nie lubimy lub ma takie cechy które nas denerwują ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI


zna się na pieczeniu ciast

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Maxxx
Hmmm... skąd wiesz ? ;) Kosztowałeś ? Piekłam kiedyś na spotkanie Ekipy ...

Marlen
Lubisz mnie za niedostępność ;) Miło mi :)
Ja lubię ludzi którzy mnie lubią , do innych jestem zdystansowana ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

a jajka umie usmażyć? he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Lubię Cię,bo masz niedostępne imię ! Haha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI



Dziadkowa na dodatek to urodzona optymistka!!!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Papa Zwiewna Niedostępna Dziadkowa ! Miłego wieczorku ! Pomyśl,ze niedługo będziesz zdobyta ,a stanie Ci się radośniej ! hehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

witam.nadal szukam transportu doprzewiezienia rusztowania z ul.kierzkowej na zdrojowa.odległosc 2km.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Nie na melinie tylko na ludziach, bo nie przejeli sie za bardzo tym co zrobili koledzy, imprezują dalej i maja wszystko gdzieś. A rodzina zabitego płacze.

Powinni wszyscy zostać tak potraktowani jak zabity. Dorzywocie to dla nich najlepsze co moze być. A my kamimy takich zwyrodnialców, TORTUROWAĆ tak jak oni to zrobili, a melinę na kwadratowej ppowinni rozwalić. Oto moje zdanie. Po za tym ten drewniak zaraz sam sie rozwloi, wiec dlaczego mu nie pomoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Dobrze, że zdjęcie wkleiłeś i że napisałeś, że jest brązowej masy. To wiele wyjaśnia. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

A jak inny człowiek zginie to jakoś tego tak nie NAGŁAŚNIAJĄ.... dziwne ... (ostatnio został zabity jakiś koleś na chodniku i co? jeden temat parę postów i nic... a tu z 5000000000 tematów jakiś psychole narobią i myślą że zmienią tym świat....)
O zmarłych się nie mówi...! I nie robi sensacji.. Złapali ich to dostaną wyrok... koniec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Apropo postu co ma ilośc tych punktów sprzedazy ja jak bedę chciał się nachlać to mi jeden punkt wystarczy nie szukajmy dziury w całym bo czym bliżej domu to jest bespieczniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Wchodzisz na komende i idziesz pod wyznaczony pokój. Dajesz dowód osobisty i czekasz. Potem wychodzi klientka i prowadzi cie do pokoju gdzie sa komputery. Robisz cały test MS który składa się z 292 pytan różnego gatunku. Pytania są różne a na cały MS czas masz nieograniczony. Jedynie w niektórych poszczególnych pytaniach masz np na odpowiedź 20 sek albo 6 minut. Po teście bierzesz dowód z biórka i wychodzisz na korytarz i znowu pod odwiedzane wczesniej drzwi. Wchodzisz i mówisz że skonczyłaś. Potem masz 10 minut na to żeby odsapnąć i pozbierać myśli. Wychodzi psycholog i prowadzi cię do pokoju nastepnego na rozmowę która może trwać od 15 do 40 minut mniej wiecej. Po rozmowie (jeśli wczesniej cie nie poinformowano) psycholog informuje cię jak i w jakim terminie dostaniesz odpowiedź. Wychodzisz. Wsiadasz w samochód i do domu. W terminie 30 dni od MS dostajesz odpowiedź telefoniczną i listowną. :) Tyle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Witam. Czemu nie ma tylu postow o zwyklych szarych ludziach. Tylko jak ktos na wyzszym szczeblu to juz walicie mase postow. Mamusia - Ty pierwsza zrob cos w tym kierunku. Smiesza mnie tacy ludzie ktorzy siedza w domku w ciepelku przy herbatce i komputerze wypisujac takie bzdury. Rusz dupe za przeproszeniem i pokaz Swiatu, Ludziom ze cos potrafisz zmienic niz tylko siedziec w domu i wypisywac posty.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Drzewko szczescia ja mam zaburzenia psychiczne?? Nie życze Tobie takiej sytuacji, ale nie badz taka/taki madrala bo nie wiesz co Ciebie lub twoja rodzine spotka jutro. Takich kanalii trzeba sie pozbywać. Śmierć za śmierć, jedna egzekucja na oczach ludzi i myśle że takich sytuacji byloby mniej.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Krótko żyjesz chłopcze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Pier.dolisz jak potluczony!A co mieli zrobic po 42 latach tyranii?Isc z ch...m na piwo?Wcale im sie nie dziwie ze wreszcie zobaczyli po obaleniu jego rzadow swiatlo dla przyszlosci swoich dzieci.
POWINNI QTASA PRZYWIAZAC LINAMI DO WIELBLADOW I ROZDZIERAC ZYWCEM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Normalny ,jesteś normalny ? jeśli juz dostają pomoc,to z MOPSu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI



... a może tak o ORTOGRAFII ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

bez ortografii ponieważ JEJ NIENAWIDZIŁEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Sporo osób mówi o wprowadzeniu u nas kary śmierci. Chyba nie macie świadomości, jak wiele naprawdę niewinnych osób straciło przez to życie, policjanci, sędziowie też ludzie i mylą się często w takich przypadkach, poczytajcie o tym trochę. Zresztą podczas kary śmierci taki degenerat pocierpi kilka minut i tyle, moim zdaniem mamy za spokojne więzienia, może i dostaną dożywocie ale szybko się z tym oswoją znajdą w pierdlu kumpli i będą jakoś tam żyć, na pewno nie będzie im tragicznie. Takim delikwentom ciężka 20-godzinna praca 7 dni w tygodniu, o chlebie i wodzie do usranej śmierci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

.... i tak na marginesie - jeśli podczas pisania postu jakiś wyraz podkreśla na czerwono, to znaczy, że jest to błąd ortograficzny i należy zakumać, gdzie on jest .... ( korzystam z Firefoxa )

:-)))))))))))))))))))

Bo w sumie potem nie wiadomo, kto jest gamoniem :-))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

ale nie mówię (KŁAME I NP. POŁAME)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Kasi co w burdelu światła gasi??? czy innej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Życie jest piękna...nawet w poniedziałek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZOK! BISKUPI ŁOMŻYŃSCY - STOP NIENAWIŚCI

Jest w Nowogrodzie hotel Zbyszko polecam!!:)

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org