sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to już koniec Nowoczesnej?

Paplik - ateizm poje..... - atbis - inkwizytor itd., napisał/a:

''A co widzieli "inni"? Nic nie widzieli bo widzieć nie mogli''




''Ateista jest jak człowiek, który twierdzi, że za horyzontem nie ma nic. Jest ograniczony do tego co widzi. Jego umysł nie potrafi ''objąć'' tego, co widzieli inni.''

Podkładasz się ateisto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to już koniec Nowoczesnej?

vorar, ale odpowiedz na pytanie "co widzieli inni?" bo sam jestem ciekaw.. Co takiego widzieli Ci wszyscy, ktorzy chodza namietnie do kosciola, wierza slepo we wszystko co im sie wyklada.. Na prawde staram sie znalezc to o czym mowisz i nigdy nie spotkalem kogos kto widzial, w tym wypadku mowimy o Bogu, jak sam insynuujesz. Ludzie wierza w Boga, ktory jest "za horyzontem" chociaz go nigdy nie widzieli, to jak to jest? Czyli Ci ludzie nie roznia sie za wiele od tych ateistow. Widza co jest, ale w to co jest za horyzontem tylko wierza, chociaz nie widzieli.
Nie jestem ateista, wychowano mnie w rodzinie katolickiej, ale jak kazdy czlowiek mam prawo pytac i szukac, chociaz nie zawsze to musi byc zgodne z wiara katolicka. Wiec wytlumacz "forumowy pogromco ateistow" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to już koniec Nowoczesnej?

eeeehhhh P.A,

„Proście, a otrzymacie; szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kto puka, temu otwierają. Czy jest wśród was ktoś taki, kto swojemu synowi, proszącemu o chleb, poda kamień? Albo gdy poprosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, to tym bardziej wasz Ojciec, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą. Wszystko więc, co chcielibyście, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! Tego bowiem wymaga Prawo i Prorocy."
Mt 7,7-12

Naprawde zostałaś wychowany w rodzinie katolickiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to już koniec Nowoczesnej?

ateizm pochwalony deklu jak by to mój był demot to bym napisał poprawnie. ŚLEPAKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to już koniec Nowoczesnej?

Gdyby każdy mógł zobaczyć i dotknąć Boga, czy wtedy istnienie na ziemi miałoby jakiś sens?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to już koniec Nowoczesnej?

Jak tam paplik - ateizm poje..... - atbis - inkwizytor itd., twój bożek cię zaspokoił (sztucznym, czy prawdziwym)?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to już koniec Nowoczesnej?

http://www.youtube.com/watch?v=Gf1WT8VEZxk&feature=related

zasluguje na miano romatycznej>?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to już koniec Nowoczesnej?

od 10 do 15tys zł !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org