poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wielokulturowa Łomża ?

goose Retro też jest ok zapomniałem o tym lokalu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Ja polecam dr. Ścianę - lekarz nie musi byc miły, ale rzeczowy. nie rozumiem słów "prowadził moje dwie ciąże w tym jedna blizniacza dzieci zdrowe się urodziły"... ile tak naprawdę ma lekarz wspólnego ze stanem zdrowia dziecka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

weź na spacer, niech ją wypiździ ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

a ja polecam vanilla cafe fajne spokojne miejsce dobre macchiatto albo latte i do tego ciacho:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

bułkę na Statoil

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

ja tam nie jeżdżę bo się boję chociaż jestem dobrym i doświadczonym kierowcą przejechałem już w życiu 4500 km i kilka razy byłem w Warszawie tzn w Markach zostawiam samochód i dalej MPK ale byłem

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

ja tez mam macbooka pro i Imaca tej firmy i jest git ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

czynne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

pod elektrownie polecam:)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

artykul na glownej stronie - mozna przeczytac ,ale moja konkluzja : jak mozna jechac na ul. Mickiewicza z predkoscia taka aby zabic czlowieka? no chyba jakis wariat jechal a takich tam sporo! na tzw. "lezacym policjancie " z pol metra w gore podskakuja samochodem.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

adamosxx -hummmm , pewnie ty tez z tej "fabryki"

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

pieszy moi drodzy jest zawsze w pozycji uprzywilejowanej w stosunku do kierującego mówią o tym przepisy ale i zdrowy rozsądek mówi nam ,ze w smochodzie jest wygodniej niż pieszemu maszerującemu zimą lub po deszczu. Więc trochę rozsądku i kultury kierowcy wobec pieszych. Tyle samo uwag albo i wiecej piesi moga przedstawic wobec kierujacych.
Nie ulega wątpliwości ,ze w naszym mieście kierujacy pieszego ma w dupie. Nagminie to widać na przejściach dla pieszych na jezdni o dwóch pasach ruchu. Tam zatrzymanie się przed przejściem w celu przepuszczenia pieszego jest powaznym ryzykiem narażenia go na przejchanie przez wspaniałego miastowego kierowcę z Łomży.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

zbychu wiesz czyj tej piatek jakoby co:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Ja też kilka miesięcy temu o mały włos nie potrąciłem małego chłopaczka, właśnie na Mickiewicza. Wyskoczył mi ze sznura samochodów wprost pod koła (miałem zielone, wjechałem z Legionów) i miałem na liczniku góra 40km/h ale gdybym od razu nie wdepnął hamulca nie wiem czy dzieciak by to przeżył bo leżał już pod zderzakiem, wyskoczyłem z auta upewnić się, że nic mu nie jest ale zwiał. W ogóle nie można było się go spodziewać, wpadł na jezdnię z zaskoczenia, na czerwonym dla pieszych ale wiadomo to dziecko, dlatego zawsze trzeba być czujnym za kółkiem, gdyby nie daj Boże coś mu się stało, mimo że prawnie nie ja byłbym tu winny jednak nie mógłbym sobie spojrzeć w twarz do końca życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

... bo będzie rozczarowanie ;D Ja nie mówię tu zaraz o bukietach róż, po prostu jedna czerwona ładna róża na powitanie jak kolega wspomniał wyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

AL legionów skrzyżowanie z Polową naprzeciw banku PKO SA, łatwo znaleźć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

to tak zwana 3 prawda wg tisznera a ja i tka MAM RACJE I TYLE:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Nie:)) to ty klamiesz :)))

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-10-11 12:04

w czym zapodaj temat to pororozmawiamy nie klame w spraqwach zasadniczych:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki ________________________ to ty mi zarzuciles klamstwo! wiec ty zapodaj temat!!!!!!!!!!! porozmawiamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Fakt - ale do zakopca mam w tej chwili 740 km - 17 godzin pkp. Poza tym mam wrażenie, że ona też była tam chyba na weekend tylko - jak ja.

Napisałem do radia - może puszczą to w eter...

Co mi szkoda - chwilowo spadam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

a da sie tam coś załatwić ?? bo jak bylem kiedys w 4plus to tak mnie potraktowali....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

ad vocem do tematu; spowiedz aby byla wazna wymaga spelnienia kilkiu warunkow i nawet gdy ksiadz udzielil rozgrzeszenia,to bez ich spelnienia nie ma mowy o rogrzeszeniu;najwazniejsze z warunkow to zal za grzechy i szczera spowiedz. ksiedza jest sie w stanie oklamac,Boga nikt nie oklamie,a szydzac z Niego sprowadza sie na siebie Jego gniew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

@kobiecyinstynkt
"..Katolicy nie narzucają swojej wiary..."

a religia w szkołach? To nie jest narzucanie wiary?
Religia, która jest prowadzona bez żadnego dozoru z zewnątrz, a dzieci, które na nią nie chodzą są dyskryminowane.

