sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Tmt- niedawno byłem tam w sprawie pracy popytać okazało się ,że babka która tam pracuje ( bez szacunku i wredna ) od kadr gdy miło zapytałem o przyjęcia do pracy to palnęła mi tekstem : " zatrudniamy tylko zameldowanych w łomży " a przecież ja w łomży wynajmuję i mieszkam wiec nie rozumiem dlaczego miałbym się tam nie zatrudnić . Jak dla mnie to olewa ludzi niepełnosprawnych tym bardziej tych chcących pracować . Zal ze w firmie są jeszcze tacy a pracodawca z nimi nic nie robi . Ciekawe kiedy zacznie dbać o dobrę reputację firmy . Może niech lepiej zmieni pracowników niż dawać stanowiska takim ludziom .


Drukarnia JDA ? ehehehe za 900 zł na 2 zmiany i po 8 godzin umowa pierw na miesiac , potem trzy a nastepnie pół roku, rok, półtora. To ja mam za taką kasę w takim upale hałasie i smrodzie z farbami pracować i żyć w strachu że mi umowy nie przedłuży. Tym bardziej ze pani z sekretariatu mi odradzała tu zatrudnienie i miala rację . Serdecznie dziękuję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

wiesz co już dzwoniłam tam i wszystkie akademiki są zarezerwowane do końca listopada :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

hmm, w naszym obecnym wojewodztwie to przede wszystkim sledzie jezdzic nie potrafia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Ja jeździłam. Zdałam za 3im razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Czy usuniecie wczesniejszego postu mozna rozumiec jako ograniczanie wolnosci slowa?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Gagarin miał podobny problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Sugerujesz,że mnie nikt nie przygarnie ? :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

LOL dorosły człowieku pomysły na nuty romantyczne się skończyły;)
Sheryl Crow - Always On Your Side ft. Sting
http://www.youtube.com/watch?v=FseuxxcTlvA


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Ludzie, zastanówcie się najpierw nim coś napiszecie ! Nie wiem czy chcielibyście czytać o swoich bliskich na jakimś forum ! Trochę szacunku dla rodziny i samego zmarłego ! Żałosne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Andy ona jest super a tu nuta z czadem :-)

http://www.youtube.com/watch?v=4SYPWpUWpfY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Jakaś MASAKRA sie dzieje w tej lomzy!!!!!!!!!!!!! 6 miesiąc z kolei w którym popełniane jest morderstwo!!!! ;(;(

P.S Zaczynam sie bać tego miasta....

Dla rodziny ogromne wyrazy współczucia... ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Człowieku o czym ty mówisz.Nie macie zielonego pojęcia o muzyce.Odtwarzacie podkłady z dyskietki,coś plumkacie...Wokale jakie prezetujecie to masakra.Fałsz.Awogóle zauważyłem,że wszyscy z Was mają wadę wymowy,a mianowicie seplenicie.Dajcie sobie spokój z występami.Kompromitujecie się.Miejcie trochę samokrytyki i honoru.A wyglądacie tak,jakby was siłą odciągnął od roztrząszacza obornika.Muzycy,zawodowcy...ale jaja! Podobni jeden z Was daje lekcje gry na gitarze.To już beszcelność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Kolejna kradzież paliwa. Podejrzany jest kierowca !!!!!!!!!


http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111020/REG10/946848465

Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Kierowca suwalskiego PKS-u zostało oskarżony przez przełożonych o kradzież paliwa.

To nie pierwszy taki przypadek. Wcześniej z tego powodu prace straciło dwóch pracowników. Jak podało Radio5, zwolniony w czerwcu mężczyna nie przyznał się do winy i twierdzi, że w kradzież został wrobiony.

Szefowie spółki zastanawiają się nad instalacja systemu w autobusach, który kontrolowałby spalanie. Jeżeli test systemu się sprawdzi, spółka chce zamontować urządzenia kontrolne w pojazdach.

Do POLICJI I PROKURATURY w Łomży !!!

PKS Łomża,Kolno, Grajewo oraz MPK w Łomży ul. Spokojna 9 .Kradzieże paliwa tj.OLEJU napędowego przez kierowców wywożą je w lukach bagażowych w autobusach w beczkach,kanistrach itd..przekręty w CPN w tych przedsiębiorstwach !!!!
Spolki tracą miliony złotych w skali roku !!!!Adam.W. (PKS) oraz Bogusław.SZ.(MPK) powinni natychmiast być usunięci ze swoich STOŁKÓW!! i pod prokuratora.!!! Za takie zarządzanie ,nieudacznicy !! ciekawe czy Bogusława SZ (MPK) kolesie i rodzinka,kierowcy,sekretarki itd... .synek jeszcze pracuje w MPK ??? NEPOTYZM!!!!!!!!!!!!! ale już niedługo

art 278 par 1kk brzmi:

Artykuł 278 Kodeksu karnego (kk)

§ 1. „Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”
§ 2. „Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.”
§ 3. „W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.”
§ 4. „Jeżeli kradzież popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.”
§ 5. „Przepisy § 1, 3 i 4 stosuje się odpowiednio do kradzieży energii lub karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z automatu bankowego.”

Musimy się tutaj odwołać do k.c., że rzeczą ruchomą może być tylko przedmiot materialny. Art. 115 § 9 kk. zawiera definicję rzeczy ruchomej: „Rzeczą ruchomą lub przedmiotem jest także polski albo obcy pieniądz lub inny środek płatniczy oraz dokument uprawniający do otrzymania sumy pieniężnej albo zawierający obowiązek wypłaty kapitału, odsetek, udziału w zyskach albo stwierdzenie uczestnictwa w spółce.”.

Policja i Prokuratura natychmiast do roboty do PKS oraz MPK w Łomży !! nazwiska kierowców PKS i MPK będą później tych którzy kradną paliwo i wywożą je i sprzedają po wiochach !!!
TW ALIBABA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Ja mam pokoik , który mógłbym wynająć bo stoi pusty , niestety brak wyposażenia . Jak ktoś byłby chętny to może pisać , email w profilu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

A skasować bilet ! jeden z drugim i iść na piechotę jak porządni patrioci robią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Kup se prase na złomowisku i sam wymienisz będzie najtaniej. Jak coś to Ci PA pomoże.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

Bardzo polecam tego instruktora. Miła atmosfera, nauka jazdy z usmiechem na ustach i bez krzyku. Poleciłam znajomym i wszyscy byli zadowoleni. Ps. slyszalam ze jeden z lepszych u ferenca. Naprawde polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski robi porządki po Agnieszcze podobno inne wydziały też mają być przebadane bo tak dalej nie może być aby petent czekał na załatwienie sprawy

W Łomży to: http://www.przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org