sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lokatorzy warszawskich kamienic z pierwszymi odszkodowaniami

Na tym rondzie teraz są same korki, wczoraj 4 razy zmieniały mi się światła zanim z niego wyjechałem, sajgon i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokatorzy warszawskich kamienic z pierwszymi odszkodowaniami

Muszą wyregulować, ale jeździ się ciekawie, tylko niech zabiorą te znaki stopu i inne dotyczące ronda, bo teraz, gdy działa sygnalizacja wprowadzają w błąd.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokatorzy warszawskich kamienic z pierwszymi odszkodowaniami

ma moze ktos nr do alergologa dzieciecego w lomzy, chodzi mi o wizyte prywatną. Słyszałam o Majewskiej, Poznalskiej....
Rodziców Proszę o namiary ... ewntualnie moze wiecie w jakie dni przyjmuja????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokatorzy warszawskich kamienic z pierwszymi odszkodowaniami

A ja mówię ch.u.j w ryj popieprzonej modzie na ateizm i wjazdy na Kościół. Bo po "nowoczesnemu". Jestem osobą wierzącą i prosiłbym o odróżnienie nauk Chrystusa od instytucji koszącej dobrą kasę pt. "kościół".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokatorzy warszawskich kamienic z pierwszymi odszkodowaniami

Maksimowicz jest dobry możesz śmiało iść.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokatorzy warszawskich kamienic z pierwszymi odszkodowaniami

Upadek tego pana jest juz bardzo bliski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokatorzy warszawskich kamienic z pierwszymi odszkodowaniami

We wrześniu tego roku wychodziłam za mąż.Suknię ślubną kupiłam w salonie La Paris w Łomży. Po tą suknię przyjechałam z Londynu ponieważ poznałam tu kilka osób które pochodzą z Łomży i które gorąco poleciły mi ten salon. Gdy przyszłam już na pierwsze umówione spotkanie przekonałam się że to był strzał w 10! Zacznę od tego że już sam wystrój wnętrza i aranżacje salonu sugerują bardzo wysoki standard. Na wejście przywitała mnie urocza pani i zaproponowała abyśmy porozmawiały przez chwilę o moich oczekiwaniach co do sukni. Przy świetnej kawie i ciasteczkach porozmawiałyśmy na temat różnorodności posiadanych kolekcji itp. Następnie przeszłyśmy do wyboru sukni. Tu zaskoczył mnie bardzo duży wybór sukien oraz duża wiedza i doświadczenie obsługi. Naprawdę godne rekomendacji! Wybrałam suknię z kolekcji MonCheri. Po chwili przeszłyśmy do specjalnego pomieszczenia w którym przymieżyłam suknie. Gdy tam weszłam byłam zaskoczona wysoką jakością wykonania wnętrza oraz wysokiej klasy oświetleniem, które naprawdę daje niesamowity, niepowtarzalny efekt. Dla porównania odwiedziłam inne salony w okolicy i muszę zaznaczyć że żaden z nich nie posiada czegoś takiego.
Salon posiada szeroką gamę różnorodnych wysokiej jakości dodatków do sukien ślubnych jak również biżuterię ślubną.
Ceny sukien oczywiście zależą od marki, gatunku materiału itp ale nie są wygórowane, można cenę negocjować i jeszcze dostać rabat. Tak było w moim przypadku.
Podczas wesela czułam się w wybranej sukni bardzo komfortowo i elegancko. Pomimo szaleństw na parkiecie suknia zachowała swoją barwę, kształt i liczne dodatki.
Czytałam wcześniejsze negatywne komentarze na temat tego salonu i muszę zaznaczyć że trudno mi w nie uwierzyć. Doświadczyłam zupełnie czegoś innego.Zostałam obsłużona na najwyższym poziomie, pracownicy sklepu podeszli do moich wymagań i oczekiwań w sposób bardzo profesjonalny. Przemiła obsługa. Przekonajcie się sami!Naprawdę warto. W końcu ma się jeden taki dzień w życiu!
Dziekuję La Paris za wszystko, życzę wielu sukcesów i jak najmniej negatywnych i niezadowolonych klientów.
pozdrawiam
Justyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org