wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Motoserce po łomżyńsku!!!

Malachit trafileś w sedno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Raczej takie rzeczy mogą posiadać osoby prywatnie. Ewentualnie jednostka wojskowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

dzisiaj obserwowałem ruch na rondzie przy właczonej sygnalizacji konia z rzedem temu co udowodni ,że ruch odbywa się bardziej płynnie a czas przejazdu przez rondo dla skręcajacych w lewo jest krótszy.
Jednak stare rozwiazanie w sumie było lepsze gdyż ruch odbywał się płynnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

szczytno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

obnizki?ja dostalem kilka dni temu pismo ze czynsz mam podniesiony w sumie o 25zl.rozliczenie CO to juz inna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Jeżeli ktoś ma nadpłate i zwrot za ogrzewanie to obnizona jest zaliczka pobierana za ogrzewanie przez nastepny rok dlatego moze byc zmiejszona oplata za czynsz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Jeżeli w tamtym roku miałem nadpłatę za zużycie 29 " kresek " w wysokości ok. 600 zł , a w tym roku za zużycie 26 kresek obniżono mi roczny { ?} czynsz o 12 zł miesięcznie , to jakby nie liczyć zaoszczędziłem tylko 144 zł . ???!

Każde tego typu " reformy " zawsze walą w lokatora . Spółdzielnia nie może być stratna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Witam. Proszę dzwonić na numer 600262753.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Gdzie jest najlepszy wegiel w lomzy lub po za łomżą? bo czesto sie trafia zamiast wegla kamien...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

no i jak tam, co wybraliście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Zastanawiające jest co będzie jeżeli o godzinie 16-17 na rondo wjedzie ciężarówka z naczepa, która będzie chciała objechać tj zawrócić na rondzie...
Prawdopodobnie sparaliżuje wszystkie 3 pasy bo nie widzę możliwości przejechania dla takiego kolosa lewym pasem... no chyba ze potraktuje stomilem te nowe ładne krawężniki :))

pozdrawiam durnia siedzącego i obserwującego to wszystko z kamery umieszczonej na środku tego cyrku
zerkaj uważnie bo wypadków będzie zdecydowanie więcej

Ciekawszy temat dla wszystkich z konstytucji 3 maja chcących się dostać na 2 stronę Piłsudskiego

Wyjeżdża światła -> (250m) światła -> (350m) światła przed rondem -> 5m (światła na rondzie -> 5m (kolejne światła na rondzie -> 5m (kolejne światła na rondzie) -> 350m (światła) -> 250m światła

Sumując: by dostać się na drugą stronę Piłsudskiego obywatel konstytucji musi przejechać 8 sygnalizacji świetlnych na odcinku ....
BRAWA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

zadzwon do tadka i zdenka oni wiedza gdzie jest dobry wegiel, nawet pod klatke ci zrzuca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Dzień dobry Łomżo! :)

Dzisiaj jest ostatni dzień głosowania, ostatnia szansa na DARMOWE piwo!

http://www.skrzynkawojaka.pl/4e7aefaf75785/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Witam
Proszę o opinie gdzie posłać dzieci na treningi taekwondo,gdzie są fajniejsze zajęcia,atmosfera itp..
Czy do Millera w I LO na Bernatowicza,czy do Rychtera w II LO na Pl.Kościuszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Straszna matematyka;) Zawiłe obliczenia tu powstają. Zastanawiam się, czy autorzy tych najciekawszych do podstawówki chodzili;) Pewnie "chodzili", bo taki jest obowiązek. Do nauki nikt nikogo zmusić nie może i tu to widać. Podpowiadam 50%=1/2=0,5=połowa;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

i u Poppe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

wycjągacze pieniedzy lobuzy i siedzą we 2 w samochodzie tak pracują a małolaty palą niewiadomo co pod szkołą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

tak jest to dostępne w studio tańca Max Dance, to jest link do ich strony http://lomza.maxdance.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Łomża miasto rond i biedronek. Z tych nowych rond wybudowanych w ostatnich latach może ze trzy mają sens. Są to ronda Bielickiej, pewnie dużo osób z sensem rond Bielickiej się nie zgodzi i Wojska Polskiego z Poznańską. Może jeszcze mały sen ma rondo Piłsudzkiego z Spokojna. Bez sensu jest Łochtynowo z Poznańską, u kurpiesia i rondo na tym nowym połączeniu Spokojnej z Legionów nie chodzi mi o Spokojną z Piłsudzkiego. Oczywiście jest bez sensu ostatnia przebudowa ronda na Zawadzkiej z Piłsudzkiego. Co im wyszło to tylko lewoskręty na skrzyżowaniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

jak w temacie>?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

skubi18 - czytaj bardziej ze zrozumieniem. W mojej wypowiedzi jest uzyte slowo ZAPEWNE. Wiec nie unos sie. Jesli jest tak jak mowisz to spoko :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Tez sie tym ciekawie. To jeszcze zalezy ile metrow i jak z tym czyszczeniem bo malowanie to pikus.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

zajęcia świetne zapisuję się napewno :) i polecam każdemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Mam proste pytanie bo nie moglem sobie z tym poradzic.

Zalozmy ze mam telewizor ktory nie posiada Mpeg4

Wiem ze gdy telewizja cyfrowa bedzie dostepna to moge kupic sobie zwykla antene siatkowa i odbierac darmowe kanaly. Jezeli mam tv z mpeg4 to odrazu a jak nie to musze dokupic dekoder.

Ale moje pytanie dotyczy czego innego. Czy telewizje takie jak vectra czy multimedia takze w swoim kablu puszcza calkwicie cyfrowy sygnal?

Jezeli tak to rozumiem ze takze bede musial dokupic sobie dekoder?

