sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Posły i senatory pis płaczą i głosują za obcięciem swoich pensji.

na wp co raz jest i innych portalach

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/bialystok/zabojstwo-b-wiceprezydenta-lomzy-sa-podejrzani,1,4886668,region-wiadomosc.html

cyt: ....Jak poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji Andrzej Baranowski, zatrzymani mają 23, 24, 28 i 43 lata. To mieszkańcy Łomży, wszyscy mają przeszłość kryminalną. Jak dodał rzecznik, z dotychczasowych ustaleń wynika, że w jednym z domów w Łomży najpierw dotkliwie pobili swoją ofiarę, a następnie wywieźli pobitego samochodem kilkanaście kilometrów za miasto....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posły i senatory pis płaczą i głosują za obcięciem swoich pensji.

Pomimo ze jestem bardzo wykształcona i mam ogromny iloraz IQ większy niż Doda pozwolę sobie powiedzieć :
Bandyci powinni zostać straceni publicznie przed ratuszem !!!

ewqa


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posły i senatory pis płaczą i głosują za obcięciem swoich pensji.

popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posły i senatory pis płaczą i głosują za obcięciem swoich pensji.

kamcio karaluchem to jesteś tY deklu to był człowiek nie ważne jaką funkcje pełnił.
Nie chcę Ci źle wróżyć ale żebym czasami nie zgnił w rynsztoku, nie będzie kościoła, nie będzie grobu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posły i senatory pis płaczą i głosują za obcięciem swoich pensji.

Trochę szacunku dla zmarłego i rodziny, każdy ma prawo do godnego pochówku a Tobie co do tego ?
Idź strzel się w swój zakuty łeb to może Ci coś wpadnie, mam nadzieje, że twojej trumny do kosciola nie prowadza tylko zakopia gdzies pod drzewem frajerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posły i senatory pis płaczą i głosują za obcięciem swoich pensji.

Re;edi# Koleś czytaj to co piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org