sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile razy można pytać o to samo ? Kiedy prezydent wytłumaczy się z tragicznej inwestycji w budynek na Wesołej ?

Oby nigdy nie wyszli na wolność.
Popieram "alibaba"

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy można pytać o to samo ? Kiedy prezydent wytłumaczy się z tragicznej inwestycji w budynek na Wesołej ?

ja jestem za to bardzo głupiutki,ale uważam ,ze kara śmierci to za mało dla drani..DOZYWOTNIA PRACA W KAMIENIOŁOMACH LUB KOPALNIACH POD STRAŻĄ UZBROJONYCH STRAŻNIKÓW ! Powinien być jakiś pozytek z każdego draństwa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy można pytać o to samo ? Kiedy prezydent wytłumaczy się z tragicznej inwestycji w budynek na Wesołej ?

alibaba
A jak to się ma do cytatu Johanna Wolfganga von Goethego który masz w podpisie ???
"Człowiek niech będzie szlachetny,
Pomocny bliźnim, dobry!
Bo tylko wtedy jest inny
Od wszystkich znanych nam istot."


Raczej powinien być :" Oko za oko , ząb za ząb "

Już dawno chciałam Ciebie o to zapytać ponieważ , to co czasami piszesz na forum zaprzecza temu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy można pytać o to samo ? Kiedy prezydent wytłumaczy się z tragicznej inwestycji w budynek na Wesołej ?

W tej chwili to emocje biorą górę jak można zabić człowieka ??? niewinnego???????? można pogadać ,obrzucać się błotem żartować,nawet pobić ale zabić??????? trzeba być zwierzęciem !!!! KURWĄ I NAJGORSZYM GNOJEM<draniem !!!! sama bym ich straciła choć jestem tylko kobietą nie zabrakło by mi odwagi !
człowiek powinien być.....itd......

EWA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy można pytać o to samo ? Kiedy prezydent wytłumaczy się z tragicznej inwestycji w budynek na Wesołej ?

zaraz ci napiszą,że to kolejna reklama....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy można pytać o to samo ? Kiedy prezydent wytłumaczy się z tragicznej inwestycji w budynek na Wesołej ?

DO _ MilczenieZłotem
Znam ten cały łomzyński gangsterski światek śmiać mi się chce z nich w wiec spoko :)
ewa



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org