piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W jaki sposób znalazł się w Łomży Miś Łomżatek, dzierżawiony za blisko 32 tys. złotych na trzy lata ? Był jakiś ogłoszony przetarg publiczny - NIE. Można, można... i tak.

Omania . Na pewno jesteś miłą MĘŻCZYZNOM . Hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jaki sposób znalazł się w Łomży Miś Łomżatek, dzierżawiony za blisko 32 tys. złotych na trzy lata ? Był jakiś ogłoszony przetarg publiczny - NIE. Można, można... i tak.

hahaha Marlen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jaki sposób znalazł się w Łomży Miś Łomżatek, dzierżawiony za blisko 32 tys. złotych na trzy lata ? Był jakiś ogłoszony przetarg publiczny - NIE. Można, można... i tak.

niestety Cleric ma rację, ponieważ mam dużo sąsiadów i znajomych Katolików, co tylko ksiądz powie to jest święte i tak ma być. Pewnie jakby kazał wsadzić palec do ognia to by to zrobili. Tak jak Cleric napisał, że mniej rozgarnięci parafianie moga pomyśleć, że będzie miało to wpływ na ich sumienie, ba i może zbawienie

A co do mszy pogrzebowej to się nie wtrącam, nie byłem - nie wypowiadam się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jaki sposób znalazł się w Łomży Miś Łomżatek, dzierżawiony za blisko 32 tys. złotych na trzy lata ? Był jakiś ogłoszony przetarg publiczny - NIE. Można, można... i tak.

Cleric, Kkrzystof Kowalski, przyznajcie się na kogo głosowaliście. Zakładam, że na RPP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jaki sposób znalazł się w Łomży Miś Łomżatek, dzierżawiony za blisko 32 tys. złotych na trzy lata ? Był jakiś ogłoszony przetarg publiczny - NIE. Można, można... i tak.

w sklepie rynnowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jaki sposób znalazł się w Łomży Miś Łomżatek, dzierżawiony za blisko 32 tys. złotych na trzy lata ? Był jakiś ogłoszony przetarg publiczny - NIE. Można, można... i tak.

Krisslks, a ja wierzę, że ludzie mają swoje własne rozumy i to co mówi, np. ksiądz biorą pod rozwagę, ale i tak zagłosują zgodnie z własnymi przemyśleniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jaki sposób znalazł się w Łomży Miś Łomżatek, dzierżawiony za blisko 32 tys. złotych na trzy lata ? Był jakiś ogłoszony przetarg publiczny - NIE. Można, można... i tak.

kazanie, teol. głoszenie i wyjaśnianie prawd wiary oraz zasad moralności chrześc., będące integralną częścią liturgii mszy św.;

źródło : Encyklopedia PWN

A co do polityki, to wiem że zawsze razem była z kościołem. Tylko piszę, że ksiądz na mszy itd. moim zdaniem nie powinien mówić, która partia jest ok. a która pe tj. wcześniej napisałem, nie mówi tego bezpośrednio ale to robi (aluzje, podteksty) tak niestety robią. A może Marlen temu zaprzeczysz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jaki sposób znalazł się w Łomży Miś Łomżatek, dzierżawiony za blisko 32 tys. złotych na trzy lata ? Był jakiś ogłoszony przetarg publiczny - NIE. Można, można... i tak.

e ti robaczku skromniaczku dopiero żem się doczytał że w Brukseli Via Baltica przyklepali PRZEZ ŁOMŻĘ , a ti nic nie piszesz CAŁA SPOŁECZNOŚĆ ŁOMŻY DZIĘKUJE WSZELAKIM TWOIM WPŁYWOM NA PODNIESIONĄ KWESTIĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org