sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

Zakład na ulicy sikorskiego na wysokości cmentarza wjazd vis a vis ul. Wyszyńskiego
Otwarte do 19
i w Soboty do 15



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

Tylko nie Whirpool to badziewie 100% po 2 latach szrot .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

Widze ze ci Dr w Lomzy nadaja sie tylko do zwolnien pisania,do niczego wiecej.Mam juz doswiadczenie w tym,bylam w cazy pytalam sie czy moge pracowac a on powiedzial mi ze lepiej na zwolnienie isc beda placic to poco pracowac jak ZUS moze placic.Moim zdaniem to jest zlodziejstwo i jawne okradanie panstawa,ja chcialam pracowac bo mialam lekka prace biurowa,a teraz niemam zadnej!!!tak mi pan Dr pomogl zebym prace staracila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

Oj, a jak tam się ciąża u doktora rozwija? Jak się czuje, nie wymiotuje? Na wet nie wiedziałam, że doktor w ciąży. Ciekawe z kim? ;-) ROTFL

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

Z tego co wywnioskowałem po wpisach na forum, w żadnej hurtowni w mieście nie da się zagrzać miejsca, głównie z powodu szefostwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

A ja mam całej drużyny Arsenalu Londyn i trenera składu z roku 2005 :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

P.A. dekle co tak trąbią tego nie zrozumieją i tak samo ci co parkują na miejscu dla inwalidy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

źródło art. 4lomza.pl :
"(...)To już szóste morderstwo w Łomży w ciągu sześciu miesięcy. Czarna seria trwa nieprzerwanie od maja. Wówczas w jednym z mieszkań w Łomży 16-letni Jakub S. pobił 40-letniego mężczyznę, który trafił do szpitala i tam, pomimo udzielonej mu pomocy, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W czerwcu, w pustostanie w pobliżu skrzyżowania Piłsudskiego i Legionów, 46-letnia kobieta – Anna B. dźgnęła nożem prosto w serce 51-letniego Jana R. W lipcu w opuszczonym domu przy Alei Legionów, 31-letniego Marka C. brutalnie pięściami i cegłami po m.in. głowie pobili 54-letni Zdzisław M i 58-latek Marian J. Na początku sierpnia w mieszkaniu przy ulicy Krzywe Koło także śmiertelnie został pobity 53 letni Andrzej W. Sprawcami w tym wypadku byli 48-letni Jan M. i 23 letni Aneta Ż. Ostatnia zbrodnia miała miejsce we wrześniu. w jednym z pustostanów przy ul. Sikorskiego znaleziono zwłoki 47 letniego mężczyzna. O dokonanie tej zbrodni prokuratura posądziła 29-letniego Krzysztofa B. "


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

I TU POJAWIA SIĘ WIELKA, KOBIECA ''MĄDROŚĆ'' ZWANA DALEJ GŁUPOTĄ. Zaraz ją obnażę:

1. W innych krajach (np. Niemcy) nikt nie pcha się bezczelnie przed maskę.
2. W jakim kraju i na podstawie jakiego artykułu (podaj dokładnie) kierowca ma się zatrzymać przed pieszym zbliżającym się do przejścia?
3. Jak wejdzie przepis, że kierowca musi się zatrzymać przed pieszym dochodzącym do przejścia, przepis ten będę respektował. (chociaż wątpię, że coś takiego wejdzie - moim zdaniem to idiotyzm).
4. Na razie przepis mówi jasno:

Art. 14. Zabrania się:

1. wchodzenia na jezdnię:

a. bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,

b. spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;

2. przechodzenia przez jezdnię w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;

3. zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;

4. przebiegania przez jezdnię;

5. chodzenia po torowisku;

6. wchodzenia na torowisko, gdy zapory lub półzapory są opuszczone lub opuszczanie ich rozpoczęto;

7. przechodzenia przez jezdnię w miejscu, w którym urządzenie zabezpieczające lub przeszkoda oddzielają drogę dla pieszych albo chodnik od jezdni, bez względu na to, po której stronie jezdni one się znajdują.







5.BYŁO ZADZWONIĆ NA POLICJĘ I POWIEDZIEĆ IM, ŻE FACET JECHAŁ 70KM/H. ZOBACZYŁABYŚ, CO BY CI WTEDY POWIEDZIELI I KTO ZAPŁACIŁBY MANDAT.




Morał? nie znasz ani przepisów, ani stosunku policjantów do zdarzeń w ruchu drogowym. Jesteś ciemna, na dodatek prosta. Nie umiesz przyznać się do błędu, lecz kłamiesz i w swej głupocie myślisz, że jesteś najmądrzejsza. A ja będę pisał jak chcę i jak mi się podoba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

Dokładnie w tym nowym budynku obok polbanku a na górze sklep z lampami Kaja na tym skrzyżowaniu Legionow i Sikorskiego


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

Karolina, który kierowca nie zatrzyma się widząc pieszego na pasach???
W którym kraju i jak przepisy różnią się od naszych?

Jeżeli jest na pasach, a pojazd dojeżdza, pieszy ma pierwszeństwo. Natomiast problem jest także w niestosowaniu się pieszych do przepisów ruchu drogowego.

Art. 14. Zabrania się:

1. wchodzenia na jezdnię:

a. bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
b. spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;

2. przechodzenia przez jezdnię w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;

3. zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;

4. przebiegania przez jezdnię;

5. chodzenia po torowisku;

6. wchodzenia na torowisko, gdy zapory lub półzapory są opuszczone lub opuszczanie ich rozpoczęto;

7. przechodzenia przez jezdnię w miejscu, w którym urządzenie zabezpieczające lub przeszkoda oddzielają drogę dla pieszych albo chodnik od jezdni, bez względu na to, po której stronie jezdni one się znajdują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

te " jeden z nas" spadaj bo jednym z nas to nie jestes! Okradanie powiadasz? ty chyba naprawde masz klapki na oczach i nie wiesz kto cie codziennie okrada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

A póżniej narzekają że autobusów nowych nie ma.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

sobota lub poniedzialek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego”; promotor masonerii (i nie tylko)!

A może być zastrzelony? czy potrzebujesz go żywego?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org