piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie.... Czy potencjalni kandydaci na prezydenta Łomży mają już kandydatów na wiceprezydentów???

Ale to są Polacy!!!!!!!, takie nasze narodowe przyzwyczajenie i słabość. Z drugiej strony nie załatwiłbyś pracy dla własnego dziecka?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie.... Czy potencjalni kandydaci na prezydenta Łomży mają już kandydatów na wiceprezydentów???

Fobos jesteś jednym z tych 90% . Pewnie nigdy nie pracowałeś, bo staży dają kasę. Dla mnie jesteś chamem i idiotą, nie posiadającym szacunku dla ludzi, ludzi którzy muszą utrzymać się sami, bez pomocy ze strony innych. Właśnie takie chamstwo jak ty płaci ludziom po 1000zł miesięcznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie.... Czy potencjalni kandydaci na prezydenta Łomży mają już kandydatów na wiceprezydentów???

Katolicy nie mówią, "że to przeznaczenie", bo przeznaczenie nie jest zgodne z nauka katolicką i wyklucza wolną wolę i wybór człowieka.
"Wola Boża" też jest ograniczona przez wolny wybór człowieka - niestety.

Kaniu - nie wyręczaj katolików w wyjaśnianiu takich kwestii, skoro nie masz o tym pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie.... Czy potencjalni kandydaci na prezydenta Łomży mają już kandydatów na wiceprezydentów???

wiecie wczesniej zasieg wplay byl bezkonkurencyjny teraz troszke gorzej mysle ze to wynika ze coraz wiecej korzysta z play ale ma nadal nie gorszy t-mobile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie.... Czy potencjalni kandydaci na prezydenta Łomży mają już kandydatów na wiceprezydentów???

http://moda.allegro.pl/ShowItem2.php?item=1806439786&utm_source=ars&utm_socket_id=9&utm_rule_id=0

duzo jest takich na allegro :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie.... Czy potencjalni kandydaci na prezydenta Łomży mają już kandydatów na wiceprezydentów???

Nie ma co bawic sie w tanie e-papierosy, sa beznadziejne. Lepiej zainwestowac troche wiecej, ale miec dobry produkt. JEsli sie powaznie podchodzi do rzucania palena (ja juz nie pale poltora miesiaca) to mozna rowniez zakupic jakiś środek na rzucanie palenia. Ogolnie to plastry Nicoretre sa bardzo popularne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie.... Czy potencjalni kandydaci na prezydenta Łomży mają już kandydatów na wiceprezydentów???

Jakiś czas temu chodziłam na zajęcia do Rychtera, co prawda w innym miejscu ale wspominam niesamowicie sympatycznie, myślałam nawet żeby wrócić. Mój brat obecnie uczęszcza na zajęcia do Rychtera i jest zachwycony.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org