piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziennikarz który zajmowa się sprawą tajemniczej śmierci Pawła Chruszcza brutalnie pobity

Autor: bob (---.pl)
Data: 22-10-11 19:07

Takich meneli policja powinna pałować profilaktycznie raz na tydzień a obrońców ich praw raz na dwa tygodnie.
I jak to możliwe, że taka melina funkcjonowała pomiędzy normalnymi posesjami? Ktoś czegoś chyba nie dopilnował ..


100% popieram :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz który zajmowa się sprawą tajemniczej śmierci Pawła Chruszcza brutalnie pobity

Autor: ziaaam (---.elomza.pl)
Data: 22-10-11 19:40

Pewnie większość oszołomów mnie zjedzie, ale z pełną świadomością zamieszczam poniższy tekst jako moje własne, prywatne zdanie.

Krzysztof Choiński jako osoba publiczna nie zrobił nic dobrego dla miasta Łomży. Tułał się od krzesła do stołka przez prawie 10 lat.
W degeneracji miasta przez okres kure.wsko miernych rządów Jerzego Brzezińskiego (tak, tego od czarnego paska na oczach w mainstreamowych mediach) nie uczestniczył "palec boży", tylko palce jego zastępców - w tym Sroczyńskiego i Choińskiego.
Ja w tym okresie nie widziałem zastoju. Widziałem wręcz uwstecznienie i bezpowrotną stratę czasu dla miasta. Takich ludzi, jakimi w Urzędzie Miejskim byli Pan Choiński i Brzeziński, uważam za szkodników.

Nie chcę się rozpisywać, ale dla mnie Śp. K. Choiński jest jak Steve Jobs (ten od iPhona) dla Richarda Stallmana (ten od otwartego oprogramowania, o którym wioska zwana Łomżą w 99% nie ma pojęcia).

Richard Stallman, uznając żal i ból po śmierci Steve'a Jobsa, powiedział jednocześnie, że to dobrze, że już go nie ma w świecie IT.

Tak samo ja chciałbym powiedzieć i wszystkim uświadomić, że mimo szczerego bólu i trwogi związanej z zabójstwem i śmiercią Wiceprezydenta, z całym szacunkiem i naprawdę szczerymi kondolencjami dla jego rodziny uważam, że to dobrze, iż nie ma go już w życiu publicznym Łomży.





a teraz ....


Autor: ziaaam (---.elomza.pl)
Data: 22-10-11 20:25

Napisałem, że wyrażam szczery ból i żal z powodu śmierci, ale pozostańmy szczerzy, bez zakłamanych epitafiów.
Mam nadziej, że bydlaków, którzy zabili, czeka najgorsze.
A już pisanie, że "nie jestem lepszy od tych morderców" uważam za karygodne, niesprawiedliwe i nierozumiejące mojej opinii.





o czym ty pieprzysz człowieku zastanów się ......

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz który zajmowa się sprawą tajemniczej śmierci Pawła Chruszcza brutalnie pobity

"ziaaam . Nie jestes lepszy od tych morderców - bydlaków."
Nie jesteś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz który zajmowa się sprawą tajemniczej śmierci Pawła Chruszcza brutalnie pobity

Forum nie jest po to, aby na nim nie pisać.
Forum jest po to, aby zamieszczać na nim swoje opinie.

Jeżeli komuś nie pasuje czyjeś zdanie to, do jasnej cholery (przepraszam), niech nie skamle, żeby "o tym nie pisać".
Jeżeli komuś nie pasuje to - co napisane, niech tutaj nie wchodzi. To nie jest skrzyżowanie na mieście, którego nie sposób ominąć.

Forum jest po to, aby na nim pisać. Zapamiętajcie sobie.
Na forum się pisze, ale na forum nie ma obowiązku wchodzić.

Dziękuję za uwagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org