czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogłaszam konkurs na najpiękniejszą laurkę, pochwałę Chrzanowskiego ...

Hej musimy zakupić dla córki jakieś porządniejsze buty na paskudny okres jesienny, stąd mój wątek, gdzie dostane buty w dobrych cenach oczywiście przyzwoite jakościowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na najpiękniejszą laurkę, pochwałę Chrzanowskiego ...

przyłączam się do pytania tylko chodzi mi o buty dla chłopczyka:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na najpiękniejszą laurkę, pochwałę Chrzanowskiego ...

Ja tez mam problem! Ciągle przychodzą mi te same esy. Wkur***!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na najpiękniejszą laurkę, pochwałę Chrzanowskiego ...

pa no to sie odnies a nie pleciesz bzdury, bialystok jest 5 razy w2iekszy to i drog ma pewnie tyle razy wiecej a wg ciebie wszyscy sa na jednym rondzie w jednym czasie co za matoł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na najpiękniejszą laurkę, pochwałę Chrzanowskiego ...

Widzę że nic tam się nie zmieniło. Swoje wystałam w styczniu przy -10 i to za 3 podejściem, a stałam wtedy od 4.30 i byłam jedenasta w kolejce, pan który był pierwszy stał od 2 w nocy!!! Za pierwszym razem przyszłam do urzędu koło 13, pustki, byłam pewna że szybko załatwię rejestrację, ale jakie było moje zdziwienie kiedy pani do której podeszłam kazała mi przyjść następnego dnia koło 7.30. To przyszłam i szok! Kolejka jak za komuny, jeden wielki chaos i chyba nie muszę dodawać że nie miałam szans na dostanie numerka (a to kolejny szok, jakieś numerki, paranoja!) Po małym wywiadzie od której tu trzeba stać postanowiłam jeszcze raz spróbować. Tak jak wspominałam byłam 11 w kolejce, a numerek dostałam na 8, gdzie urząd przyjmuje od 8 i wydali wtedy, jak twierdziły panie, które do nas wyszły, coś koło 60 numerków. Coś tu chyba nie tak, prawda? Gdy opowiadałam tą historię znajomej, która też się rejestrowała w tym czasie ale w innym mieście, nie mogła w to uwierzyć. Co się dzieje w tym naszym urzędzie? Czy nie ma komu się za to wziąć? I tak mi było przykro że muszę się tam zarejestrować, a tu jeszcze taka poniewierka, Ludzie litości! Nawet psa nikt nie wygoni na taki mróz na tyle godzin!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na najpiękniejszą laurkę, pochwałę Chrzanowskiego ...

Cześć, mimo tego że jestem tradycjonalistą, chyba realia życiowe zmusiły mnie do tego żeby iść z duchem czasu, no i tak korzystam z e-księgarni, bo szybko i stosunkowo tanio, często zaglądam na czytam.pl , i wyławiam tanie nowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na najpiękniejszą laurkę, pochwałę Chrzanowskiego ...

dvw: ahahhah dobre :))


jasiu_śmietana: nawet normalnie odpisałeś :) :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłaszam konkurs na najpiękniejszą laurkę, pochwałę Chrzanowskiego ...

Pozdrowionka Genewra :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org