poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
równość nie dla PiSlamistów

"parę" w sensie w dniu pierwszych doniesień...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Wydaje mi się, że nie ma to większego znaczenia, bo jak na taką małą Łomżę jest już i tak mnóstwo punktów, gdzie można kupić alkohol. Można powiedzieć, że praktycznie każdy z nas ma za rogiem monopolowy.

Jedynie na co będzie miało wpływ podniesienie limitu punktów sprzedaży alkoholu to wpływy z jego sprzedaży u poszczególnych przedsiębiorców, bo rozłoży się ona (sprzedaż) na więcej punktów... , ale mogę być w błędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

jak czytam wypowiedzi niektórych z was to czacha dymi i mózg się lasuje. założenie że młodzież w kapturach łysa itp to potencjalni przestępcy a nawet mordercy to jakaś paranoja i totalny brak tolerancji. a długowłosi i w czapkach np to już inna młodzież? lepsza? co jest złego w tym że młodzi ludzie chodzą ulicami naszego miasta? lepiej jak będzie wszędzie pusto i cisza jak makiem zasiał? co ma robić młodzież w wolnym czasie? w tym mieście jest niewiele propozycji dla nich niestety... zamiast stworzyć coś co zainteresuje młodych ludzi i da im odskocznie od szarej codzienności to wybudowali im sąd z marmuru. no jasne morderców i przestępców trzeba mieć gdzie sądzić... a młodzież musi zadbać o to żeby ten marmurowy pałac nie był wiecznie pusty. a policja i straż miejska wolą ustawiać fotoradary w krzakach i wystawiać mandaty za parkowanie niż dbać o nasze bezpieczeństwo i ścigać prawdziwych bandytów bo tak jest łatwiej no i zarobek jest a dziurę budżetową trzeba łatać tak jak nasze drogi rok po roku...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Autor: green (---.elomza.pl)
Data: 22-10-11 21:17

to w takim razie ziaaam o co ci tak właściwie chodziło..?





chodziło o to, o czym napisałem, cytując luźno za Stallmanem:

"uznając żal i ból po śmierci Krzysztofa Choińskiego mówię jednocześnie, że to dobrze, że już go nie ma w łomżyńskim życiu publicznym."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Alkohol związkiem agresji i przemocy... niestety jest wszędzie...

Można by podłożyć do tego papierosy na których paczkach widnieje "Palenie powoduje śmierć" a jakoś też jest tego pełno w każdym sklepie, a kolejki w szpitalach rosną... bo kaszel, bo zapalenie, bo osłabienie, bo rak....

Kogo winić władze?!Siebie?!Świat?!

Sluchaj temat rzeka... władza władzą... wolność wolnością... a że głupota?! jest i bedzie ... daj już spokój...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Słuchajcie może już skończmy z linczowaniem ziaaama.

Napisał przecież, że faktycznie POŚPIESZYŁ SIĘ Z ZAMIESZCZENIEM POSTU i chyba o to większości chodziło - nie podobało się Wam (mi również), że w takim dniu i tak szybko po śmierci to napisał I SIĘ DO TEGO PRZYZNAŁ, za co mimo wszystko należy się plus. A że ma zdanie jakie ma o pełnieniu funkcji publicznej przez ś.p. Pana K.Choińskiego to już ma prawo do takiej oceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Ziaaam, wydaje mi się, że większość z nas po prostu odebrała Twój cytat:

"... że to dobrze, że już go nie ma w łomżyńskim życiu publicznym."

jako właśnie celebrowanie śmierci Pana Choińskiego... szczerze mówiąc, gdy przeczytałem to po raz pierwszy to też tak pomyślałem, a dopiero po chwili zrozumiałem.

