poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

robciu właśnie to chciałem napisać hahah
Czytasz w moich myślach VW Lupo 1.7 Diesel potrafi spalić 3,3 l/100km jeśli nie przekraczasz100 km/h zjebisty samochód



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

przesilenie a ten dostawca to się nadaje jedynie na drzwi do lasu i to nie wiem czy by pasował .... Multimedia. to szajs nawet sygnał tv nie ma jakiegoś tam standardu ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

ojjj tam zbychu ja podałem spalanie Luppo w mieście wiesz ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

a co nie jest szajs ? interesuje mnie net w okolicach skepat parku ... co powiecie o HotSpocie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

ps. myslalem o ist ale z tego co widze nie maja nic takiego po środku tylko 256 512 i od razu 20mb ... mi wystarczylo by 1 max 2 mb . z czyjej oferty skorzystac ? pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

ja także bd wdzięczna jak ktoś podpowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Dziwi mnie, że LŁKS "PREFBET..."ma pretensje do UM Łomża o kwoty dotacji do sportu. W dzisiejszych czasach pREZES każdego klubu sam zabiega o fundusze. Czy ktoś słyszał, aby Wisła miała pretensje do UM w Krakowie, że nie pojechała na mecz?
Panie K... ma Pan sponsora tytularnego, więc tam szukaj pieniędzy.(Może spróbuje Pan znaleźć innego np OSM Piątnica?)
Zakładamy, że pracuje Pan za darmo, gdyż w normalnych firmach nieporadnego "zarządzającego" się po prostu zwalnia...(chyba,że jest właścicielem, ale wtedy grozi mu plajta...)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Tak jak w temacie gdzie znajdę owe dekoracje, ozdoby, dodatki cukiernicze w Łomży. Chodzi mi między innymi o barwnik spożywczy, różnorodne posypki itp.
Z góry dziękuje za odp ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

To smutne, ale jeszcze troche i bedzie trzeba wprowadzic w szkolach przedmiot manipulacja i socjotechnika, czyli jak przezyc w dzisiejszym swiecie. Zamiast pacieza wieczorem trzeba bedzie uczyc male dzieci jak maja sie obronic przed tym chlamem.

LUDZIE nie istniej nic takiego jak przeznaczenie. Nasz los kreuje sie w kazdej nowej chwili naszego zycia. Wszystko co sie jeszcze nie wzdazylo mozna zmienic. Smierc czlowieka zalezy od tak wielu warunkow, ze malo korali na liczydle by to zliczyc.

Internet powinien dostac nobla za miejsce w ktorym moga zaistniec najbardziej absurdalne biznesy na swiecie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

a range extender sciagnie sygnal? niechce podlaczac kabli do laptopa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Ceny nie których modeli sukni też wygórowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Duży wybór kamerzystów jest na rynku. zależy co się komu podoba, każdy ma swój styl pracy.
U nas kręcił p. Andrzej z Kazańskiej, wszystko mieliśmy zgodnie z ustaleniami, ma swoją stronę www.studiovideoprofilm.pl
U siostry krecił p. Stefan, tez wszystko było ok.
Wybór należy do samych zainteresowanych. Pozdrawiamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Super - alergia na coś;)))))) Ciekawe na co skoro pije TYLKO nutramigen:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

to zalezy czy ten oto dezodorant nie pozostawia plam na białych jak i na czarnych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Zbychu Ona haha gratulacje za inteligencje!
Na detektywów się nie nadajecie niestety! Więc nie ośmieszajcie się!

Tak się składa,że jestem zadowoloną klientką, a takich myślę jest wiele



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

młody wykrztałcony opony to powinieneś dostać za free.
Pomysł nie jest zły ale musisz mieć piec przystosowany spalania, jeśli chodzi o drzewa to też ich nie wycinam a raczej sadzę.
Dowiedz się więcej na temat procesu spalania opon i do przodu.