Chociaz w obecnej chwili jak oferuja tv cyfrowa to dekoder daja swoj wlasny.

Wiec jak to jest?

Czy kazda telewizja kablowa bedzie emitowac sygnal cyfrowy? I majac tv z mpeg4 nie bedzie trzeba miec dekodera?

To po co teraz telewizje daja dekodery?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

juz... ? a ja nic nie dostalem i nikogo u mnie nie bylo !!! ul. ks.janusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

http://www.wgrane.pl/c06d35788aedfd3d348931b47528c6c6

Kto chce takie kupić ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Dziś byłam w lidlu,tym koło dworca pks.Przed drzwiami,koło wózków siedziała starsza pani z psem.Obok niej były zakupy.Kilka tygodni temu jak byłam w lidlu ta pani też tam siedziała.Zastanawiałam się,czy zakupy zrobiła sama,czy żebra.Ona jest bezdomna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

jak oni powiadamiaja ze ja nic niemam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

budynek z czerwonym dachem na mazowieckiej, polecam :) salon na 1 pietrze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

...I prowadzą poważny handel, niesamowitym towarem, na allegro:
http://allegro.pl/pokrowiec-etui-htc-desire-hd-hd7-samsung-galaxy-i1714667463.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Nie wiem, ale jest prawie codziennie. Nigdy nie widziałem żeby prosiła kogoś o pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Wystarcz "ostroleka" w Google wpisać;)
http://www.eostroleka.pl/
http://www.moja-ostroleka.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

w okreslonych godzinach nocnych jest zakaz jazdy dla pojazdów pow.10t tranzytem, nie obejmuje ruchu lokalnego, zaopatrzenia i produktów łatwo psujących się, co do aut typu TIR to nie mają żadnego problemu na tym rondzie w przeciwieństwie do właścicieli osobówek, poprostu przejeżrzając dziennie kilkaset kilometrów natrawia się na takie ronda w każdym większym mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Autor: Fazzi (---.play-internet.pl)
Data: 03-10-11 20:40

Słuchajcie jakie jaja :) Zrobiłem dziś im przelew na kwotę jaką miałem w kredycie, a zostało mi na koncie ok 200zł. Nagle patrzę, a wyzerowali mi konto, czyli zabrali mi też te ok.200 zł. Wie ktoś o co biega? To normalne potrącili Ci już następną ratę, tak bywa bo to ci się z sumowało z ratą niespłaconą w terminie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Szanowny przedmówco podpisujący się tu "znajomy88"

Znalezienie inwestora na taką fabrykę w dłuższej perspektywie to nie jest problem ale czym go do takiej inwestycji tu przekonać i kto ma to zrobić ?

W Łomży przez ostatnie 20lat nikt nie martwił się o infrastrukturę i kadrę techniczną nikt też nie starał się na poważnie o rozwój społeczno-ekonomiczny, społeczno gospodarczy i przemysłowy Łomży.

Dominującymi tematami były tematy zastępcze a prym wiodła turystyka i agroturystyka oraz promowanie rozwoju turystycznego Ziemi Łomżyńskiej.
( dla takich turystów jak Cejrowski uprawiających survival na łonie natury podpatrujących lokalną nędzę)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Tak juz jest na tym poqrwionym swiecie ze po
jakichkolwiek przekretach taki pseudo vip z bozej
laski ma sie dobrze zawsze i wciaz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Ciemnota i tak pójdzie za jego pustymi obietnicami i dalej będzie klepać biedę hahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

odezwal sie przedstawiciel oswieconych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motoserce po łomżyńsku!!!

Witam Pana działającego pod kryptonimem "wads"
w odniesieniu jak wyżej

Ma Pan całkowitą rację.
Brak pracy organicznej i pracy u podstaw przez ostatnie 20 lat na Ziemi Łomżyńskiej w oparciu o konkretne celowe długoterminowe plany i konsekwentnej realizacji tych planów (do dziś nie istniejących planów) z uwzględnieniem sprzężeń zwrotnych pochodzących z aktualnych przemian mikro i makro ustrojowych doprowadziło do sytuacji w której mamy zapaść a raczej spiralę pogłębiającą obszar nędzy strukturalnej pogrążającej tych biednych i ograniczającej tych bogatych.

Alkohol, alkoholizm, trzeźwość, to temat zastępczy jako substytut jest on przyczyną i skutkiem w pewnego rodzaju społecznym kole zamachowym.

Kto?, Jak?, i Dlaczego? wykonał rozruch tego koła zamachowego.
Bez odpowiedzi na te pytania nie znajdując autentycznej przyczyny tego zjawiska nikt go zatrzyma. Nauczanie arcykapłanów Kościoła Rzymskokatolickiego i wynikająca z ich przekonań (doświadczeń) podejmowana profilaktyka (pod przewodnictwem bp Bronakowskiego ) w tym zakresie jest jak tradycyjne leczenie pacjenta któremu źle postawiono diagnozę pogarszając jednocześnie niewłaściwym leczeniem stan zdrowia chorego organizmu.

Są przykłady również w Województwie Podlaskim gdzie długodystansowym staraniem władz lokalnych buduje się od podstaw fabryki o zasięgu między narodowym w wydawało by się beznadziejnej lokalizacji i gorszej niż Łomża.

Ps.
Tych rozpitych o których Pan wspomina jest zdecydowanie mniej niż trzeźwych ale problem polega na tym że w śród tych trzeźwych jest mało trzeźwo myślących np. Biskup Bronakowski gdzie się nie odezwie to mu alkoholem z ust zionie ( to monotematyczny i z tego powodu niebezpieczny-nie trzeźwo myślący organizator społeczny )

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org