TAK CZY SIAK, tak jak wspomniałem, zachowałeś się źle pisząc to właśnie dziś, ale to już zakończmy ten wątek, przyznałeś się do winy i to dobrze o Tobie świadczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Ja chodzę tam ze swoim 5 letnim dzieckiem i jestem zachwycony podejściem i cierpliwością jakie ma do dzieci i płaciłem po 50zł za zaleczenie zęba ale były to mleczaki z małymi ubytakami. Nie da się ustalić konkretnej ceny za zaleczenie zęba gdyż każdy przypadek jest inny raz się uda go zaleczyć na jednej wizycie a czasami trzeba to rozłożyć na kilka spotkań. Czy tak trudno to pojąć? do Riposta i kxxn macie racje ja też bym wydał tyle kasy jeżeli by mi to uratowało zęby na zdrowiu się nie oszczędza. Tylko idiota myśli że za 50 czy 80 zł zaleczy rewelacyjnie ząb który podczas wiercenia okazał się trudnym przypadkiem czego wcześniej nie dało się stwierdzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

A i jeszcze jedno najpierw piszą co niektórzy na forum jaka ta nasza polcja to dobra a potem wyjda na podwórko i krzyczą JP na 100% . A co do wyroku tych morderców to zadowoliła by mnie śmierć w męczarniach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

@ Marlen to sa normalni ludzie tacy jak ty..maja prawo pic pierdolic nie zalowac
a to ze media za ich dupami gonia i gorsze strony pokazuja...no coz taka jest ich rola

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

to chybaaaa naprawdę dobrze jeździsz chociaż uważaj bo wiesz jak to jest przy pierwszym razie:D , hujowe drogi to raz ale dwa brawura i przecenienie swoich możliwości kończy się niestety źle
andy c wstaw jeszcze parę zdjęć bo mało ich tutaj;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Hehe odwrotnie agresja wreście spadnie, ludzie nie będą się wku...ć że muszą trałować na drugi koniec miasta żeby sobie coś łyknąć:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

ziaam powiem tak,nie umiesz sie zachowac czlowieku!!!!jak poczje sie jego zona czy dzieci gdy przeczytaja twoje zdania.miej w sobie resztki godnosci ludzkiej i szacunku do zmarlego i napisz przepraszam za ten post i wyjdz z forum.brak mi slow!!!malo ta rodzina przezyla,malo zadali mordercy im cierpienia???ty jeszcze musisz podsycic?!!

nie masz serca i przedewszystkim uwazam ze czegos zmarlemu zazdrosciles.odezwala sie twoja zawisc!!!!!!

najwazniejsze NIE NAUCZYLI CIE RODZCE DOBREGO ZACHOWANIA-kazdy normalny czlowiek wie ja sie zachowac w takiej sytuacjity nie potrafisz-zal mi ciebie nedzny czlowieczku!!!chciales chyba zwrocic na siebie uwage



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Tu nie o ilość punktów sprzedaży alkoholu chodzi, a głównie o to, że ludzie nie mają zajęcia, brak pracy i rosnące bezrobocie jest czynnikiem, że młodzi w Łomży nie mają co ze sobą zrobić, nie mają obowiązku wstawania do pracy, a co za tym idzie brak pieniędzy i przeróżne pomysły po tanich alkoholach wątpliwego pochodzenia. Nie oszukujmy się jest źle, a może być jeszcze gorzej, bo niedługo ludzie będą zabijać, za torby z zakupami, bo zaczną rabować zachowując się jak zwierzęta żeby przetrwać i jak to zwykle bywa w przyrodzie silniejszy zwycięży. I tu duża odpowiedzialność spoczywa na władzy miasta by robić coś w tym kierunku, żeby tu nie powstała dżungla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

jak się ktoś chce napić to i 3 km przejdzie do celu. błędna teoria. a że alkohol budzi agresję i wyłącza myślenie to inna sprawa. a odkąd pamiętam jest legalny i ogólnodostępny a np. marihuana która uspokaja i wprowadza stan relaksu jest zakazana. a każdy wie że była jest i będzie. a z akcyzy i podatku można by łatać dziurę budżetową. A TERAZ DO JEJ WSZYSTKICH PRZECIWNIKÓW. ZRÓBCIE PRÓBĘ. JEDNEGO WEEKENDU CIĄGLE CHLAJCIE A DRUGIEGO CIĄGLE PALCIE. A DOPIERO POTEM OCENIAJCIE