Podstawowym warunkiem wykorzystania opon jako paliwa jest zapewnienie właściwych parametrów procesu spalania. Najlepszymi instalacjami do spalania opon są bezdymne piece cementowe. Za stosowaniem tego właśnie paliwa alternatywnego przemawia również fakt, iż w procesie jego spalania wytwarza się mniej popiołu, tlenków azotu, a nawet tlenków siarki niż przy spalaniu węgli energetycznych, a dzięki temu gazy w naturalny sposób są filtrowane, a metale ciężkie zatrzymywane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

na raka RZYMIANIE UMIERALI!!!!!!!!!! GENETYKA KLANIA SIE W PAS!Jeden pali , pije a umiera na serce --------------drugi malo koltuna nie dostanie tak dba o siebie i na co umiera??? na marskosc watroby!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Do szanownej przedmówczyni
podpisującej się imieniem mała2
( Wołodyjowski też był mały ale był wielkim człowiekiem są też Kobiety wielkie "sercem" które tkwi w głowie)

Bardzo dobrze niech Pani pyta kto pyta nie błądzi. Ale niech też Pani szuka odpowiedzi a nie na te odpowiedź bezczynnie czeka. (!)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Jak masz siedzieć z d... i nic nie robić to lepiej 900 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Zgadzamy się na pewno w jednym. W przeroście formy nad treścią. Komunie, śluby, itp. Festiwal gadżetów, ale i wymagań finansowych........

A co do reszty? Hmmm trochę ziejesz nienawiścią. Potrzebujesz ochłonąć, bo argumenty do obrony swoich tez niewiątpliwie posiadasz....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Suknia za 6 tysiaków to................................czym ona sie w ogóle różni od tej za dwa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

ja polecam Sadowskiego z Wysokiego Mazowiecka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Jeden wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

A CBAjuz nie czuwa nie zajmuje sie już takimi przekretasami. Zamach na podstawy prawne tego kraju. Cyzby masoni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Wiem że w Nowogrodzie mają tego sporo, lecz obecnie nie mam czasu by tam podjechać, chyba że miałby ktoś namiary na osobę która tam handluje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Bardzo solidna firma ,którą zarządza bardzo wesoły Pan Stasio.Pracowałam tam 3 i pół roku dopóki nie zaszła mw ciążę.po porodzie pan Stasio odwiedził mnie w szpitalu i przyniósł mi banana i 3 mandarynki.Ztego też powodu było mi bardzo miło i przyjemnie.Zawsze wypłata na czasie z 49% premia jak się postarałam.Napewno tam wrócę jak mały stanie ......na nogi.Nie wiem jak teraz ale kiedyś tam się było trudno dostać ponieważ zatrudniaja specjalistów o wysokich kwalifikacjach.Polecam bo watrto naprawdę warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Woda Jan i woda Zuber są w Kauflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

dzięki Hokus Pokus:)

niedawno krew oddawałem za bilet na mecz:)


robciu: rozumiem, że zaakceptowałeś mnie jako Łomżanina? :):):)


http://www.skrzynkawojaka.pl/4e7aefaf75785/?

juz jest 114 butelek i 102. miejsce:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Opony zimowe nowe i używane kupisz w dobrej cenie na Sikorskiego u Roberta zaraz po prawej stronie za światłami - można się z nim dogadać co do ceny i przezimować letnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

dlatego jak sie jezdzi trzeba miec oczy na okolo glowy, byc ostroznym , bo nigdy niewiadomo co moze sie przydazyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

"Wreszcie zrozumiałem na czym
polega WIELKA MOC dana mi przez
WŁADCĘ STWORZYCIELA ŚWIATÓW.
Mogę przebaczać w JEGO imieniu."
SZNINKIEL

Spowiedż siłą kościoła
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1278



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&order=p&p=2&string=wtryski+1%2C9TDi&change_view=1

sprawdz tu, może lepiej kupić drugie. Jeżeli nie:

http://www.wtryskiwacz.com/

''Opis strony:
Naprawa regeneracja wtryskiwaczy common rail Łomża.Firma Bosch Service - Pawlik Regeneracja Łomża.Na naprawione wtryskiwacze udzielamy rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów!!! Łomża.
Słowa kluczowe:
naprawa wtryskiwaczy Łomża, regeneracja wtryskiwaczy Łomża, common rail Łomża, regeneracja,naprawa,wtryskiwaczy,common rail,Łomża