Ja to niby wymyśliłam ??????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Religia w szkołach nie jest przymusowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

jest jakas rada na ogladanie bez zaklocen?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

@Henry
myślisz, że życie to sekty i kościoły? żeby być zdrowszym i to dosłownie najlepiej trzymać się od nich z daleka, a szczególnie tej wypaczonej na wszystkie sposoby sekty watykańskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

mój stary gdzieś ma stare pocztówki z piłkarzami i ich autografami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

oojjj P.A :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

atbis - paplik daj na luz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

ja sie spowiadam i dobrz mi z tym :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=442004&t=442004

''Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 19-03-08 22:28

Postanowiłem sprawdzić reakcję księży /wybrałem starszego i młodszego wiekiem/ na spotkanie nietypowego, w jednostajnym szeregu wiernych, spowiadajacego się. Nie wyłudzałem, broń boże, sakramentu, zaczynając od wyznania, że choć byłem ochrzczony to dawno żyję jak ateista, ale teraz pytam, czy mogę się wyspowiadać i zacząć żyć jak katolik.

Proponuję odgadnąć, który ksiądz, młody - ok 30 lat, czy starszy - po 60-ce
postąpił następująco:

Pierwszy wypytał dokładnie, czy byłem u 1 komunii, bierzmowania, czy ślub kościelny itd. Słysząc potwierdzenie drążył dalej: czy dzieci chrzczone, chodzą na religię itd.. Słysząc: nie, stwierdził, że spowiedż jest niemożliwa, zażądał wizyty u proboszcza w celu uregulowania zaległości wobec boga i kościoła. Na moje pytanie, czy mam założyć wór pokutny, niegrzecznie odegnał mnie od konfesjonału ku zdumieniu ludzi stojących w ogonku.

Drugi zapytał tylko o chrzest, 1 komunię i okres trwania ateizmu, następnie zagadnął o powody takiej postawy. Powiedziałem, że nie mogłem uwierzyć w istnienie boga, a widząc jaki jest kościół tym bardziej utwierdziłem się w tym, grzesznym, stanie. Zapytałem, czy mogę się wyspowiadać i otrzymać rozgrzeszenie. Kapłan orzekł, że moja spowiedż już trwa, zapytał czy mam oprócz tego jakieś grzechy. Odpowiedziałem, że tylko te, które popełnia ateista. Ksiądz udzielił mi rozgrzeszenia i zadał stosunkowo niewielką pokutę.

Który to ksiądz okazał się być także człowiekiem?
Nagrodą za prawidłową odpowiedż będzie podanie nazwy kościoła.''



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Re: vorarbeiter

Pierwszy raz mogę ci podziękować i pogratulować jednocześnie czujności godnej członka Opus Dei....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Znajomy opowiedział, zdenerwowany bardzo, o tym jak ksiądz odmówił mu rozgrzeszenia z powodu tego, że żyje z kobietą bez kościelnego ślubu. Z tego też powodu nie mógł wziąć czynnego udziału w rodzinnej uroczystości kościelnej. Przypomniał mi się temat i go odświeżyłem.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

A co widzieli "inni"? Nic nie widzieli bo widzieć nie mogli, chyba, że w religijnym amoku. Natomiast, o tym, co jest za horyzontem nieskończona ilość ludzi może się przekonać "na trzeżwo".



Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Gdzie mogę znaleźć części zamienne do w/w słuchawek- Złamał mi się pałąk - i słuchawki są w tej chwili bezużyteczne - a serwis gwarancyjny tego nie obejmuje - bo...to mechaniczne uszkodzenie i nikogo nie interesuje - że pękły przy zakładaniu. Kto to może ew. naprawić ?
alwe@02.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

http://www.youtube.com/watch?v=NdPVUdo8jdM&feature=related może dziś nie usuną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

dla gimnazjalisty napewno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

Tak egzaminator jak chce to obyle co się przyczepi , ale Ty wsiadając za kierownicę musisz mieć oczy dookoła głowy i przewidywac sytuacje .. zblizasz sie do psaów to zwolnij .. widzisz ze stoi na przejsciu to przepuść...
Ja sama jak zdawałam to wiem jaki to stres.. i nie ma co winić pieszego... nastepnym razem więcej ostrożności i lepiej poczekac te 4 sekundy przepuścic , rozglądać się i jechać..
Myślisz ze kierowcy widzac egzamin są tak kuluralni?? bywają gorsi od pieszych ...
Powodzenia na kolejnym egzaminie;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

miałas pecha z tymi pieszymi i to bardzo ale mam nadzieje ze nastepnym razem Ci sie uda bez problemu zdac i wiem doskonale jaki to stres w przeciwieństwie do niektórych i w tym sporze stanę za Tobo marta88166 ponieważ piesi zachowują sie jak "świete krowy" nawet nie spojrzy czy ktos jedzie autkiem tylko pakuje swoją szlachetną du.... na droge, niestety wybaczcie niektórzy mieszkańcy Łomży ja jak spaceruje po miescie to grzecznie sie rozejrze czy nic nie jedzie a potem ide przez pasy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielokulturowa Łomża ?

jadę jutro o 7:30
mogę pomóc
511-987-129

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org