czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wałęsa oddaj moje 100 milionów

W inter carsie na legionow za stacja pryma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

poprosze o kontakt do znajomego na firstpaintbrush@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

Dr Maksimowicz przyjmuje po wcześniejszejszym umówieniu telefonicznym.tel.604466396

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

może sie po scigamy wózkami??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

Kupilem komputery w łomzy,na Wesołej 18 B maja taki sprzet
Firma MULTI-SERWIS moge polecic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

A-Z jaka moda na ateizm ateistą się jest i już żadna moda niema z tym nic wspólnego.
A wracając do Chrystusa i cudów to np może wypadało by jakiś cud walnąć w Korei Północnej albo w afryce a nie jakieś pierdoły typu naciek na drzewie wygląda jak zarys kobiety z dzieckiem albo jakiś strup w sokółce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

Ja kiedyś kupowałam tutaj i polecam naprawdę warto zajrzeć.http://wikimapia.org/3635877/pl/LuCom-Sklep-firmowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

Jedni wierzą w przeznaczenie a inni wolą sami kierować swoim życiem i żyć według własnych zasad. Po prostu biorą życie w swoje ręce. Nie kwapią się z niczym i w sumie to chyba mają rację. Dlaczego poddawać się temu co będzie i być może nam się to nie spodoba skoro można żyć pełnią życia.
Może zainteresuje was ten link. Przypadkiem wpadł mi na ekran... Wszystko zależy od tego kto czym się interesuje i w co wierzy albo jak chce działać.
https://sites.google.com/site/news048/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

Re: aaaniaaa10

Nie odróżniasz krytyki od szyderstwa. Mój post ma charakter prowokacji i zmuszenia do refleksji naiwnie wierzących, że przydrożne kapliczki, krzyże i inne figurki chronią ludzi od wszelakich nieszczęść, po to chyba są tam stawiane i czczone? W podobny sposób ludziska naiwnie wierzą w wiele groteskowych mitów.
Natomiast właśnie z szacunku dla odmiennych poglądów nie niszczę przydrożnych kapliczek i krzyży poprzez np. walenie w nich rozpędzonym samochodem, choć zawłaszczają one przestrzeń publiczną dla jednego tylko światopoglądu, czy wyznania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

Narmalnie kaszmar robią sobie jaja ze starej biednej baby - a w życiu różnie bywa i role mogą się odwrócić :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

a po co kupować można za darmoche zajechać na pałownie i bez łąchy mają zasrany obowiązek zbadać, no chyba że do bicia rekordów lub do sprawdzania pracowników to zwracam honor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

Chuchnij psu do paszczy. Jak zawyje żałośnie, jesteś nietrzeżwy, natomiast jak zamerda ogonem, możesz jechać....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

ja mam na 3 linie za 41 zł niewiem po 3zł podrożały chyba heh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa oddaj moje 100 milionów

No proszę. I tym oto sposobem owa pani stała się sławna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org