Kategoria Strony: Motoryzacja/Warsztaty''
http://linkipolska.pl/linki-polska/opis-witryny/naprawa-regeneracja-wtryskiwaczy-%C5%82om%C5%BCa-653.html

Naprawa regeneracja wtryskiwaczy common rail dla miasta Łomża. Firma Bosch Service - Pawlik zajmuje się regeneracją i naprawą wtryskiwaczy COMMON RAIL. Regeneracja Łomża. Firma istnieje od roku 1994, a od roku 1999 działa jako autoryzowany serwis firmy BOSCH. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu potrafimy rozwiązać nawet bardzo skomplikowane problemy z zakresu napraw wtryskiwaczy.Na naprawione wtryskiwacze udzielamy rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów!!!Zapraszamy do współpracy w zakresie naprawy, regeneracji, czyszczenia i testowania wtryskiwaczy Common Rail: * 14 V z samochodów osobowych (silniki HDI, CDI, DCi, TDCi, TDI, CRDi, JTD, MultiJet, CDTi, CTDi, i-CTDi, CiTD, D-4D itp.) * 28 V z samochodów ciężarowych (np. Renault Premium, Midlum, Kamaz, Iveco Daily, EuroCargo, MAN, DAF, Fiat Ducato itp.) Łomża. Posiadamy wysokospecjalistyczne urządzenia m.in. BOSCH EPS 200A, które jako jedyne dostępne na rynku symuluje pracę silnika na wszystkich obciążeniach i umożliwia zbadanie prawidłowej pracy wtryskiwacza. Weryfikacja i naprawa (regeneracja) wtryskiwacza Common Rail, Bosch, Delphi polega na:

czyszczeniu wszystkich elementów wtryskiwacza metodą ultradźwiękową
wymianie uszczelnień wewnętrznych na nowe, oryginalne części Bosch, Delphi
montażu części i podzespołów wtryskiwacza z użyciem specjalistycznych narzędzi i technologii Bosch
w razie potrzeby wymianie innych zużytych elementów wtryskiwacza
ewentualnej regulacji odpowiednich dawek wtryskowych
przeprowadzeniu testu komputerowego po naprawie z wydrukiem wartości zadanych i rzeczywistych na urządzeniu BOSCH EPS-200A
przeprowadzeniu wysokociśnieniowego testu szczelności z pomiarem przelewu bez wysterowania wtryskiwacza
pomiarze dawki wtryskowej i przelewu przy pełnym obciążeniu
pomiarze dawki wtryskowej przy częściowym obciążeniu
pomiarze dawki wtryskowej przy częściowym obciążeniu
pomiarze dawki wtryskowej na biegu jałowym
pomiarze dawki pilotażowej
kodowaniu wtryskiwacza i nadaniu nowego kodu IMA
przeprowadzeniu dodatkowego testu rozpylania wtryskiwacza na urządzeniu Zapp Diesel Tech



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

wr340g to najtańszy z tp-linków dużo lepiej będzie spisywał się 740n a jest niewiele droższy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

To co że Oleśnica ? przecież chodzi o kryształowy dwór i wszystko się zgadza, nawet numer domu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

za blaszakiem odradzam ,proszę powąchać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

Dlaczego powtórzyłeś ten temat???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

ja pie....e a polacy uwazaja sie za tolerancyjny narod....sadzac po wypowiedziach wiekszosci jest chyba przeciwnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawadzka będzie budowana dalej, czy sąd wstrzymał inwestycję ?

I jak odezwała się może, bo ja mam podobny problem z kolegą wyjechał i prawie jak kamień w wodę. Ze dwa racy coś tam napisał i tyle, a obiecywał, że będzie się odzywał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org