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Lecz dla kobiet pijących alkohol jednak mam mniej wyrozumienia :( .. tak sobie pomyślałem na trzeźwo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

za pisanie wszystkiego (np za namawianie do zbrodni)na forum 4lomza,to można trafić za realne kratki więzienia na lat 4 (?) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Martuchna,nie pij już tego piwa ala Łomża :) ja nigdzie nie odsądziłem Ciebie od czci i poszanowania oraz braku tolerancji . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

i?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

hahahahah........ ale ZONK mi tu wujek google mówi że to żeńskie imię;)

http://www.google.pl/images?q=marlen&hl=pl&prmd=ivns&ei=iTijTqa7O8SHhQeloej3BA&start=10&sa=N&oi=image_result_group&sa=X

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

A o jaką sprawę chodzi?? Rzuciłbyś jakieś światło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Wierz goglowi,a ożenisz się na zimę z fajnym ,przystojnym i rozumnym MĘŻCZYZNĄ ! hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Desperacko ludzie szukają pracy i taki jest mój komentarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

no i dobrze ceny wynajmu spadną

a jeszcze się buduje mini-dom handlowy na ks ajnusza naprzeciw stokroki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

wujek google się kłania:D


http://www.4lomza.pl/szukaj.php?q=%09Pod%C5%82%C4%85czenie%20samochodu%20pod%20komputer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

@martuchnam

jest takie powiedzenie - złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy....zawsze lepiej narzekać na drogi i korki, a nie na swoje wady. A może jak by wszyscy "mistrzowie kierownicy" zaczęli się stosowac do przepisów, to moze by było lepiej??? Może by nie wcinali się blokując na raz dwa pasy, może tiry by nie jeździły tam, gdzie drogi tego nie wytrzymują, może by łatwiej było jechać i skręcić nagle używając kierunków...ale nie - w Polsce trzeba cwaniakować i być ponad wszystkimi....smutne.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Pjotr4
Najpierw to kultury poszukaj u siebie a potem doszukuj się u innych:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Może i maniak, czy chory? To niech oceni specjalista. Nie sposób natomiast się nie zgodzić z założycielem tematu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

ooo i jeszcze jedno....
to specjalnie dla ciebie Pjotr4



milego dnia!!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Ks.bp.Bronakowski,który przewodniczył pogrzebowi i głosił kazanie jest przewodniczącym komisji ds.trzeźwości przy Konferencji Episkopatu Polski ,a że morderstwa dokonali pijani zwyrodnialcy ,to wcale nie jest dziwne ,ze poruszył w homilii sprawę zwiększenia ilości punktów sprzedaży alkoholu .ps.riposta? byłaś pijana w czasie pisania ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Wg mnie strasznie dziwna ta nasza "wolna" wola, skoro sami panowie w czarnych sukniach z góry narzucają nam co mamy robić i jak żyć. Ja najpierw posprzątałbym na swoim podwórku zanim wpierdo*łbym się na czyjeś.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Dobrze Ci radzę. Uważaj co piszesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Cleric,widać,ze jesteś mało rozumny . Nic nie przeszkadza osobie nie będącej na tym pogrzebie zabrać głos i wyrazić swoją opinię. Przeczytaj i jeszcze przemyśl,bo na razie czytałeś bezmyślnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

Martuchnam ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

jaaaaaaaasne pewnie wszyscy powinnismy chodzic co niedziela do kosciola i zyc jak nam "czarna mafia" nakazuje....
@Cleric zgadzam sie z toba zupelnie...

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

poczekaj jeszcze. może nie jest ona maniaczką i nie siedzi non stop na naszych klasach itd :D

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

gren , dla tego pana radcy mówimy stanowcze NIE!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równość nie dla PiSlamistów

to mozna jedynie osiagnac wtedy kiedy ludzie przestana az tak narzekac na wszystko przestana okazywac niechcec i agresje w stosunku do innych i naucza sie zyc wlasnym zyciem bez wtykania nosa w sprawy innych...
a to raczej jest niewykonalne...wiekszosc tu zgromadzonych niestety nie umie sie nawet usmiechnac gdy jest sloneczny dzionek i szuka tylko okazji by kogos obrazic wysmiac itd...
Ludzie do cholery jasnej zmience swoje nastawienie do zycia i innych ludzi!!!
wtedy napewno bedzie sie zylo duuuuzo lepiej




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org