piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zielinski vel Muzyk

po ziaaam siejesz jakieś afery. Dzisiaj wszyscy chcielibyśmy w spokoju pomodlić się , porozmyślać o zmarłym po pogrzebie.
Nie rozumiem takich ludzi nie lubią kogoś , nie szanują a wchodzą tu i oczerniają, w dzień pogrzebu?zero wychowania z domu , wartości, pokory, inteligencji.Takie gnidy jak ty powinno się zdeptać.Czemu niektórzy z ludzi przepełnieni są taką zawiścia, nienawiścia??????????Ziaaam zastanów się nad tym , bo pewnie jesteś zakompleksionym człowiekim, próbującym zwrócić na siebie uwagę , poprzez obrzucaniem błotem na kogoś kto był twoim zupełnym przeciwienstwem. Przypominam Śp. Krzysztof był człowiekiem łagodnym , miłym , wartościowym, inteligentnym i pokój Jego duszy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

Na rozgrzanie dyskusji ^_^

Ciekawy jestem czy oby to na pewno oni...
Zaznaczając oraz znając działania naszej Łomżyńskiej "policji" śmiem twierdzić, iż mogą to być przypadkowe osoby, które wcześniej mogły mieć konflikt z prawem, a z racji tego, że miały taki konflikt zostały aresztowane, przetrzymane, i przymusowo skłonione do przyznania się do winy ^_^

A teraz ordery już rozdane, gamonie zatrzymane.

pozdrawiam

ps: a jeśli to faktycznie oni... szubienica przy ratuszu... śmierć za śmierć
tylko co na to Bóg? Czyż nie kazał wybaczać? Jak to jest z ta religia ^_^ CP MA TO PAPIEŻ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

nie przesadzajmy z tymi domyslami...to juz jest cos nie tak z wami...a moze wogle najlepiej zamknac bary zlikwidowac monopolowe pozamykac ludzi mlodziez ktorzy wygladaja inaczej...
dajecie sie poniesc swojej wlasnej wyobrazni chyba troszke za duzo...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

Chciałem tylko powiedzieć, że jest mi przykro......
Patrząc na wielu Łomżyniaków zauważyłem, że nie można korzystać ze wspólnego wsparcia, nawet jeśli komuś lub czemuś dzieje się krzywda.
Każdy tylko patrzy na siebie i dba o własne dobro. Jeżeli człowieka okradną lub coś mu zniszczą, bądź też pobiją osoba widząca to nie zgłosi na policję bo boi się o własne bezpieczeństwo. A niech inny człowiek cierpi, niech mu się dzieje krzywda, niech nawet zginie.... Własna du...a jest najważniejsza.
Apeluję o trochę dobra o trochę współpracy. Teraz tego nie ma i bandyci mogą robić co im się tylko podoba.
Ludzie mieszkamy w jednym mieście, nasze dzieci razem chodzą do szkoły, razem przebywamy ze sobą. Okażmy trochę dobrego serca i gdy komuś dzieję się krzywda - zareagujmy. Telefon na policję nic nie kosztuje - a może zdziałać naprawdę dużo!!!

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

oooo z tym zgodze sie na 100000000000000000 %....ale niestety tego sie juz raczej nie doczekamy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

tak już jest,ze okazja czyni złodzieja,więc jak jest łatwiejsza dostępność alkoholu,to ludzie będą się rozpijać,często z rozpaczy ,bo brak pracy ,pomysłu na życie itp ,więc i przestępstw będzie więcej .niestety jak cham się napije,to stanie się jeszcze większym chamem i nawet mordercą (nawet nieświadomym!) .NO I SPRAWA ROZPIJANIA MŁODYCH !! wszedzie dostępne dla młodych piwo za parę groszy ! TRAGEDIA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

Niestety to, co piszesz jest prawdę. Człowiek człowiekowi wilkiem jest. Ludzie często nie potrafią postawić się w sytuacji drugiej osoby, wykazać się zrozumieniem i empatią. Czasem nawet nie zdają sobie sprawy, jak bolesne mogą być. Np. co pomyśli sobie ktoś z rodziny byłego wiceprezydenta, gdy przeczyta pewien wpis na tym forum? Przykre...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

*Jak bolesne mogą być słowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

ja podlegam pod KWP Białystok i u nas było 30 miejsc jednak składając dokumenty wypisałem kilka komend które mnie interesują chodzi mi o dojazdy ok 50 km od mojej miejscowości w której mieszkam i z tych komend które wymieniłem to tylko w jednej były miejsca i to tylko dwa a ja byłem na 3 miejscu natomias nie wiem który byłem na liście ogólnej w KWP z resztą mniejsza z tym juz teraz to za późno.Wiem że cały czas będą dochodzić kandydaci którzy będą mieli lepszą punktację niż ja i w ten sposób mogą mnie wygryźć. Nie bardzo mi się uśmiecha przenosić papiery do innego województwa gdyż wtedy będę musiał bardzo daleko dojeżdżać lub się przeprowadzić a ja mam rodzinę żonę i dziecko więc to nie jest takie proste. Dużo osób mówi aby się załapać i wtedy można przenieść się do swojego miasta zgadza się ale dopiero po 3 latach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

ależ ja mam dużo wyrozumienia dla biednych pijaczków,alkoholiniarzy ,meliniarzy ,pijanej młodzieży pijącej na ławeczkach i potulnych baranków :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk

Dokładnie , forum jest po to żeby na nim pisać i jeśli komuś się nie podoba to co piszesz ma prawo do krytyki .

Zachowałeś się niestosownie zakładając dzisiaj tamten temat i nie dziw się ,że ludzie Ciebie krytykują .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zielinski vel Muzyk



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org