niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Nekrofile pracują za darmo. Tak że konkurencja duża i na wiele nie możesz liczyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

a ile kosztuje zaleczenie zeba ze znieczuleniem? Na NFZ płaciłam 70zł-biała plaba i ze znieczuleniem a jak to wygląda prywatnie?
Słyszałam,że p. Podolak jest ok ma zakład za szkoła nr.9
Ile ona może brac za zęba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

zamula się podczas uruchamiania czy już po jak pracujesz na jakimś programie, grasz , przeglądasz internet .....??

za dużo programów w auto starcie
brak antywirusa, a co za tymi idzie zainfekowany komputer
za mało wolnego miejsca na dysku systemowym vista potrzebuje przestrzeni
nie defragmentowane pliki na dysku zrób defragmentację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Witam
Ściągnij z sieci program COMBOFIX. Odpal i nie przeszkadzaj, na koniec "powie Ci co zrobił. Jest to jednorazowa "strzykawka", ale działa super.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Zwracam sie z prosba o usuwanie tematow typu
POKAZ SOBIE SWOJA DATE SMIERCI.
To jest cholernie irytujace kiedy jakis palant probuje
,wdrozyc' swoja glupote miedzy ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

No nie jesteś za bystry.Prezydent ma prawo powołać kogo chce,a przeważnie są to rodziny ludzi z UM.I nic w tym złego.
Powtarzam trzeba było pomóc w kampanii i zobaczyć jak można trafić do komisji,a nie teraz się użalać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Dziękuję fordeo ale niestety nie jest to moja tablica;( Pierekczewnik moją pierwsza mysla było zgłoszenie sie z ta sprawa na policje ale z tego co wiem to za jazde bez tablic to chyba grozi mandat do 500 zł, a i tak pilnie musiałam jechac do lekarza z dzieckiem w poniedziałek do warszawy a w wtorek do białegostoku. Fuksem udało sie uniknac mandatu;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Leczyłem się u niego pare lat temu,nie bede pisał cen bo nie pamiętam teraz ich dokładnie,ale powiem jedno...to NAJDROŻSZY dentysta w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Sam fart fajna muzyka ;]

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

mi też nie raz na paragonie różne "cyrki" wychodzą, a jak się dopominam swego ( np coś zostało policzone 2 razy lub jak jest inna cena na półce a przy kasie okazuje się inna.. ) i wracam z paragonem to zaraz dana kasjerka woła z wielką łaską kierowniczkę żeby to skorygować i wszyscy patrzą na mnie jak na debilkę : Czego ja chcę?!

a do kwestii wydawania grosza czy dwóch - jak mi brakuje to jest problem ale jak w kasie nie mają wydać to poprostu informują że będzie bez grosza lub dwóch i sprawa załatwiona ( nie rozchodzi się tu o grosz tylko o fakt )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

8 miln. euro. na dzień. nie słuchajcie tych głupot. praca jest bardzo odpowiedzialna, praca i w dzień i w nocy, pogrzebów ka to nie tylko pochówek ale również przygotowanie do obsługi od bajki jaka jest wykopanie grobu po coś mocniejszego jak balsamowanie, golenie, wkładanie protez, mycie.
Praca wymaga wielkiego szacunku dla zmarłego i jego rodziny. Przygotować się trzeba na codzienny widok łez.
efekt: znieczulica po pewnym czasie, nawet najmocniejszego psychicznie praca ta zmienia a u widnia to się po latach, nie oznacz że zostaniesz świrem po prostu oswoisz się z widokiem śmierci a to nie jest normalne.
Pracuje i pracowałem w różnych zakładach pogrzebowych tragedii niema ale zagranicy też nie, nie jest różowo.
Apropo autora P.A tak zwani na obsługi tak jest w jednej firmie w Łomży w pozostałych masz stabilna pracę.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Tych klientów nie obsługujemy!

http://www.videosurf.com/video/co-mi-zrobisz-jak-tych-klient-w-nie-obs-ugujemy-67997269?vlt=ffext&vlt_position=inline :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja tworzy nową wojskową koalicję. Polski nie zaproszono

Gdzie mozna kupic elektronicznego papierosa w Łomzy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org